Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót12-11-2003

Wyniki Otwartych Mistrzostw Łodzi amatorów i weteranów
Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach.

kobiety :


1. Lewandowska Iwona
2. Pajor Anna
3. Śmiechowska Ola
4. Śmiechowska Janina

młodzież do17 lat :

1. Zimny Jan
2. Kaczmarek Przemysław
3. Kowalski Łukasz
4. Neska Bartek
5-8 Izdebski Adam
Izdebski Bartek
Kowalski Łukasz
Kaczmarek Przemyslaw
9-12 Ratajczyk Adrian
Rosiak Przemysław
Sieczkowski Daniel
Smiechowska Ola

mężczyźni 18-39 lat

1. Stępień Marek
2. Nowak Sylwester
3. Zawada Piotr
4. Masica Tomasz
5-8 Filipczak Jacek
Juszko Adam
Kwiatkowski Andrzej
Rebkowiec Waldemar
9-16 Gajewski Jakub
Janczak Krzysztof
Lewandowska Iwona
Maj Paweł
Orzechowski Paweł
Skowroński Wojciech
Szwed Jacek
Wycech Grzegorz
17-23 Glajcher Tomasz
Janiak Sylwester
Kostecki Piotr
Krok Dariusz
Marciniak Zbigniew
Pietrzak Witold
Tokarski Piotr

40 – 54 lata

1. Kasprzak Sławomir
2. Ścierwicki Henryk
3. Markiewicz Zdzisław
4. Ciesiołkiewicz Waldemar
5-8 Izdebski Sławomir
Juszko Andrzej
Kaczmarek Jan
Kowalewski Jerzy
9-16 Drewnowicz Tadeusz
Jóżwiak Jan
Kapelański Adam
Mruk Wiesław
Okupski Zbigniew
Pychyński Michał
Wasiak Roman
Wojciechowski Wojciech
17-24 Błaziński Andrzej
Kapelański Adam
Kopczyński Jerzy
Ługowski Jarosław
Mikołajczyk Robert
Przybyłek Wiesław
Ryczek Henryk
Worpus Sławomir
25-30 Lis Jacek
Marczyński Jerzy
Susik Krzysztof
Śmiechowski Tadeusz
Wojciechowski Paweł
Zimny Marcin

55 lat i starsi

1. Supeł Dariusz
2. Orzechowski Zdzisław
3. Olbiński Janusz
4. Rogoziński Ryszard
5-6 Domański Marian
Korus Józef
7-8 Rogoziński Wojciech
Urbańczyk Stanisław
9. Pytkowski Tadeusz

deble

1. Stępień / Zawada
2. Juszko An. / Kasprzak
3. Jochman / Jóźwikowski
4. Ciesiołkiewicz / Markiewicz
5-8 Masica / Kaczmarek
Gajewicz / Skowroński
Nowak / Rebkowiec
Supeł / Urbańczyk i
9-16 Domański / Wojciechowski W.
Olbiński / Kwiatkowski
Orzechowski Z. / Izdebski
Pychyński / Rogoziński
Juszko Ad. / Orzechowski P.
Pietrzak / Okupski
Janczak / Filipczak
Ługowski / Błaziński
17-22 Pajor / Mruk
Jóźwiak / Kowalewski
Worpus / Szwed
Kaczmarek / Zimny
Lewandowska / Kapelański
Paruszewski / Rosiak

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i współpracę oraz zapraszamy do udziału w następnych imprezach. Najbliższą jest 3 Turniej Grand Prix , który odbędzie się 23 listopada (tym razem na „Elcie”). Na nim odbędzie się ceremonia zamknięcia Mistrzostw.
Prosimy bardzo o uwagi i spostrzeżenia na temat organizacji i formy turnieju.

Organizatorzy : Waldemar Ciesiołkiewicz i Piotr Zawada






 

   copyright © Modest sp z o.o.