MENU
:: Strona g堯wna
:: Archiwum
:: Sprz皻
:: Galeria zdj耩
:: Ruch amatorski
:: Redakcja
 
Tenis sto這wy
Sklep internetowy

MODEST - Tenis sto這wy, sklep internetowy
 
MODEST - Amatorskie i wyczynowe sto造 do tenisa sto這wego
 
 RANKING 名IATOWY

 
 ZOBACZ TAK浩...



www.ittf.com


www.ettu.org





liga francuska

powr鏒09-06-2003

180 UCZESTNIK紟 TURNIEJU W OLKUSZU
Najlepsze dziewcz皻a turnieju z pucharami.
II OG粌NOPOLSKI TURNIEJ TENISA STOΜWEGO
O PUCHAR REDAKCJI TENISA STOΜWEGO W POLSCE I NA 名IECIE OLKUSZ 7.06.2003






OSTATECZNE KLASYFIKACJE TURNIEJU

Kadetki

1 ZI邛ARA MARTA 02.88 MKS JEDYNKA 笈
2 KONIECZNA MAGDALENA 12.89 MKS CKIS SKAWINA
3 KOWALCZYK PAULINA 07.88 KS GORCE NOWY TARG
4 WILLIMBERG PAULINA 01.88 MKS CKIS SKAWINA
5-6 KU映A MAGDALENA 02.88 KS ATEES ANDRYCH紟
HOROSZKO IZABELA 11.89 KS GORCE NOWY TARG
7-8 KU映A AGATA 12.89 KS ATEES ANDRYCH紟
GRZYB MARTA 05.88 LKS OLIMPIA CHOCZNIA
9-12 GR.ALSKA TERESA 08.89 KS GORCE NOWY TARG
TARGOSZ BARBARA LKS OLIMPIA CHOCZNIA
WIECZOREK PAULINA 03.88 PUL KS JAROSZOWIEC
JABΜ垶KA JOANNA 08.88 TS TRAMWAJ KRAK紟
13 JURKIEWICZ DAGMARA KLUCZE

Kadeci

1 WIKTOROWSKI WOJCIECH 02.88 MKS JEDYNKA 笈
2 ZAR笈 ADRIAN 06.88 MOSIR-G紑NIK 09 MYSΜWICE
3 LANDECKI MICHA 02.89 LKS GROM POCZESNA
4 KULPA MAKSYMILIAN 06.89 LUKS JAWOR JAN紟 LUBELSKI
5 KISZKO PIOTR 09.88 AZS WSP CZ邘TOCHOWA
6 BOJDO MATEUSZ 04.89 MKS SKARBEK TARN. G紑Y
7 MINDA MICHA 10.88 UKS DZIESI﹗KA OLKUSZ
8 OSTROWSKI KAMIL 06.89 AZS WSAIZ ZAWIERCIE
9-12 POZ紘KA KAMIL 10.89 UKS DZIESI﹗KA OLKUSZ
狹REK TOMASZ 10.88 UKS 涉K SOSNOWIEC
PIΘA MATEUSZ 01.88 UKS DZIESI﹗KA OLKUSZ
KRAWCZYK TOMASZ 06.89 KTS L犵ZINY
13-16 MERTA WOJCIECH 08.89 UKS 涉K SOSNOWIEC
吉IE浩K MARCIN 05.88 UKS 涉K SOSNOWIEC
HAJDUK RAFA 04.88 UKS 涉K SOSNOWIEC
CICHY MATEUSZ 09.88 PKS PORTA KRAK紟
17-24 GRABOWSKI MATEUSZ 08.88 SKS KONTRA SOSNOWIEC
MAJCZAK ADRIAN SKS KONTRA SOSNOWIEC
BIGAJ ARTUR 03.89 UKS DZIESI﹗KA OLKUSZ
KULEWICZ RADOSxW UKS PΜMIE LIMANOWA
GOLONKO ADAM UKS PΜMIE LIMANOWA
ZAJ。 ARTUR 09.89 UKS 涉K SOSNOWIEC
KR粌IKOWSKI RAFA 09.86 ZMCH IMCA KRAK紟
SOCHA KAMIL 02.88 AZS WSP CZ邘TOCHOWA
25-32 DOLEZY ADAM ULKS SKOK LGOTA Wolbrom.
W﹖OWICZ FILIP UKS PΜMIE LIMANOWA
DYSZY KRZYSZTOF UKS 涉K SOSNOWIEC
GORGO PIOTR ULKS SKOK LGOTA Wolbrom.
GRABARCZYK PIOTR GIMNAZJUM 4 OLKUSZ
UBYSZ ADAM 08.89 UKS DZIESI﹗KA OLKUSZ
D牞ICKI JACEK GIMNAZJUM 3 OLKUSZ
GOLONKO PIOTR UKS PΜMIE LIMANOWA
33-34 MIKUCKI PIOTR 08.88 PKS PORTA KRAK紟
KOZΜWSKI ANDRZEJ PUL KS JAROSZOWIEC

