MENU
:: Strona g堯wna
:: Archiwum
:: Sprz皻
:: Galeria zdj耩
:: Ruch amatorski
:: Redakcja
 
Tenis sto這wy
Sklep internetowy

MODEST - Tenis sto這wy, sklep internetowy
 
MODEST - Amatorskie i wyczynowe sto造 do tenisa sto這wego
 
 RANKING 名IATOWY

 
 ZOBACZ TAK浩...



www.ittf.com


www.ettu.org





liga francuska

powr鏒06-06-2011

Mocne sk豉dy konkurent闚 Bogorii
Uczestnicy Ligi Mistrz闚 2011/12

1. SVS Nieder飉terreich (Austria) - Schlager Werner, Chen Weixing, Habesohn Daniel, Fegerl Stefan, Habesohn Dominik, Friedschr鐰er Johann
2. VOO Villette Charleroi (Belgia) - Wang Jian Jun, Saive Jean-Michel, Danchenko Oleg, Kou Lei, Blondeau Christian, Delhez Amaury
3. STK Dr. Casl (Chorwacja) - Ryu Seung Min, Tan Ruiwu, Kolarek Tomislav, Zeng Jia, Fucec Luka, Casl Tino Sven
4. SF SKK EL NINO PRAHA (Czechy) - Konecny Tomas, Plachy Josef, Tregler Tomas, Obeslo Michal, Reitspies David, Benes Denis
5. LOKOMOTIVA VRSOVICE AQUECON (Czechy) - Matsudaira Kenta, Vrablik Jiri, Bardon Michal, Sojka Kukas, Semrad Martin, Kaucky Roman
6. AS PONTOISE CERGY TT (Francja) - Mattenet Adrien, Freitas Marcos, Chiang Peng Lung, Flore Tristan, Franz Peter, Adam Christian
7. CHARTRES ASTT (Francja) - Gao Ning, Gerell Par, Gardos Robert, Eloi Damien, Vlotinos Ionnis, Toma Calin
8. ISTRES TENNIS DE TABLE (Francja) - Legout Christophe, Robinot Quentin, Chen Jian, Lebrun St廧hane, Pradelle Quentin, Masson Eric
9. LEVALLOIS SPORTING CLUB (Francja) - Chuang Chih-Yuan, Lebesson Emmanuel, Rubtsov Igor, Gauzy Simon, Chila Patrick, Germond Guillaume
10. BORUSSIA D郿SELDORF (Niemcy) - Boll Timo, Sss Christian, Baum Patrick, Jakab Jànos, Heister Danny, Preuss Andreas
11. TTF Liebherr Ochsenhausen (Niemcy) - Apolonia Tiago, Gacina Andrei, Skatchkov Kiril, Pitchford Liam, Morent Daniel, Ihle Rainer
12. FC Saarbrcken Tischtennis (Niemcy) - Steger Bastian, Tokic Bojan, Monteiro Joao Selgas, Crepulja Bojan, Nuytinck Cedric, Naumann Pascal
13. TTC Zugbrcke Grenzau (Niemcy) - Li Hu, Fejer-Konnerth Zoltan, Pavelka Tomas, Dodean Adrian, Michely Gilles, Mller Dennis
14. BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI (Polska) - Oh Sang Eun, Wang Zeng Yi, G鏎ak Daniel, Fertikowski Pawe, Floras Robert, Zat闚ka Patryk
15. FAKEL OF GRAZPROM ORENBURG (Rosja) - Samsonov Vladimir, Ovtcharov Dmitrij, Smirnov Alexey, Kuzmin Fedor, Andrianov Sergey, Salabaev Valery
16. STAVOIMPEX HOLIC (S這wacja) - Illas Erik, Wang Yang, Jie Jianwei, Palcek Martin, Zajic Miroslav



   copyright © Modest sp z o.o.