MENU
:: Strona g堯wna
:: Archiwum
:: Sprz皻
:: Galeria zdj耩
:: Ruch amatorski
:: Redakcja
 
Tenis sto這wy
Sklep internetowy

MODEST - Tenis sto這wy, sklep internetowy
 
MODEST - Amatorskie i wyczynowe sto造 do tenisa sto這wego
 
 RANKING 名IATOWY

 
 ZOBACZ TAK浩...



www.ittf.com


www.ettu.org





liga francuska

powr鏒17-10-2011

Mistrzowie obronili tytu造
Niespodziewany br您 dla Bojana Tokica.
Mistrzostwa Europy 2011 - Gda雟k - Wyniki

TURNIEJ DRU玆NOWY
Fina m篹czyzn

Niemcy - Szwecja 3:0

Timo Boll - J顤gen Persson 3:1 (-9, 4, 8, 9)
Dimitrij Ovtcharov - Par Gerell 3:0 (5, 10, 11)
Patrick Baum - Jens Lundqvist 3:2 (-9, -9, 8, 8, 7)

1/4 fina逝:

Niemcy - Grecja 3:1

Timo Boll - Dimitrios Papadimitriou 3:0 (11:9, 11:4, 11:2)
Dimitrij Ovtcharov - Kalinikos Kreanga 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
Bastian Steger - Panagiotis Gionis 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 5:11)
Timo Boll - Kalinikos Kreanga 3:1 (7:11, 11:9, 11:4, 11:6)
Portugalia - W璕ry 3:0
Tiago Apolonia - Janos Jakab 3:2 (9:11, 11:4, 11:7, 9:11, 11:7)
Joao Monteiro - Daniel Kosiba 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
Marcos Freitas - Krisztian Nagy 3:0 (11:6, 11:8, 11:3)
Austria - Chorwacja 3:1
Werner Schlager - Andrej Gacina 3:1 (11:9, 6:11, 11:6, 11:9)
Robert Gardos - Zoran Primorac 3:2 (11:13, 7:11, 11:5, 11:8, 11:8)
Daniel Habesohn - Tan Ruiwu 2:3 (3:11, 14:12, 11:8, 12:14, 9:11)
Werner Schlager - Zoran Primorac 3:1 (12:10, 11:7, 12:14, 11:6)
Szwecja - Rosja 3:2
Jorgen Persson - Aleksander Szibajew 3:2 (11:4, 8:11, 11:4, 7:11, 12:10)
Par Gerell - Aleksiej Smirnow 3:0 (11:9, 11:9, 13:11)
Robert Svensson - Kiry Skaczkow 0:3 (9:11, 8:11, 10:12)
Jorgen Persson - Aleksiej Smirnow 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
Paer Gerell - Aleksander Szibajew 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)

Fina kobiet

Holandia - Rumunia 3:0

Li Jiao - Dodean Daniela 3:0 (7, 7, 5)
Li Jie - Samara Elizabeta 3:2 (7, -2, -8, 11, 3)
Timina Elena - Szocs Bernadette 3:2 (-9, -6, 3, 2, 12)

1/4 fina逝

Polska - Rumunia 1:3

Li Qian - Elizabeta Samara 3:0 (12:10, 11:6, 11:8)
Natalia Partyka - Daniela Dodean 0:3 (9:11, 15:17, 7:11)
Katarzyna Grzybowska - Bernadette Szocs 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 9:11)
Natalia Partyka - Elizabeta Samara 1:3 (7:11, 11:5, 11:13, 7:11)
Holandia - Hiszpania 3:0
Li Jiao - Shen Yanfei 3:2 (11:7, 8:11, 12:14, 11:6, 11:7)
Li Jie - Zhu Fang 3:2 (6:11, 11:2, 7:11, 11:7, 14:12)
Elena Timina - Galia Dvorak 3:1 (11:6, 12:14, 13:11, 12:10)
Niemcy - W璕ry 2:3
Irene Ivancan - Krisztina Toth 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 11:8)
Kristin Silbereisen - Georgina Pota 0:3 (8:11, 3:11, 10:12)
Zhenqi Barthel - Petra Lovas 2:3 (11:9, 11:6, 7:11, 7:11, 8:11)
Irene Ivancan - Georgina Pota 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
Kristin Silbereisen - Krisztina Toth 1:3 (11:5, 5:11, 7:11, 6:11)
Czechy - Bia這ru 1:3
Renata Strbikova - Wiktoria Paw這wicz 1:3 (11:6, 8:11, 6:11, 9:11)
Iveta Vacenovska - Weronika Paw這wicz 3:2 (8:11, 11:7, 11:9, 7:11, 11:7)
Dana Hadacova - Aleksandra Priwa這wa 1:3 (6:11, 9:11, 11:5, 16:18)
Iveta Vacenovska - Wiktoria Paw這wicz 0:3 (8:11, 9:11, 7:11)
O m-ce 5-8
Polska - Czechy 3:0