M這dzicy

1 ST襾IE RAFA 06.90 MOS KROSNO
2 WIERZCHOWSKI MICHA 01.91 UKS SOK茛 ROKIR RADZY PODL.
3 GOΑA ΣKASZ 07.91 AZS WSAIZ ZAWIERCIE
4 SZATA ΣKASZ 07.91 AZS WSAIZ ZAWIERCIE
5-6 KU昧ICKI ARTUR 03.91 LUKS JAWOR JAN紟 LUBELSKI
KIEΡ DAWID 10.91 MLKS NURT PRZEMY印
7-8 MAJEWSKI MIKOxJ 12.90 PKS PORTA KRAK紟
WAWRZON MATEUSZ 09.90 UKS ORKAN SP 5 NOWY TARG
9-12 SKOCZYLAS MATEUSZ 09.90 MLKS NURT PRZEMY印
KIEyOWICZ MIROSxW MKS TARNOVIA TARN紟
ZAPAx JAKUB 03.90 UKS PΜMIE LIMANOWA
STANIK BARTOSZ 06.90 MKS SKARBEK TARN. G紑Y
13-16 RAKOCZY MICHA 07.90 UKS MARATON SP9 TARN紟
KUCHEJDA RELE KLUBsten KARVINA
JERMAK MIKOxJ PUKS KAROLINA TARN紟
JANISZEWSKI TOMASZ UKS OLESNO OLESNO
17-24 NOSEK TOMASZ PUKS KAROLINA TARN紟
ZAPALSKI BARTOSZ 03.91 PKS PORTA KRAK紟
SARAT PAWE UKS OLESNO OLESNO
DOMA垶KI ΣKASZ 01.91 SKS KONTRA SOSNOWIEC
ZAPAx KAROL 07.90 AZS WSAIZ ZAWIERCIE
KUDELA OSKAR AZS WSP CZ邘TOCHOWA
PΜNKA MACIEJ MKS TARNOVIA TARN紟
MACIEJEWSKI ΣKASZ 03.91 ZMCH YMCA KRAK紟
25-32 PACH ΣKASZ 06.91 UKS PΜMIE LIMANOWA
BOCHENEK MICHA 05.90 UKS 涉K SOSNOWIEC
KULA DAWID PUL KS JAROSZOWIEC
JAWORSKI PAWE 10.91 ZMCH YMCA KRAK紟
PI紑O PRZEMYSxW 02.90 MKS TARNOVIA TARN紟
KULER BARTOSZ 04.90 KKS OLSZA KRAK紟
BIELECKI JAN ZMCH MYCA KRAK紟
SOBOL MAREK KLUBsten KARVINA
33-40 KOWALCZYK MICHA 04.91 KS GORCE NOWY TARG
SΜWIKOWSKI MATEUSZ UKS PΜMIE LIMANOWA
KRAWCZYK MARCIN PUKS KAROLINA TARN紟
REJCHER LUKAS KLUBsten KARVINA
ROMAN MARCIN STS JOOLA KRAK紟
BANY KAMIL ULKS SKOK LGOTA Wolbrom.
LIS DAMIAN UKS OLESNO OLESNO
MAKSYMOWICZ MACIEJ ZMCH YMCA KRAK紟
41-43 SZEL: JAKUB AZS WSAIZ ZAWIERCIE
GUTOWICZ KAMIL MKS TARNOVIA TARN紟
SUDO PIOTR UKS SOK茛 ROKIR RADZY PODLAS.

