MENU
:: Strona g堯wna
:: Archiwum
:: Sprz皻
:: Galeria zdj耩
:: Ruch amatorski
:: Redakcja
 
Tenis sto這wy
Sklep internetowy

MODEST - Tenis sto這wy, sklep internetowy
 
MODEST - Amatorskie i wyczynowe sto造 do tenisa sto這wego
 
 RANKING 名IATOWY

 
 ZOBACZ TAK浩...



www.ittf.com


www.ettu.org





liga francuska

powr鏒16-05-2011

Europa dalego za Azj
Medali軼i i wyniki Mistrzostw 安iata Rotterdam 2011

Gra pojedyncza m篹czyzn

¼ fina逝


Ma Lin (Chiny) - Bastian Steger (Niemcy) 4:0 (11:7, 11:7, 11:7, 11:3)
Wang Hao (Chiny) - Ryu Seung-Min (Korea P責.) 4:3 (10:12, 11:6, 11:8, 8:11, 7:11, 11:3, 11:6)
Jun Mizutani (Japonia) - Adrien Mattenet (Francja) 4:1 (11:8, 4:11, 11:6, 11:7, 16:14)
Ma Long (Chiny) - Oh Sang-Eun (Korea P責.) 4:0 (11:2, 11:2, 11:5, 11:7)

½ fina逝

Wang Hao (Chiny) - Ma Long (Chiny) 4:2 (11:7, 9:11, 7:11, 12:10, 11:7, 11:9)
Zhang Jike (Chiny) - Timo Boll (Niemcy) 4:1 (7:11, 11:5, 11:3, 11:3, 11:9)

Fina

Zhang Jike - Wang Hao (obaj Chiny) 4:2 (12:10, 11:7, 6:11, 9:11, 11:5, 14:12)

Gra pojedyncza kobiet

½ fina逝


Ding Ning CHN - Liu Shiwen CHN 4:2 (-11,9,-8,6,8,6)
Li Xiaoxia CHN - Guo Yue CHN 4:0 (5,6,7,8)

Fina

Ding Ning (Chiny) - Li Xiaoxia (Chiny) 4:2 (12:10, 13:11, 11:9, 8:11, 8:11, 11:7)

Debel kobiet

½ fina逝


Guo Yue/Li Xiaoxia (Chiny) - Kim Kyung-Ah/Park Mi-Young (Korea P責.) 4:0 (12:10, 11:4, 11:6, 13:11)
Ding Ning/Guo Yan (Chiny) - Jiang Huajun/Tie Yana (Hongkong) 4:0 (11:3, 11:3, 13:11, 12:10)

Fina

Guo Yue/Li Xiaoxia - Ding Ning/Guo Yan (wszystkie Chiny) 4:0 (11:8, 11:5, 13:11, 11:8)

Debel m篹czyzn

¼ fina逝


Patrick Baum/Bastian Steger (Niemcy) - Ma Long/Xu Xin (Chiny) 0:4 (3:11, 4:11, 6:11, 5:11)
Kazuhiro Chan/Matsudaira Kenji (Japonia) - Jung Young-Sik/Kim Min-Seok (Korea P責.) 1:4 (10:12, 9:11, 4:11, 11:9, 2:11)
Chen Qi/Ma Lin (Chiny) - Pawe P豉tonow/Vladimir Samsonov (Bia這ru) 4:2 (11:5, 11:3, 9:11, 11:7, 6:11, 11:9)
Lee Jung-Woo/Oh Sang-Eun (Korea P責.) - Wang Hao/Zhang Jike (Chiny) 0:4 (7:11, 5:11, 7:11, 8:11)

½ fina逝

Ma Long/Xu Xin (Chiny) - Jung Young-Sik/Kim Min-Seok (Korea P責.) 4:2 (11:2, 11:4, 6:11, 12:10, 11:13, 11:7)
Chen Qi/Ma Lin (Chiny) - Wang Hao/Zhang Jike (Chiny) 4:2 (8:11, 11:8, 11:4, 11:6, 9:11, 11:8)

Fina

Ma Long/Xu Xin (Chiny) - Chen Qi/Ma Lin (Chiny) 4:1 (11:3, 11:8, 4:11, 11:4, 11:7)

Gra mieszana

¼ fina逝


Hao Shuai/Mu Zi (Chiny) - Jewgienij Szczetinin/Wiktoria Paw這wicz (Bia這ru) 4:2 (10:12, 11:7, 11:7, 9:11, 11:7, 11:9)
Zhang Chao/Cao Zhen (Chiny) - Seo Hyun-Deok/Seok Ha-jung (Korea P責.) 4:3 (6:11, 11:7, 8:11, 11:4, 11:5, 15:17, 11:6)
Cheung Yuk/Jiang Huajun (Hongkong) - Kim Hyok-bong/Kim Jong (Korea P軟.) 4:3 (7:11, 5:11, 11:5, 11:9, 11:4, 9:11, 11:8)
Seiya Kishikawa/Ai Fukuhara (Japonia) - Yang Zi/Wang Yuegu (Singapur) 4:1 (11:9, 11:9, 11:9, 7:11, 11:8)

½ fina逝

Hao Shuai/Mu Zi (Chiny) - Seiya Kishikawa/Ai Fukuhara (Japonia) 4:0 (11:4, 11:9, 11:4, 11:5)
Zhang Chao/Cao Zhen (Chiny) - Cheung Yuk/Jiang Huajun (Hongkong) - 4:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:7, 11:9)

Fina

Zhang Chao/Cao Zhen - Hao Shuai/Mu Zi (wszyscy Chiny) 4:1 (11:7, 11:7, 11:9, 9:11, 11:8)




   copyright © Modest sp z o.o.