Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót17-05-2005

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego i OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI
                               
OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI – indywidualnie

1 Marek Stępień Łódź
2 Stanisław Mirecki Warszawa

3/4 Adam Konecki Łódź
Henryk Ścierwicki Łódź

5/8 Zbigniew Jędrczak Pabianice
Jarosław Okruch Wołomin
Kamil Trzcinka Łódź
Piotr Zawada Zgierz

9/16 Waldemar Ciesiołkiewicz Łódź
Adam Juszko Pabianice
Andrzej Juszko Łódź
Daniel Konecki Łódź
Ryszard Kunce Łódź
Zdzisław Orzechowski Łowicz
Przemysław Rybikowski Łódź

17/32 Mirosław Badziak Pabianice
Jarosław Banasiak Łódź
Konrad Gajewicz Łódź
Renata Jodczyk Wołomin
Kacper Śniady Pabianice
Zdzisław Markiewicz Łódź
Tymoteusz Milas Łódź
Jarosław Nitek Moszczenica
Janusz Olbiński Łódź
Dawid Papuga Łowicz
Jakub Placek Skierniewice
Krzysztof Placek Skierniewice
Jarosław Politowski Ciechanów
Wojciech Skowroński Łódź
Mateusz Trzciński Łódź
Stanisław Urbańczyk Łódź

33/48 Tomasz Grabowski Ciechanów
Igor Cichosz ?
Dominik Ciszewski Zdunska Wola
Marcin Dens Brzeziny
Jacek Filipczak Brzeziny
Przemysław Godlewski Łódź
Kacper Jarosik Łódź
Włodzimierz Kostecki Łódź
Iwona Lewandowska Łódź
Zbigniew Marciniak Łódź
Michał Markowski Warszawa
Paweł Mazur Pabianice
Wiesław Mruk Łódź
Paweł Orzechowski Łódź
Marek Przybyłowcz Warszawa
Robert Radwański Łódź

4/-64 Łukasz Mielczarek Łódź
Sławomir Łapkiewicz Warszawa
Kamil Bednarek Łódź
Kamil Ciszewski Zdunska Wola
Kamil Czerkies Warszawa
Zenon Jabłoński Wołomin
Łukasz Kiciak Zgierz
Krzysztof Krasoń Łódź
Wiesław Łaski Łódź
Andrzej Mielczarek Łódź
Andrzej Migocki Bydgoszcz
Patryk Niedzielski Łódź
Tadeusz Pytkowski Łowicz
Dariusz Walak Łódź
Patrycja Wiktor Moszczenica
Wojciech Wociechowski Andrzejów

65/77 Leszek Daroszewski Bydgoszcz
Krzysztof Janczak Brzeziny
Jerzy Kopczyński Łódź
Piotr Kutek Warszawa
Andrzej Marciniak Łódź
Iza Marciniak Łódź
Robert Mikołajczyk Łódź
Miłosz Nenczak Bydgoszcz
Ryszard Odziszewski Łódź
Tomasz Polanowski Warszawa
Anna Szewczyk Moszczenica
Edward Tomaszewski Konstantynów
Adam Nenczak Bydgoszcz

Drabinka turnieju głównego:

1
Daniel Konecki 3
Janusz Olbiński
32 Konecki
17 Mirecki 3
Stanisław Mirecki 3
Krzysztof Placek
16 Mirecki 3
9 Okruch 2
Renata Jodczyk
Jarosław Okruch 3
24 Okruch 3
25 Juszko
Jarosław Banasiak
Andrzej Juszko 3
8 Mirecki 3
5 Konecki 1
Adam Juszko 3
Dawid Papuga
28 Juszko
21 Konecki 3
Adam Konecki 3
Konrad Gajewicz
12 Konecki 3
13 Zawada
Wojciech Skowroński
Piotr Zawada 3
20 Zawada 3
29 Orzechowski
Zdzisław Orzechowski
Mirosław Badziak
4 2 miejsce Mirecki 0
3 1 miejsce Stępień 3
Henryk Ścierwicki 3
Kacper Śniady
30 Ścierwicki 3
19 Rybikowski
Jarosław Nitek
Przemysław Rybikowski 3
14 Ścierwicki 3
11 Trzcinka
Mateusz Trzciński
Waldemar Rebkowiec 3
22 Rebkowiec
27 Trzcinka 3
Kamil Trzcinka 3
Zdzisław Markiewicz
6 Ścierwicki 0
7 Stępień 3
Waldemar Ciesiołkiewicz 3
Jakub Placek 1
26 Ciesiołkiewicz 1
23 Jędrczak 3
Zbigniew Jędrczak 3
Jarosław Politowski
10 Jędrczak 1
15 Stępień 3
Ryszard Kunce 3
Stanisław Urbańczyk
18 Kunce 1
31 Stępień 3
Tymoteusz Milas 1
Marek Stępień 3
2



OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI - deble

1 Stanisław Mirecki - Marek Przybyłowcz Warszawa
2 Mirosław Badziak - Zbigniew Jędrczak Pabianice

3/4 Waldemar Ciesiołkiewicz - Henryk Ścierwicki Łódź
Marek Stępień - Piotr Zawada Łódź/Zgierz

5/8 Dominik Ciszewski - Kamil Ciszewski Zdunska Wola
Jarosław Banasiak - Zdzisław Markiewicz Łódź
Michał Markowski - Zdzisław Orzechowski Warszawa/Łowicz
Konrad Gajewicz/Wojciech Skowroński Łódź

