Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót20-05-2005

Szósty Turniej Grand Prix


Kolejnosć w turnieju głównym
punkty
1. Masica Tomasz 180
2. Ścierwicki Henryk 170
3. Ciesiołkiewicz Waldemar 161
4. Gajewicz Konrad 152
5. Konecki Adam 144
6. Sokołowski Dawid 136
7. Rebkowiec Waldemar 129
8. Kunce Ryszard 122
9. Orzechowski Paweł 115
10. Olbiński Janusz 109
11-12
Barański Michał 103
Jarosik Kacper 103
13-16
Banasiak Jarosław 98
Juszko Adam 98
Kowalewski Jerzy 98
Skowroński Wojciech 98
17-20
Konecki Daniel 93
Kuśmierek Tomasz 93
Papuga Dawid 93
Radwański Robert 93
21-24
Gajewski Marcin 89
Milas Tymoteusz 89
Rybacki Adam 89
Śniady Kacper 89
25-28
Izdebski Sławomir 84
Nowicki Jacek 84
Ogiński Marcin 84
Piaseczny Władysław 84
29-32
Kaczmarek Jan 80
Kowalski Andrzej 80
Markiewicz Zdzisław 80
Wójcik Paweł 80
33-35
Domański Marian 71
Sobieski Łukasz 71
Wasiak Roman 71
36-38
Manios Stanisław 68
Niedzielski Patryk 68
Okupski Zbigniew 68
39-41
Kisiel Łukasz 65
Kopczyński Jerzy 65
Ryczek Henryk 65
42-44
Bator Mateusz 62
Maliński Oskar 62
Jaskuła Małgorzata 62
45-47
Binkowski Tadeusz 59
Mikołajczyk Robert 59
Wojciechowski Wojciech 59
48-50
Krasoń Krzysztof 56
Walak Dariusz 56
Woźniak Wiesław 56
51-53
Ługowska Agnieszka 53
Kowalski Jacek 53
Marciniak Zbigniew 53
54-56
Ślązak Mariusz 50
Fingas Bogusław 50
Mruk Wiesław 50
57-62
Domański Grzegorz 47
Gabara Adam 47
Marciniak Andrzej 47
Pytkowski Tadeusz 47
Sobczak Edward 47
Trzciński Mateusz 47
63-68
Obniski Wojciech 41
Podstawczyński Hubert 41
Sobieski Dawid 41
Susik Krzysztof 41
Ugorny Paweł 41
Wencel Mariusz 41
69-74
Haniecki Damian 35
Kostecki Piotr 35
Małecki Andrzej 35
Marciniak Iza 35
Nenczak Adam 35
Źródlak Ryszard 35
75-80
Patros Kamil 29
Boczek Michał 29
Łaski Wiesław 29
Ślązak Aleksandra 29
Wasiak Tobiasz 29
Winciorek Emilian 29
81
Furmański Krzysztof 23
82
Marchwicki Paweł 20




