Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót12-12-2004

II LIGA Tenisa Stołowego ŁSKFST i R
        II LIGA 



TABELA po 1 rundzie

mecze punkty
1 P S.A. II 11 33
2 M P K III 11 29
3 TP S.A. III 11 27
4 KOSTECCY 11 26
5 STONE MASTER 11 26
6 TOMPLAST 11 24
7 START III 11 22
8 PAKA MARCINIAKA 11 21
9 NIEBIESCY 11 15
10 RET GIM 20 11 15
11 ŁZE IV 11 15
12 SALOS - Wodna 11 11



WYNIKI :
1 kolejka
RKTS Kosteccy - M. P. K. III 3 : 7
START III - RET-GIM 20 9 : 1
TP S.A. III - PAKA Marciniaka 9 : 1
NIEBIESCY - ŁZE IV 8 : 2
SALOS-Wodna - TP S.A. II 3 : 7
STONE MASTER - TOMPLAST 6 : 4

2 kolejka
T P S.A. III - RKTS KOSTECCY 3 : 7
Ł Z E IV - START III 0 : 10
RET GIM 20 - STONE MASTER 2 : 8
M P K III - T P S.A. II 1 : 9
NIEBIESCY - SALOS-Wodna 9 : 1
PAKA MARCINIAKA - TOMPLAST 8 : 2
3 kolejka
M P K III - TOMPLAST 5 : 5
STONE MASTER - Ł Z E IV 7 : 3
RKTS KOSTECCY - NIEBIESCY 9 : 1
T P S.A. II - T P S.A. III 6 : 4
START III - PAKA MARCINIAKA 8 : 2
SALOS-Wodna - RET GIM 20 3 : 7

4 kolejka
START III - TOMPLAST 4 : 6
T P S.A. II - NIEBIESCY 9 : 1
RET GIM 20 - T P S.A. III 1 : 9
STONE MASTER - PAKA MARCINIAKA 6 : 4
Ł Z E IV - M P K III 0 : 10
SALOS - RKTS KOSTECCY 0 : 10

5 kolejka
RKTS Kosteccy - TOMPLAST 4 : 6
START III - SALOS-Wodna 7 : 3
TP S.A. II - PAKA Marciniaka 9 : 1
NIEBIESCY - STONE MASTER 1 : 9
RET-GIM 20 - ŁZE IV 4 : 6
TP S.A. III - M. P. K. III 5 : 5

6 kolejka
RET GIM 20 - RKTS KOSTECCY 3 : 7
MPK III - START III 8 : 2
PAKA Marciniaka - ŁZE IV 8 : 2
NIEBIESCY - TP S.A. III 4 : 6
STONE MASTER – SALOS Wodna 8 : 2
TP S.A. II – TOMPLAST 8 : 2

7 kolejka
ŁZE IV - RKTS Kosteccy 3 : 7
TP S.A. III - START III 5 : 5
TP S.A. II - RET GIM 20 10 : 0
M P K III - STONE MASTER 6 : 4
SALOS - Wodna - PAKA MARCINIAKA 1 : 9
TOMPLAST - NIEBIESCY 9 : 1

8 kolejka
KOSTECCY - PAKA 9 : 1
NIEBIESCY - START III 3 : 7
SALOS Wodna - M P K III 0 :10
TOMPLAST - RET GIM 20 8 : 2
Ł Z E IV - TP S.A. II 2 : 8
STONE MASTER - TP S.A. III 3 : 7


9 kolejka
RKTS KOSTECCY - TP S.A. II 3 : 7
STONE MASTER - START III 6 : 4
TP S.A. III – TOMPLAST 6 : 4
Ł Z E IV - SALOS Wodna 9 : 1
RET GIM 20 – NIEBIESCY 6 : 4
PAKA MARCINIAKA - M P K III 2 : 8

10 kolejka
RKTS Kosteccy - STONE MASTER 5 : 5
TP S.A. II - START III
SALOS-Wodna - TP S.A. III 1 : 9
NIEBIESCY - ŁZE IV 9 : 1
RET-GIM 20 - PAKA Marciniaka 3 : 7
M. P. K. III - NIEBIESCY 10 : 0





 

   copyright © Modest sp z o.o.