9/16 Paweł Orzechowski - Dawid Papuga Łódź/Łowicz
Iwona Lewandowska - Stanisław Urbańczyk Łódź
Przemysław Godlewski - Ryszard Kunce Łódź
Łukasz Kiciak - Tymoteusz Milas Zgierz/Łódź
Jakub Placek - Adam Konecki Skierniewice/Łódź
Janusz Olbiński - Waldemar Rebkowiec Łódź
Kacper Jarosik - Kamil Trzcinka Łódź
Jacek Filipczak - Krzysztof Janczak Brzeziny

17/32 Renata Jodczyk - Zenon Jabłoński Wołomin
Iza Marciniak - Jerzy Kopczyński Łódź
Leszek Daroszewski - Andrzej Migocki Bydgoszcz
Marcin Dens - Krzysztof Placek Brzeziny/Skierniewice
Tomasz Grabowski - Jarosław Politowski Ciechanów
Adam Juszko - Andrzej Juszko Łódź
Daniel Konecki - Patryk Niedzielski Łódź
Włodzimierz Kostecki - Wojciech Wociechowski Łódź/Andrzejów
Krzysztof Krasoń - Dariusz Walak Łódź
Piotr Kutek - Sławomir Łapkiewicz Warszawa
Wiesław Łaski - Andrzej Marciniak Łódź
Zbigniew Marciniak - Mateusz Trzciński Łódź
Paweł Mazur - Kacper Śniady Pabianice
Andrzej Mielczarek - Łukasz Mielczarek Łódź
Adam Nenczak - Miłosz Nenczak Bydgoszcz
Tadeusz Pytkowski - Przemysław Rybikowski Łowicz/Łódź


Nieprzewidziany w programie Turniej pocieszenia wygrał Marek Przybyłowicz.
Startowało 77 osób.






MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO:

Kobiety:

1. Iwona Lewandowska Łódź
2. Małgorzata Jaskuła Łódź
3/4 Agnieszka Ługowska Łódź
Iza Marciniak Łódź
5. Ługowska Natalia Łódź
6. Anna Pajor Zgierz

do 17 lat:

1. Kacper Śniady Pabianice
2. Paweł Mazur Pabianice
3-4 Dominik Szymański Rawa Mazowiecka
Kamil Solarek Łódź
5/6 Bartosz Marczakowski Łódź
Łukasz Mielczarek Łódź
7/8 Marcin Borkiewicz Łódź
Szymon Rybikowski Łódź
9/10 Mariusz Piotrowski Łódź
Piotr Rutkowski Łódź
11. Ocira Badral Łódź
12. Michał Górecki Łódź

18-39 lat:

1. Kamil Trzcinka Łódź
2. Piotr Zawada Łódź
3/4 Kacper Jarosik Łódź
Tomasz Masica Zgierz
5/6 Konrad Gajewicz Łódź
Wojciech Skowroński Łódź
7/8 Łukasz Kwiatkowski Łódź
Robert Radwański Łódź
9/12 Jacek Filipczak Brzeziny
Daniel Konecki Łódź
Zbigniew Marciniak Łódź
Waldemar Rebkowiec Łódź
13/16 Łukasz Kiciak Zgierz
Tymoteusz Milas Łódź
Przemysław Rybikowski Łódź
Jarosław Machulec Łódź
17/24 Igor Cichosz ?
Patryk Niedzielski Łódź
Bartosz Porzucek Pabianice
Jacek Nowicki Zdunska Wola
Michał Barański Łódź
Paweł Orzechowski Łódź
Mateusz Trzciński Łódź
Rafał Zalewski ?
25/32 Dens Marcin Brzeziny
Mariusz Piotrowski Łódź
Tadeusz Tomaszewski Konstantynów
Jan Zimny Łódź
Marcin Ogiński Łódź
Krzysztof Janczak Brzeziny
Piotr Zając Ksawerów
Stanisław Ratajczyk Ksawerów

40-54 lata:

1. Marek Stępień Łódź
2. Henryk Ścierwicki Łódź
3/4 Adam Juszko Pabianice
Krzysztof Placek Skierniewice
5/6 Jarosław Banasiak Łódź
Zdzisław Markiewicz Łódź
7/8 Waldemar Ciesiołkiewicz Łódź
Andrzej Juszko Łódź
9/12 Stanisław Manios Zdunska Wola
Jan Kaczmarek Łódź
Bogusław Pabich Zdunska Wola
Roman Wasiak Rzgów
13/16 Iwona Lewandowska Łódź
Krzysztof Krasoń Łódź
Andrzej Małecki Łódź
Dariusz Walak Łódź
17/24 Wojciech Bachliński Łódź
Jerzy Kopczyński Łódź
Andrzej Kowalski Łódź
Jarosław Ługowski Łódź
Andrzej Mielczarek Łódź
Robert Mikołajczyk Łódź
Zbigniew Okupski Łódź
Edward Tomaszewski Konstantynów
25. Andrzej Marciniak Łódź

55 lat i starsi:

1. Zbigniew Jędrczak Pabianice
2. Sylwester Żywotek Łódź
3/4 Mirosław Badziak Pabianice
Zdzisław Orzechowski Łowicz
5/8 Marian Domański Andrzejów
Tadeusz Pytkowski Łowicz
Stanisław Urbańczyk Łódź
Jerzy Pinek Łódź
9/12 Tadeusz Binkowski Łódź
Janusz Jóźwiak Zgierz
Janusz Olbiński Łódź
Ryszard Źródlak Zdunska Wola
13/16 Włodzimierz Kostecki Łódź
Jerzy Kowalewski Łódź
Roman Krawczyk Zdunska Wola
Wiesław Mruk Łódź
17/19 Wiesław Łaski Łódź
Wiesław Wiliński Łódź
Wojciech Wociechowski Andrzejów






 

   copyright © Modest sp z o.o.