Ranking po sześciu turniejach:
razem
1. Masica Tomasz 906
2. Ścierwicki Henryk 880
3. Konecki Adam 741
4. Jarosik Kacper 727
5. Gajewicz Konrad 685
6. Orzechowski Paweł 643
7. Ciesiołkiewicz Waldemar 639
8. Skowroński Wojciech 617
9. Rebkowiec Waldemar 614
10. Radwański Robert 580
11. Banasiak Jarosław 540
12. Konecki Daniel 504
13. Kuśmierek Tomasz 464
14. Milas Tymoteusz 461
15. Kaczmarek Jan 459
16. Juszko Adam 447
17. Olbiński Janusz 433
18. Uściński Waldemar 417
19. Domański Marian 411
20. Kowalski Andrzej 404
21. Sokołowski Dawid 390
22. Kostecki Piotr 355
23. Ryczek Henryk 352
24. Wasiak Roman 348
25. Wojciechowski Wojciech 339
26. Marciniak Zbigniew 330
27. Papuga Dawid 321
28. Rybikowski Przemysław 319
29. Filipczak Jacek 317
30. Janczak Krzysztof 310
31. Okupski Zbigniew 304
32. Niedzielski Patryk 298
33. Pytkowski Tadeusz 297
34. Nitek Jarosław 296
35. Woźniak Wiesław 293
36. Dens Marcin 283
37. Izdebski Sławomir 280
38. Markiewicz Zdzisław 275
39. Gąsiorski Paweł 264
40. Barański Michał 263
41. Trzciński Mateusz 256
42. Bąk Marcin 252
43. Sobczak Edward 251
44. Walak Dariusz 247
45. Orzechowski Zdzisław 230
46. Mikołajczyk Robert 230
47. Małecki Andrzej 225
48. Kunce Ryszard 220
49. Kopczyński Jerzy 213
50. Jaskuła Małgorzata 204
51. Lewandowska Iwona 200
52. Kowalski Jacek 194
53. Wójcik Paweł 192
54. Sobieski Łukasz 189
55. Kowalewski Jerzy 182
56. Furmański Krzysztof 180
57. Susik Krzysztof 177
58. Ługowska Agnieszka 177
59. Mruk Wiesław 175
60. Kaczmarek Przemysław 173
61. Mielczarek Andrzej 164
62. Mielczarek Łukasz 164
63. Rutkowski Sławomir 159
64. Nowicki Jacek 155
65. Marciniak Iza 151
66. Binkowski Tadeusz 148
67. Śniady Kacper 145
68. Gabara Adam 143
69. Ługowski Jarosław 140
70. Gajewski Marcin 139
71. Lipnicki Dariusz 139
72. Sobieski Dawid 133
74. Ogiński Marcin 131
75. Marciniak Andrzej 126
76. Kasprzak Sławomir 124
77. Wiktor Izabella 124
78. Bednarek Kamil 121
79. Manios Stanisław 115
80. Łaski Wiesław 113
81. Posselt Michał 109
82. Podstawczyński Hubert 105
83. Ugorny Paweł 105
84. Kowalski Dawid 104
85. Znyk Cezary 103
86. Ćwik Maciej 101
87. Wencel Mariusz 99
88. Chybinski Marek 98
89. Zawada Piotr 98
90. Kaczyńska Sandra 97
91. Kwiatkowski Łukasz 93
92. Wasiak Tobiasz 92
93. Rybacki Adam 89
94. Domański Grzegorz 88
95. Drewnowicz Tadeusz 84
96. Piaseczny Władysław 84
97. Rybikowski Szymon 84
98. Juszko Andrzej 83
99. Zimny Jan 83
100. Ślązak Mariusz 81
101. Wójcicki Marian 80
102. Fingas Bogusław 79
103. Markwart Patryk 78
104. Skołd Przemysław 77
105. Źródlak Ryszard 76
106. Pychyński Michał 73
107. Kawnik Paweł 71
108. Jóźwiak Janusz 68
109. Kwiatkowski Andrzej 68
110. Haniecki Damian 65
111. Kisiel Łukasz 65
112. Sokołowski Witold 64
113. Tuszyński Piotr 63
114. Bator Mateusz 62
115. Maliński Oskar 62
116. Buczkowski Mariusz 61
117. Marchwicki Paweł 60
118. Pach Marcin 59
119. Krasoń Krzysztof 56
120. Wosik Anna 53
121. Białecki Aleksander 52
122. Nenczak Adam 52
123. Obniski Wojciech 52
124. Rosiak Rafał 52
125. Kurzawski Jan 50
126. Majchrzak Akadiusz 50
127. Sokołowski Szymon 50
128. Ratajczyk Adrian 48
129. Kawnik Fabian 47
130. Szwed Jacek 47
131. Gajewski Jakub 45
132. Kroczyński Tadeusz 45
133. Stępiński Michał 42
134. Bajerski Aleksander 35
135. Kowalczyk Łukasz 35
136. Kurzawski Jędrzej 35
137. Tomczyk Adrian 35
138. Worpus Sławomir 35
139. Druzic Anna 34
140. Matusiak Lech 34
141. Lis Jacek 31
142. Boczek Michał 29
143. Busiak Zdzisław 29
144. Czyrkowski Marcin 29
145. Patros Kamil 29
146. Piątkowski Marcin 29
147. Ślązak Aleksandra 29
148. Winciorek Emilian 29
149. Michalak Wojciech 25
150. Szewczyk Anna 23
151. Wiktor Patrycja 23
152. Wlazło Dariusz 23
153. Włodarski Henryk 23
154. Klimczak Michał 21
155. Skotak Piotr 19
156. Białek Włodzimierz 17
157. Janik Zbigniew 17
158. Przeworski Przemysław 17
159. Bereziński Kazimierz 15
160. Juchniewicz Jerzy 15
161. Fijałkowski Jan 11
162. Gontarek Tomasz 11
163. Morawski Damian 11
164. Remlein Michał 11
165. Skrzyński Jan 11
166. Wosik Andrzej 11
167. Michalak Agnieszka 10
168. Popielarczyk Andrzej 10
169. Cyl Dariusz 5
170. Głowinkowski Piotr 5
171. Maciejczyk Marcin 5
172. Wiaderny Wojciech 5


