MENU
:: Strona g堯wna
:: Archiwum
:: Sprz皻
:: Galeria zdj耩
:: Ruch amatorski
:: Redakcja
 
Tenis sto這wy
Sklep internetowy

MODEST - Tenis sto這wy, sklep internetowy
 
MODEST - Amatorskie i wyczynowe sto造 do tenisa sto這wego
 
 RANKING 名IATOWY

 
 ZOBACZ TAK浩...



www.ittf.com


www.ettu.org





liga francuska

powr鏒23-07-2012

Patryk Zat闚ka multimedalist Mistrzostw Europy kadet闚
55 MEJiK 2012 - medali軼i

Gra pojedyncza junior闚


Z這to: Tristan Flore Francja Srebro: Simon GAUZY Francja
Br您 Enzo ANGLES Francja, Antoine HACHARD Francja

Gra pojedyncza juniorek

Z這to: Bernadette SZOCS Rumunia
Srebro: Petrissa SOLJA Niemcy
Br您: Lea RAKOVAC Chorwacja, Irina CIOBANU Rumunia

Gra pojedyncza kadet闚

Z這to: Alexandre CASSIN Francja
Srebro: Patryk ZAT紟KA Polska
Br您: Maxim CHAPLYGIN Rosja, Romain RUIZ Francja

Gra pojedyncza kadetek

Z這to: Alena LEMMER Niemcy
Srebro: Marie MIGOT Francja
Br您: Maria MALANINA Rosja, HO Tin Tin Anglia

Debel junior闚

Z這to: Konrad KULPA, Jakub DYJAS Polska Srebro: Tristan FLORE, Simon GAUZY Francja
Br您: Hampus S淗ERLUND, Viktor G烼MAN Szwecja; Robin DEVOS, Antoine HACHARD Belgia/Francja

Debel juniorek

Z這to: Bernadette SZOCS, Petrissa SOLJA Rumunia/Niemcy
Srebro:Anna FENYVESI, Viktoria TRUZSINSZKI Serbia
Br您: Mateja JEGER, Aneta MAKSUTI Chorwacja, Serbia; Roxana ISTRATE, Irina CIOBANU Rumunia

Debel kadet闚

Z這to: Anton KALLBERG, Simon BERGLUND Szwecja
Srebro: Aleksander WERECKI, Patryk ZAT紟KA Polska
Br您: Alexandre CASSIN, Can AKKUZU Francja; Romain RUIZ, Joe SEYFRIED Francja

Debel kadetek

Z這to: Adina DIACONU, Mihaela LUPU Rumunia
Srebro: WAN Yuan, Alena LEMMER Niemcy
Br您: Natalia BAJOR, Rita FINS Poland, Portugalia; Csilla NAGYPAL, Leila IMRE W璕ry

Gra mieszana junior闚

Z這to: Frederick JOST, Petrissa SOLJA Niemcy
Srebro: Ondrej BAJGER, Tamara TOMANOVA Czechy
Br您: Benedikt DUDA, Nina MITTELHAM Niemcy; Marc RODE, Yuko IMAMURA Niemcy

Gra mieszana kadet闚

Z這to: Can AKKUZU, Audrey ZARIF Francja
Srebro: Alexandru MANOLE, Andreea CLAPA Rumunia
Br您: Patryk ZAT紟KA, Natalia BAJOR Polska; Ibrahim G逴D鄇, Damla UZEL Turcja

Dru篡na junior闚

Z這to: Francja (Tristan FLORE, Simon GAUZY, Antoine HACHARD, Enzo ANGLES, Alexandre ROBINOT)
Srebro: Niemcy (Frederik JOST, Marc RODE, Benedikt DUDA, Dang QIU, Liang QIU)
Br您: Polska (Konrad KULPA, Jakub DYJAS, Antoni WITKOWSKI, Michal BA堲OSZ, Adrian WI犴EK); W這chy (Leonardo MUTTI, Damiano SERETTI, Alessandro BACIOCCHI, Maurizio MASSARELLI)

Dru篡na juniorek

Z這to: Rumunia (Bernadette Cynthia SZOCS, Roxana Ana Maria ISTRATE, Irina CIOBANU, Andreea ROSCA, Bernadett BALINT)
Srebro: Russia (Yana NOSKOVA, Anna ROSSIKHINA, Anna BLAZHKO, Ekaterina GUSEVA, Elizaveta KHLYZOVA)
Br您: Niemcy (Petrissa SOLJA, Yuko IMAMURA, Anja SCHUH, Nina MITTELHAM, Theresa KRAFT); Croatia (Mateja JEGER, Ida JAZBEC, Lea RAKOVAC, Ivana TUBIKANEC)

Dru篡na kadet闚

Z這to: Francja (Romain RUIZ, Alexandre CASSIN, Joe SEYFRIED, Can AKKUZU)
Srebro: Rosja (Maxim CHAPLYGIN, Nikita YARUSHIN, Konstantin CHERNOV, Bogdan TIKHONOV)
Br您: Dania (Jakob HANSEN, Kynde Marc NIELSEN, Anders LIND, Andreas DILLING); Belgia (Thibaut DARCIS, Romain LAMBIET, Anthony DECEUNINCK, Matthias JANSSENS)

Dru篡na kadetek

Z這to: Niemcy (Jennie WOLF, Yuan WAN, Alena LEMMER, Lilli EISE)
Srebro: Rumunia (Andreea CLAPA, Bianca CRISAN, Adina DIACONU, Mihaela Diana LUPU)
Br您: Rosja (Daria CHERNOVA, Polina BIKEEVA, Maria PANARINA, Maria MALANINA); France (Audrey ZARIF, Roza SOPOSKI, Marion CHOMIS, Marie MIGOT)




   copyright © Modest sp z o.o.