Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót05-12-2004

Turnieje 1, 2 ŁÓDZKIEGO GRAND PRIX 2004/2005
3 pażdziernika w salach gimnastycznych Zespółu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi przy ulicy Czajkowskiego rozegraliśmy Pierwszy Turniej Łódzkiego Grand Prix Amatorów i Weteranów Tenisa Stołowego 2004/2005
W turnieju uczestniczyły 62 osoby,a w czasie siedmiogodzinnej rywalizacji rozegrano 186 gier. Najmniejsza liczba rozegranych gier przez zawodnika to 5 a największa 10.

W pierwszej dziesiątce utrzymało się zaledwie pięciu graczy z poprzedniego cyklu, a w pierwszej piątce zaledwie jeden !

                    punkty 
1. Konecki Adam 150
2. Ciesiołkiewicz Waldemar 140
3. Gajewicz Konrad 131
4. Jarosik Kacper 122
5. Skowroński Wojciech 114
6. Uściński Waldemar 106
7. Rebkowiec Waldemar 99
8. Masica Tomasz 92
9. Juszko Adam 85
10. Orzechowski Paweł 79
11-12 Banasiak Jarosław 73
Markiewicz Zdzisław 73
13-16 Domański Marian 68
Kaczmarek Jan 68
Kwiatkowski Andrzej 68
Olbiński Janusz 68
17-20 Konecki Daniel 63
Kowalski Andrzej 63
Orzechowski Zdzisław 63
Tuszyński Piotr 63
21-24 Kostecki Pitr 59
Milas Tymoteusz 59
Niedzielski Patryk 59
Papuga Dawid 59
25-28 Kowalski Jacek 54
Okupski Zbigniew 54
Sobczak Edward 54
Wasiak Roman 54
29-32 Izdebski Sławomir 50
Kurzawski Jan 50
Sokołowski Dawid 50
Ścierwicki Henryk 50
33-35 Filipczak Jacek 45
Ryczek Henryk 45
Wojciechowski Wojciech 45
36-38 Marciniak Zbigniew 41
Radwański Robert 41
Walak Dariusz 41
39-41 Dens Marcin 37
Jaskuła Małgorzata 37
Kowalski Dawid 37
42-44 Kurzawski Jędrzej 34
Mikolajczyk Robert 34
Worpus Sławomir 34
45-47 Janczak Krzysztof 30
Rutkowski Sławomir 30
Trzciński Mateusz 30
48-50 Marciniak Iza 26
Mruk Wiesław 26
Woźniak Wiesław 26
51-52 Pytkowski Tadeusz 22
Włodarski Henryk 22
53-54 Lewandowska Iwona 20
Michalak Wojciech 20
55-56 Małecki Andrzej 19
Ugorny Paweł 19
57. Susik Krzysztof 15
58. Kopczyński Jerzy 14
59. Wasiak Tobiasz 13
60. Ratajczyk Adrian 12
61. Ługowska Agnieszka 11
62. Michalak Agnieszka 10




Rekordowy pod wieloma względami był Drugi Turniej:
80 uczestników (!)rozegrało w sumie 269 gier (III)
Największa liczba rozegranych gier przez zawodnika: 11
Największy pechowcem była Iwona Lewandowska, której do awansu do Turnieju Głównego
zabrakło tylko 2 małych punktów.
Najwięcej szczęścia podczas losowania nagród i upominków mieli : Iwona Lewandowska (!),
Wojciech Wiaderny, Jan Skrzyński, Jarosław Banasiak, Michał Posselt
Finałowy pojedynek pomiędzy Henrykiem Ścierwickim i Waldemarem Uścińskim stał na wysokim poziomie.
Wygrał 3:0 Ścierwicki, sety -9, -8, -9.
Turniej udało się sprawnie przeprowadzić głównie dzięki zdyscyplinowaniu uczestników i pomocy
Pawła Orzechowskiego, Stanisława Urbańczyka, Piotra Winnickiego i Michała Tyszkiewicza.
Losowanie Nagród i Upominków było możliwe dzięki Panom Wiesławowi Mrukowi i Jerzemu Klingerowi.
Dziękujemy.