Klasyfkacja po sześciu turniejach-po odrzuceniu najsłabszego wyniku:


punkty
1. Ścierwicki Henryk 880
2. Masica Tomasz 906
3. Konecki Adam 741
4. Jarosik Kacper 727
5. Gajewicz Konrad 685
6. Ciesiołkiewicz Waldemar 639
7. Orzechowski Paweł 643
8. Rebkowiec Waldemar 614
9. Radwański Robert 580
10. Skowroński Wojciech 617
11. Banasiak Jarosław 540
12. Kuśmierek Tomasz 464
13. Juszko Adam 447
14. Konecki Daniel 504
15. Olbiński Janusz 433
16. Uściński Waldemar 417
17. Milas Tymoteusz 461
18. Kaczmarek Jan 459
19. Sokołowski Dawid 390
20. Domański Marian 411
21. Kowalski Andrzej 404
22. Papuga Dawid 321
23. Kostecki Piotr 355
24. Rybikowski Przemysław 319
25. Filipczak Jacek 317
26. Wasiak Roman 348
27. Janczak Krzysztof 310
28. Ryczek Henryk 352
29. Marciniak Zbigniew 330
30. Niedzielski Patryk 298
31. Pytkowski Tadeusz 297
32. Nitek Jarosław 296
33. Wojciechowski Wojciech 339
34. Dens Marcin 283
35. Izdebski Sławomir 280
36. Okupski Zbigniew 304
37. Markiewicz Zdzisław 275
38. Woźniak Wiesław 293
39. Gąsiorski Paweł 264
40. Barański Michał 263
41. Bąk Marcin 252
42. Walak Dariusz 247
43. Trzciński Mateusz 256
44. Orzechowski Zdzisław 230
45. Sobczak Edward 251
46. Mikołajczyk Robert 230
47. Kunce Ryszard 220
48. Małecki Andrzej 225
49. Jaskuła Małgorzata 204
50. Lewandowska Iwona 200
51. Kopczyński Jerzy 213
52. Kowalski Jacek 194
53. Wójcik Paweł 192
54. Sobieski Łukasz 189
55. Kowalewski Jerzy 182
56. Furmański Krzysztof 180
57. Susik Krzysztof 177
58. Mruk Wiesław 175
59. Kaczmarek Przemysław 173
60. Ługowska Agnieszka 177
61. Mielczarek Andrzej 164
62. Mielczarek Łukasz 164
63. Rutkowski Sławomir 159
64. Nowicki Jacek 155
65. Binkowski Tadeusz 148
66. Śniady Kacper 145
67. Gabara Adam 143
68. Ługowski Jarosław 140
69. Gajewski Marcin 139
70. Lipnicki Dariusz 139
71. Marciniak Iza 151
72. Sobieski Dawid 133
74. Ogiński Marcin 131
75. Marciniak Andrzej 126
76. Kasprzak Sławomir 124
77. Wiktor Izabella 124
78. Bednarek Kamil 121
79. Manios Stanisław 115
80. Łaski Wiesław 113
81. Posselt Michał 109
82. Podstawczyński Hubert 105
83. Ugorny Paweł 105
84. Kowalski Dawid 104
85. Znyk Cezary 103