M這dziczki

1 SZCZERKOWSKA MAGDALENA 08.92 GLKS NADARZYN
2 STOLARCZYK ALICJA 11.90 AZS WSAIZ ZAWIERCIE
3 RYCERZ DOMINIKA 07.90 LUKS JAWOR JAN紟 LUBELSKI
4 SUCHORA ANNA 12.91 LUKS JAWOR JAN紟 LUBELSKI
5-6 GUZIK GABRIELA 06.91 TKS PRO-FAMILIA WOJASZ紟KA
WOSIK ANNA 07.91 MKS JEDYNKA 笈
7-8 G紑KIEWICZ GABRIELA LKS OLIMPIA CHOCZNIA
SMOTER KATARZYNA UKS PΜMIE LIMANOWA
9-12 SOΡYS NATALIA 02.90 KS GORCE NOWY TARG
TWAR笉 EDYTA LKS OLIMPIA CHOCZNIA
PAJ… SYLWIA 11.90 UKS 涉K SOSNOWIEC
PALUCH JULITA WOLA BATORSKA
13-16 PI紑KOWSKA MARTA 11.91 UKS PΜMIE LIMANOWA
JEKIEΒK AGNIESZKA ATEES ANDRYCH紟
ZARZYCKA MONIKA UKS PΜMIE LIMANOWA
BORACZY垶KA KAROLINA 12.90 SKS KONTRA SOSNOWIEC
17-24 KANTAR SYLWIA ULKS SKOK LGOTA W
ST﹖IEK MARTA UKS 涉K SOSNOWIEC
KARO MONIKA 07.90 SKS KONTRA SOSNOWIEC
SARACH ANNA 10.90 UKS DZIESI﹗KA OLKUSZ
BANY PAULINA ULKS SKOK LGOTA W