KOLEJNOŚĆ:

1. Henryk Ścierwicki 160
2. Waldemar Uściński 150
3. Paweł Orzechowski 141
4. Kacper Jarosik 132
5. Tomasz Masica 124
6. Konrad Gajewicz 116
7. Michał Posselt 109
8. Adam Juszko 102
9. Robert Radwański 95
10. Wojciech Skowroński 89
11-12 Maciej Ćwik 83
Zdzisław Orzechowski 83
13-16 Tomasz Kuśmierek 78
Patryk Markwart 78
Adam Konecki 78
Daniel Konecki 78
17-20 Jarosław Banasiak 73
Waldemar Ciesiołkiewicz 73
Jan Kaczmarek 73
Michał Pychyński 73
21-24 Marcin Bąk 69
Jacek Filipczak 69
Tadeusz Pytkowski 69
Sławomir Rutkowski 69
25-28 Marian Domański 64
Pitr Kostecki 64
Andrzej Kowalski 64
Przemysław Rybikowski 64
29-32 Marcin Dens 60
Tymoteusz Milas 60
Waldemar Rebkowiec 60
Wojciech Wojciechowski 60
33-37 Zbigniew Okupski 52
Henryk Ryczek 52
Rafał Rosiak 52
Krzysztof Janczak 52
Jan Zimny 52
38-44 Krzysztof Furmański 45
Jakub Gajewski 45
Tadeusz Kroczyński 45
Iwona Lewandowska 45
Andrzej Małecki 45
Dawid Sobieski 45
Wiesław Woźniak 45
45-49 Przemysław Kaczmarek 38
Dariusz Lipnicki 38
Patryk Niedzielski 38
Łukasz Sobieski 38
Roman Wasiak 38
50-56 Jerzy Kopczyński 31
Dawid Kowalski 31
Jacek Lis 31
Agnieszka Ługowska 31
Jarosław Ługowski 31
Łukasz Mielczarek 31
Krzysztof Susik 31
57-61 Adam Gabara 24
Zbigniew Marciniak 24
Andrzej Mielczarek 24
Edward Sobczak 24
Mateusz Trzciński 24
62-68 Włodzimierz Białek 17
Zbigniew Janik 17
Jacek Kowalski 17
Andrzej Marciniak 17
Iza Marciniak 17
Przemysław Przeworski 17
Paweł Ugorny 17
69-72 Mariusz Buczkowski 11
Małgorzata Jaskuła 11
Paweł Marchwicki 11
Jan Skrzyński 11
73-80 Aleksander Białecki 5
Piotr Głowinkowski 5
Wiesław Łaski 5
Robert Mikolajczyk 5
Andrzej Popielarczyk 5
Adrian Ratajczyk 5
Tobiasz Wasiak 5
Wojciech Wiaderny 5

Poszczególne turnieje:

1 turniej

miejsce punkty
punkty
1 Konecki Adam 150
2 Ciesiołkiewicz Waldemar 140
3 Gajewicz Konrad 131
4 Jarosik Kacper 122
5 Skowroński Wojciech 114
6 Uściński Waldemar 106
7 Rebkowiec Waldemar 99
8 Masica Tomasz 92
9 Juszko Adam 85
10 Orzechowski Paweł 79
11-12 Banasiak Jarosław 73
Markiewicz Zdzisław 73
13-16 Domański Marian 68
Kaczmarek Jan 68
Kwiatkowski Andrzej 68
Olbiński Janusz 68
17-20 Konecki Daniel 63
Kowalski Andrzej 63
Orzechowski Zdzisław 63
Tuszyński Piotr 63
21-24 Kostecki Piotr 59
Milas Tymoteusz 59
Niedzielski Patryk 59
Papuga Dawid 59
25-28 Kowalski Jacek 54
Okupski Zbigniew 54
Sobczak Edward 54
Wasiak Roman 54
29-32 Izdebski Sławomir 50
Kurzawski Jan 50
Sokołowski Dawid 50
Ścierwicki Henryk 50
33-35 Filipczak Jacek 45
Ryczek Henryk 45
Wojciechowski Wojciech 45
36-38 Marciniak Zbigniew 42
Radwański Robert 42
Walak Dariusz 42
39-41 Dens Marcin 38
Jaskuła Małgorzata 38
Kowalski Dawid 38
42-44 Kurzawski Jędrzej 35
Mikolajczyk Robert 35
Worpus Sławomir 35
45-47 Janczak Krzysztof 30
Rutkowski Sławomir 30
Trzciński Mateusz 30
48-50 Marciniak Iza 27
Mruk Wiesław 27
Woźniak Wiesław 27
51-52 Pytkowski Tadeusz 23
Włodarski Henryk 23
53-54 Lewandowska Iwona 20
Michalak Wojciech 20
55-56 Małecki Andrzej 19
Ugorny Paweł 19
57 Susik Krzysztof 15
58 Kopczyński Jerzy 14
59 Wasiak Tobiasz 13
60 Ratajczyk Adrian 12
61 Ługowska Agnieszka 11
62 Michalak Agnieszka 10
61 Ługowska Agnieszka 11
62 Michalak Agnieszka 10

2 turniej
miejsce punkty
1 Ścierwicki Henryk 160
2 Uściński Waldemar 150
3 Orzechowski Paweł 141
4 Jarosik Kacper 132
5 Masica Tomasz 124
6 Gajewicz Konrad 116
7 Posselt Michał 109
8 Juszko Adam 102
9 Radwański Robert 95
10 Skowroński Wojciech 89
11-12 Ćwik Maciej 83
Orzechowski Zdzisław 83
13-16 Konecki Adam 78
Konecki Daniel 78
Kuśmierek Tomasz 78
Markwart Patryk 78
17-20 Banasiak Jarosław 73
Ciesiołkiewicz Waldemar 73
Kaczmarek Jan 73
Pychyński Michał 73
21-24 Bąk Marcin 69
Filipczak Jacek 69
Pytkowski Tadeusz 69
Rutkowski Sławomir 69
25-28 Domański Marian 64
Kostecki Piotr 64
Kowalski Andrzej 64
Rybikowski Przemysław 64
29-32 Dens Marcin 60
Milas Tymoteusz 60
Rebkowiec Waldemar 60
Wojciechowski Wojciech 60
33-37 Janczak Krzysztof 52
Okupski Zbigniew 52
Rosiak Rafał 52
Ryczek Henryk 52
Zimny Jan 52
38-44 Furmański Krzysztof 45
Gajewski Jakub 45
Kroczyński Tadeusz 45
Lewandowska Iwona 45
Małecki Andrzej 45
Sobieski Dawid 45
Woźniak Wiesław 45
45-49 Kaczmarek Przemysław 38
Lipnicki Dariusz 38
Niedzielski Patryk 38
Sobieski Łukasz 38
Wasiak Roman 38
50-56 Kopczyński Jerzy 31
Kowalski Dawid 31
Lis Jacek 31
Ługowska Agnieszka 31
Ługowski Jarosław 31
Mielczarek Łukasz 31
Susik Krzysztof 31
57-61 Gabara Adam 24
Marciniak Zbigniew 24
Mielczarek Andrzej 24
Sobczak Edward 24
Trzciński Mateusz 24
62-68 Białek Włodzimierz 17
Janik Zbigniew 17
Kowalski Jacek 17
Marciniak Andrzej 17
Marciniak Iza 17
Przeworski Przemysław 17
Ugorny Paweł 17
69-72 Buczkowski Mariusz 11
Jaskuła Małgorzata 11
Marchwicki Paweł 11
Skrzyński Jan 11
73-80 Białecki Aleksander 5
Głowinkowski Piotr 5
Łaski Wiesław 5
Mikolajczyk Robert 5
Popielarczyk Andrzej 5
Ratajczyk Adrian 5
Wasiak Tobiasz 5
Wiaderny Wojciech 5





 

   copyright © Modest sp z o.o.