86. Ćwik Maciej 101
87. Wencel Mariusz 99
88. Chybinski Marek 98
89. Zawada Piotr 98
90. Kaczyńska Sandra 97
91. Kwiatkowski Łukasz 93
92. Rybacki Adam 89
93. Domański Grzegorz 88
94. Wasiak Tobiasz 92
95. Drewnowicz Tadeusz 84
96. Piaseczny Władysław 84
97. Rybikowski Szymon 84
98. Juszko Andrzej 83
99. Zimny Jan 83
100. Ślązak Mariusz 81
101. Wójcicki Marian 80
102. Fingas Bogusław 79
103. Markwart Patryk 78
104. Skołd Przemysław 77
105. Źródlak Ryszard 76
106. Pychyński Michał 73
107. Kawnik Paweł 71
108. Jóźwiak Janusz 68
109. Kwiatkowski Andrzej 68
110. Haniecki Damian 65
111. Kisiel Łukasz 65
112. Sokołowski Witold 64
113. Tuszyński Piotr 63
114. Bator Mateusz 62
115. Maliński Oskar 62
116. Buczkowski Mariusz 61
117. Marchwicki Paweł 60
118. Pach Marcin 59
119. Krasoń Krzysztof 56
120. Wosik Anna 53
121. Białecki Aleksander 52
122. Nenczak Adam 52
123. Obniski Wojciech 52
124. Rosiak Rafał 52
125. Kurzawski Jan 50
126. Majchrzak Akadiusz 50
127. Sokołowski Szymon 50
128. Ratajczyk Adrian 48
129. Kawnik Fabian 47
130. Szwed Jacek 47
131. Gajewski Jakub 45
132. Kroczyński Tadeusz 45
133. Stępiński Michał 42
134. Bajerski Aleksander 35
135. Kowalczyk Łukasz 35
136. Kurzawski Jędrzej 35
137. Tomczyk Adrian 35
138. Worpus Sławomir 35
139. Druzic Anna 34
140. Matusiak Lech 34
141. Lis Jacek 31
142. Boczek Michał 29
143. Busiak Zdzisław 29
144. Czyrkowski Marcin 29
145. Patros Kamil 29
146. Piątkowski Marcin 29
147. Ślązak Aleksandra 29
148. Winciorek Emilian 29
149. Michalak Wojciech 25
150. Szewczyk Anna 23
151. Wiktor Patrycja 23
152. Wlazło Dariusz 23
153. Włodarski Henryk 23
154. Klimczak Michał 21
155. Skotak Piotr 19
156. Białek Włodzimierz 17
157. Janik Zbigniew 17
158. Przeworski Przemysław 17
159. Bereziński Kazimierz 15
160. Juchniewicz Jerzy 15
161. Fijałkowski Jan 11
162. Gontarek Tomasz 11
163. Morawski Damian 11
164. Remlein Michał 11
165. Skrzyński Jan 11
166. Wosik Andrzej 11
167. Michalak Agnieszka 10
168. Popielarczyk Andrzej 10
169. Cyl Dariusz 5
170. Głowinkowski Piotr 5
171. Maciejczyk Marcin 5
172. Wiaderny Wojciech 5





 

   copyright © Modest sp z o.o.