MENU
:: Strona g堯wna
:: Archiwum
:: Sprz皻
:: Galeria zdj耩
:: Ruch amatorski
:: Redakcja
 
Tenis sto這wy
Sklep internetowy

MODEST - Tenis sto這wy, sklep internetowy
 
MODEST - Amatorskie i wyczynowe sto造 do tenisa sto這wego
 
 RANKING 名IATOWY

 
 ZOBACZ TAK浩...



www.ittf.com


www.ettu.org





liga francuska

powr鏒04-12-2012

L. B豉szczyk i L. Kucharski go嗆mi specjalnymi
W hali sportowo - widowiskowej w Centrum Edukacyjno Rekreacyjnym „Solne Miasto” zameldowali si wszyscy ch皻ni do rywalizacji w popularnego ping-ponga, 瞠by zmierzy si w r騜nych kategoriach wiekowych. Wszyscy zgromadzeni uczestnicy i go軼ie mogli ogl康n望 pokazowy wyst瘼 gry mistrzowskiej Lucjana B豉szczyka i Leszka Kucharskiego po czym ka盥y z uczestnik闚 turnieju m鏬 spr鏏owa swoich si w grze w tenisa sto這wego z mistrzami.
Po zako鎍zonych zmaganiach zawodnik闚 wszystkich kategorii utytu這wani sportowcy rozdawali autografy i fotografowali si z wiernymi kibicami. Mistrzowie otrzymali od organizator闚 pami徠kowe solne statuetki – paletk i pi貫czk, a tak瞠 wielick s鏊. ㄠcznie w turnieju udzia wzi窸o 139 zawodnik闚 w 12 kategoriach.
Klasyfikacja ko鎍owa – pierwsze tr鎩ki

OPEN M坒CZY昧I 1996 i starsi – BEZ LICENCJI

1. Rylewicz Miros豉w – Krak闚
2. Bajer Kamil – Jaroszowiec
3. Janik Roman – Krak闚

OPEN KOBIETY 1996 i starsze – BEZ LICENCJI

1. Hajduk Alicja – Wieliczka
2. Fija趾owska Lidia – Zr璚zyce
3. Marczak Iwona – Zr璚zyce

OPEN M坒CZY昧I 1996 i starsi – Z LICENCJ PZTS

1. Wojciaczyk Antoni – PKS PORTA Krak闚
2. SMUGA MARIUSZ – MKS KSOS Krak闚
3. Pi御tka Micha – UKS MAGNUM Ko幟ice Wielkie

OPEN KOBIETY 1996 i starsze – Z LICENCJ PZTS

1. Sutor Gabriela - KS BRONOWIANKA Krak闚
2. Nowacka Dorota – UKS ROKICIE SZCZYTNIKI
3. Kula Joanna – UKS MAGNUM Ko幟ice Wielkie

GIMNAZJUM CHΜPCY 97, 98, 99 – BEZ LICENCJI

1. Brudza Szymon – Podstolice
2. G這wacki Arkadiusz – Raciborsko
3. Chrzan Hubert – Krak闚

GIMNAZJUM DZIEWCZ邛A 97, 98, 99 – BEZ LICENCJI

1. Sala Alicja – Tr帳ki
2. Bugaj Katarzyna – Jaroszowiec
3. Marczak Ewelina – Gd闚

GIMNAZJUM CHΜPCY 97, 98, 99 – Z LICENCJ PZTS

1. Zakrzy雟ki Wojciech – UKS ZARABIE MY印ENICE
2. Michalczyk Jakub – UKS PΜMIE LIMANOWA
3. Bie鎍zycki ㄆkasz – KS PODWAWELSKI KRAK紟

GIMNAZJUM DZIEWCZ邛A 97, 98, 99 – Z LICENCJ PZTS

1. 奸iwa Alicja – KS BRONOWIANKA KRAK紟
2. Kosmal Kinga – UKS PΜMIE LIMANOWA
3. Piotrowska Kinga – UKS MAGNUM KO映ICE WIELKIE

SZKOx PODSTAWOWA CHΜPCY 00 i m這dsi – BEZ LICENCJI

1. Nowak Kamil – Jaroszowiec
2. Majewski Kacper – Jaroszowiec
3. G陰bek Bartosz - Jaroszowiec

SZKOx PODSTAWOWA DZIEWCZ邛A 00 i m這dsze – BEZ LICENCJI

1. Hannusiak Anna – Tokarnia
2. W鎩cik Patrycja – Tokarnia
3. Kaczmarczyk Aneta – Tarn闚

SZKOx PODSTAWOWA CHΜPCY 00 i m這dsi – Z LICENCJ PZTS

1. Moska豉 Grzegorz – MTS PIAST SKAWINA
2. Bratownik Sebastian – LUKS SOBOLIK SOBOL紟
3. Z瑿ala Mateusz – KS BRONOWIANKA KRAK紟

SZKOx PODSTAWOWA DZIEWCZ邛A 00 i m這dsze – Z LICENCJ PZTS

1. Janik Angelika – KS PODWAWELSKI KRAK紟
2. Kozio Sandra – KS PODWAWELSKI KRAK紟
3. Filiczak Ewa – AZS ZAWIERCIE

fotorelacja



   copyright © Modest sp z o.o.