Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót29-04-2005

Indywidualne Mistrzostwa Lig ŁTKFSTiR
  
51 osób wzięło udział w drugich Indywidualnych Mistrzostwach naszych LIG.
Zaciętych i wyrównanych pojedynków nie brakowało zarówno w turnieju pierwszoligowców
jak i drugoligowców. Ciekawostką jest fakt
zwycięzcę turnieju pokonał w grupie
Janusz Olbiński i była to jedyna wygrana Pana Janusza w zawodach !
Wkrótce na stronie www.pingpong-lodz.pl "filmik" z zawodów, który tak jak i wszystkie do
tej pory możemy zamieszczać dzięki Robertowi Mikołajczykowi z Firmy ROBSON&EL-ROB.



I LIGA

1.Zbigniew Jędrczak WENDLER 3 K. Pabianice
2.Waldemar Ciesiołkiewicz START II
3.Henryk Ścierwicki START I
4.Jarosław Banasiak MPK I
5-8
Adam Juszko ŁZE II
Zdzisław Markiewicz MPK I
Robert Radwański START I
Waldemar Rebkowiec ŁZE II
9-12
Zdzisław Orzechowski START II
Krzysztof Gorzela WENDLER 3 K. Pabianice
Mirosław Badziak WENDLER 3 K. Pabianice
Tomasz Kuśmierek ELTUSIE
13-16
Iwona Lewandowska TP S.A. I
Jarosław Ługowski MPK II
Sławomir Izdebski START II
Tadeusz Pytkowski ŁZE III
17-20
Krzysztof Susik STELLA Brzeziny
Paweł Orzechowski START II
Tymoteusz Milas ELTUSIE
Wojciech Skrzetuski TP S.A. I
21-23
Janusz Olbiński ŁZE I
Krzysztof Janczak STELLA Brzeziny
Sylwester Żywotek START II







II LIGA

1.Przemysław Rybikowski TP S.A. II
2.Andrzej Błaziński M P K III
3.Łukasz Kwiatkowski TP S.A. III
4.Janusz Jóźwiak Ł Z E IV
5-8
Marcin Bąk TP S.A. III
Zbigniew Marciniak PAKA Marciniaka
Wociechowski Wojciech GOŚĆ-STONE MASTER
Wiesław Woźniak START III
9-16
Zbigniew Okupski START III
Włodzimierz Kostecki RKTS Kosteccy
Andrzej Marciniak PAKA Marciniaka
Iza Marciniak PAKA Marciniaka
Wiesław Mruk Ł Z E IV
Henryk Ryczek GOŚĆ-STONE MASTER
Piotr Tokarski RET GIM 20
Bogusław Tylman M P K III
17-24
Marcin Borkiewicz SALOS Wodna
Dariusz Gniadek RET GIM 20
Jerzy Kopczyński PAKA Marciniaka
Marek Krawczyk START III
Kamil Lont SALOS Wodna
Andrzej Małecki M P K III
Robert Mikołajczyk GOŚĆ
Anna Pajor Ł Z E IV
25-28
Tadeusz Bobrowski RET GIM 20
Tomaszewski Edward TOMPLAST
Michał Kordaczuk SALOS Wodna
Mariusz Piotrowski SALOS Wodna


collapse;width:252pt">
















































































1

Orzechowski Paweł        

 

1

Malinowski Jerzy         

 

2

Fordoński Paweł         

2

Ryczek Henryk           

3

Stępień Marek          

3

Marciniak Zbigniew      

4

Pytkowski Tadeusz       

4

Niedzielski  Patryk     

5

Olbiński Janusz         

5

Mękarski  Artur         

6

Skowroński Wojciech      

6

Kostecki Piotr          

7

Domański Marian         

7

Trzciński Mateusz       

8

Przesmycki Przemysław   

8

Bartosz Porzucek        

9

Śniady Kacper           

9

Kowalski Andrzej         

10

Filipczak Jacek         

10

Jaskuła Małgorzata      

11

Lewandowska  Iwona      

11

Ługowski Jarosław       

12

Placek Krzysztof        

12

Papuga Dawid             




 

   copyright © Modest sp z o.o.