Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót17-04-2005

Wyniki i Terminarz II ligi Łódzkiego TKFST i R
 TABELA KOŃCOWA

mecze punkty
1. T P S.A. II 22 66
2. M P K III 22 59
3. TOMPLAST 22 54
4. T P S.A. III 22 54
5. KOSTECCY 22 49
6. STONE MASTER 22 48
7. START III 22 44
8. PAKA Marciniaka 21 37
9. Ł Z E IV 22 36
10. RET GIM 20 22 30
11. NIEBIESCY 22 25
12. SALOS Wodna 22 24


Terminarz i wyniki II ligi – runda rewanżowa

1 kolejka 17-22 styczeń

RKTS Kosteccy - START III 5:5
Ł Z E IV - TP S.A. III 4:6
NIEBIESCY - TP S.A. II 0:10
RET GIM 20 - M P K III 1:9
STONE MASTER - SALOS Wodna 10:0
TOMPLAST - PAKA Marciniaka 10:0


2 kolejka 24- 29 styczeń

RKTS Kosteccy - Ł Z E IV 7:3
M P K III - PAKA Marciniaka 9:1
NIEBIESCY - TP S.A. III
SALOS Wodna - TOMPLAST 1:9
START III - TP S.A. II 1:9
STONE MASTER - RET GIM 20 10:0


3 kolejka 31 styczeń - 5 luty

Ł Z E IV - PAKA Marciniaka 7:3
M P K III - RKTS Kosteccy 7:3
RET GIM 20 - SALOS Wodna 8:2
START III - NIEBIESCY 9:1
TP S.A. III - TP S.A. II 1:9
TOMPLAST - STONE MASTER 7:3


4 kolejka 7 - 12 luty

M P K III - SALOS Wodna 9:1
NIEBIESCY - RKTS Kosteccy 4:6
PAKA Marciniaka - STONE MASTER 1:9
RET GIM 20 - TOMPLAST 1:9
START III - TP S.A. III 4:6
TP S.A. II - Ł Z E IV 10:0


14 – 27 luty : przerwa – ferie zimowe


5 kolejka 28 luty - 5 marzec

PAKA Marciniaka - RET GIM 20 9:1
SALOS Wodna - NIEBIESCY 10:0 w-r
START III - Ł Z E IV 9:1
STONE MASTER - M P K III 1:9
TP S.A. II - RKTS Kosteccy 9:1
TOMPLAST - TP S.A. III 8:2


6 kolejka 7-12 marzec


RKTS Kosteccy - RET GIM 20 6:4
Ł Z E IV - TOMPLAST 2:10
START III - M P K III 3:7
STONE MASTER - NIEBIESCY 8:2
TP S.A. II - SALOS Wodna 10:0

7 kolejka 14-19 marzec

RKTS Kosteccy - SALOS Wodna 6:4
Ł Z E IV - STONE MASTER 6:4
NIEBIESCY - M P K III 0:10
TP S.A. II - PAKA Marciniaka 10:0
TP S.A. III - RET GIM 20 9:1
TOMPLAST - START III 8:2


8 kolejka 21 marzec - 2 kwiecień

RKTS Kosteccy - PAKA Marciniaka 7:3
M P K III - Ł Z E IV 8:2
NIEBIESCY - TOMPLAST 1:9
RET GIM 20 - TP S.A. II 0:10
START III - STONE MASTER 3:7
TP S.A. III - SALOS Wodna 8:2


9 kolejka 4 - 9 kwiecień

TOMPLAST - TP S.A. II 3:7
STONE MASTER - RKTS Kosteccy 5:5
M P K III - TP S.A. III 7:3
PAKA Marciniaka - NIEBIESCY 7:3
SALOS Wodna - START III 3:7
Ł Z E IV - RET GIM 20 7:3


10 kolejka 11 - 16 kwiecień

TOMPLAST - M P K III 5:5
TP S.A. II - STONE MASTER 9:1
RKTS Kosteccy - TP S.A. III 2:8
PAKA Marciniaka - SALOS Wodna 6:4
RET GIM 20 - START III 3:7
Ł Z E IV - NIEBIESCY 7:3


11 kolejka 18 - 23 kwiecień

TP S.A. II - M P K III 8:2
TP S.A. III - STONE MASTER 9:1
TOMPLAST - RKTS Kosteccy 7:3
PAKA Marciniaka - START III 3:7
NIEBIESCY - RET GIM 20 2:8
SALOS Wodna - Ł Z E IV 2:8




 

   copyright © Modest sp z o.o.