Xu Jie - Hana Matelova 3:2 (12:10, 11:7, 7:11, 8:11, 11:7)
Kinga Stefa雟ka - Katerina Penkavova 3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 5:11, 16:14)
Katarzyna Grzybowska - Dana Hadacova 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
O miejsca 5-6.:
Polska - Niemcy 0:3

Natalia Partyka - Wu Jiaduo 0:3 (5:11, 6:11, 10:12)
Katarzyna Grzybowska - Sabine Winter 0:3 (4:11, 7:11, 4:11)
Kinga Stefa雟ka - Zhenqi Barthel 0:3 (6:11, 7:11, 10:12)

Gra pojedyncza m篹czyzn

1/4 fina逝

Boll Timo (GER) - Mattenet Adrien (FRA) 4:0 (8 4 9 10)
Tokoc Bojan (SVN) - Ovtcharov Dimitrij (GER) 4:3 (8 -7 9 5 -5 -6 10)
Karakasevic Aleksandar (SRB) - Steger Bastian (GER) 4:2 (3 -6 10 5 -8 11)
Baum Patrick (GER) - Samsonov Vladrimir (BLR) 4:1 (6 9 -1 9 8)
1/2 fina逝
Boll Timo (GER) - Tokic Bojan (SVN) 4:0 (5 2 5 5)
Baum Patrick (GER) - Karakasevic Aleksandar (SRB) 4:0 (4 7 7 8)

Fina
Boll Timo (GER) - Baum Patrick (GER) 4:1 (7 -6 3 7 8)

Wa積iejsze wyniki Polak闚
wyniki 2 rundy:
Gerell Par (SWE) - G鏎ak Daniel (POL) 4:0 (4 3 8 8)
He Zhi Wen (ESP) - Kosowski Jakub (POL) 4:2 (-9 9 11 7 -9 9)
Knight Darius (ENG) - Floras Robert (POL) 4:0 (7 7 5 6)
Wang Zeng Yi (POL) - Fejer- Konnerth Zoltan (GER) 4:2 (-8 -7 7 8 7 5)

Gra pojedyncza kobiet

1/8 fina逝


Li Qian (POL) - Dodean Daniela (ROU) (5 11 8 -9 9)
1/4 fina逝
Li Jiao (NED) - Pota Georgina (HUN) 4:3 (7 -3 -7 7 7 -8 8)
Li Qian (POL) - Barthel Zhenqi (GER) 4:2 (-6 -8 11 7 7 3)
Ivancan Irene (GER) - Toth Krisztina (HUN) 4:2 (-11 9 -4 5 9 8)
Pesotska Margaryta (UKR) - Samara Elizabeta (ROU) 4:2 (7 -11 7 -6 9 8)
1/2 fina逝
Li Jiao (NED) - Li Qian (POL) 4:1 (9 7 7 -8 6)
Ivancan Irene (GER) - Pesotska Margaryta (UKR) 4:1 (-2 7 10 4 11)

Fina
Li Jiao (NED) - Ivancan Irene (GER) 4:3 (-9 4 5 -7 -9 4 6)

Debel m篹czyzn:
Fina

Freitas Marcos (POR)/Gacina Andrej (HRV) - Shibaev Alexander/Skachkov Kirill (RUS) 4:0 (3, 8, 7, 10)

br您owe medale:
Bojan Tokic/Alexandar Karakasevic (S這wenia/Serbia) oraz Mikhail Paykov/ Alexey Livenstov (Rosja)

Debel kobiet
1/4 fina逝

Li Jie/Timina Elena (NED) - Partyka Natalia/Xu Jie (POL) 4:0 (8 8 6 9)
Fina

Ruta Paskauskiene/Oksana Fadeeva (Litwa/Rosja) - Daniela Dodean/Elizabeta Samara (Rumunia) 4:2 (8:11, 2:11, 12:10, 11:7, 11:9, 11:8)

br您owe medale: Li Jie i Elena Timina (Holandia) oraz W璕ierki Krisztina Toth i Georgina Pota.


Mistrzyni Europy 2011 - Li Jiao (Holandia).


   copyright © Modest sp z o.o.