畝cy

1 ZIELI垶KI KRZYSZTOF 04.92 MKS JEDYNKA 笈
2 JAROCH KAMIL 05.92 MLKS NURT PRZEMY印
3 TOKARSKI KRYSTIAN 08.93 GKS OLIMPIJCZYK ZAWIERCIE
4 TOMASZUK KAMIL 09.92 MKS POGO SIEDLCE
5 BARTUSIK MAREK 03.92 TS G紑NIK MIECHOWICE
6 KRAWCZYK MACIEJ 01.92 KTS L犵ZINY
7 BOROWIAK KRZYSZTOF 09.92 MLKS NURT PRZEMY印
8 NOWAK ΣKASZ 06.93 KKS OLSZA KRAK紟
9-12 MAΜLEPSZY J犵RZEJ 11.93 AZS WSP CZ邘TOCHOWA
BUKOWSKI ADRIAN 09.92 UKS ORKAN SP 5 NOWY TARG
MALINOWSKI KACPER 10.93 AZS WSP CZ邘TOCHOWA
CHMIELEWSKI ΣKASZ UKS OLESNO OLESNO
13-16 KR粌 MATEUSZ 09.92 UKS ORKAN SP 5 NOWY TARG
SUROWIEC SZYMON 07.95 AZS WSAIZ ZAWIERCIE
KLOCEK TOMASZ 11.93 UKS ORKAN SP 5 NOWY TARG
MALSKI DAMIAN 07.92 PUL KS JAROSZOWIEC
17-24 KULANTY JAKUB PUL KS JAROSZOWIEC
SZCZEPANEK ΣKASZ SP SZCZUCIN SZCZUCIN
FRY昭EWICZ TOMASZ 09.92 UKS ORKAN SP 5 NOWY TARG
CHRAB﹖ZCZ PIOTR PKS PORTA KRAK紟
KOWAL DAWID UKS OLESNO OLESNO
SOWA MILAN 08.92 LUKS JAWOR JAN紟 LUBELSKI
名I犴 TOMASZ PKS PORTA KRAK紟
KARNA TOMAS KLUBsten KARVINA
25-32 K.ZIOΘA PIOTR UKS PΜMIE LIMANOWA
WIECZOREK MATEUSZ 09.93 PUL KS JAROSZOWIEC
JANUSZEK MICHA UKS DZIESI﹗KA OLKUSZ
K.ZIOΘA KRZYSZTOF UKS PΜMIE LIMANOWA
KOLORUS IRENEUSZ PKS PORTA KRAK紟
PALEJ ADAM 10.93 UKS ORKAN SP 5 NOWY TARG
CHMIELEWSKI MACIEJ UKS OLESNO OLESNO
KU昧ICKI BARTOSZ 02.92 LUKS JAWOR JAN紟 LUBELSKI
33-36 SUDO PIOTR 05.92 UKOS ALFA RADZY PODLASKI
CHOWANIEC KAMIL UKS PΜMIE LIMANOWA
WIERZCHOWSKI JAKUB 10.93 UKTS ALFA RADZY PODLASKI
KULEWICZ BARTΜMIEJ UKS PΜMIE LIMANOWA
37-44 ΜJEK ΣKASZ BKS WANDA KRAK紟
MALSKI SEBASTIAN PUL KS JAROSZOWIEC
ZUB ALEKSANDER UKS DZIESI﹗KA OLKUSZ
WIECZOREK JAKUB SP SZCZUCIN SZCZUCIN
DREWNIANY DARIUSZ MKS TARNOVIA TARN紟
KASZUBA MATEUSZ MKS SKARBEK TARNOWSKIE G紑Y
SZSZKIEWICZ ADRIAN BKS WANDA KRAK紟
JAROSZ TOMASZ SP SZCZUCIN SZCZUCIN
45-51 吐UBARCZYK MARCIN ULKS SKOK LGOTA Wolbrom.
KAROLCZYK KAMIL PUL KS JAROSZOWIEC
PODKANOWICZ MARCIN UKS ORKAN SP 5 NOWY TARG
DOLEZY BARTOSZ ULKS SKOK LGOTA Wolbrom.
KULA NORBERT PUL KS JAROSZOWIEC
KOZΜWSKI KAMIL SP 4 ANDRYCH紟
G紑GOL BARTΜMIEJ SP WOLA BATOR. WOPLA BATORSKA

畝czki

1 B… ALEKSANDRA 02.92 MKS JEDYNKA 笈
2 CIOΒK DOMINIKA 11.92 MKS POGO SIEDLCE
3 FORTECKA KAROLINA 06.93 MKS JEDYNKA 笈
4 KA堲OWSKA MAGDALENA 05.93 LUKS JAWOR JAN紟 LUBELSKI
5 DREWNIANY DOMINIKA 10.92 MKS TARNOVIA TARN紟
6 MACHNO MAGDALENA 08.92 MKS CKIS SKAWINA
7 KNAP JULIA 06.93 UKS 涉K SOSNOWIEC
8 KULIG JOANNA 07.94 KS GORCE NOWY TARG
9 SIDORENKO NICOLA KRAK紟
10 印犴ZKA JOANNA 10.93 KTS L犵ZINY
11 GㄐBI垶KA NATALIA 06.93 KS GORCE NOWY TARG
12 BEΨOWSKA AGNIESZKA SP SZCZUCIN
13 G牞KA KAMILA 03.95 AZS WSAIZ ZAWIERCIE




Tomasz Krzeszewski wr璚za nagrod najm這dszemu uczestnikowi imprezy.


   copyright © Modest sp z o.o.