Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót22-02-2006

SKŁADY, ADRESY
  
II LIGA Tenisa Stołowego Amatorów i Weteranów
Łódzkiego TKKFST i R na 2 rundę sezonu 2005/2006


1. ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY III Łódź ul.. Kilińskiego 72 - Zakład Energetyczny (śr.17:00)
kierownik: Jaskuła Małgorzata p. 675 16 63
z-ca : Pytkowski Tadeusz kom. 602 387 020
 Małgorzata Jaskuła
 Jan Jóźwiak
 Tadeusz Pytkowski
 Paweł Wójcik

2. MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE III Łódź ul.Wierzbowa 51 A - Świetlica (pt.17:30)
kierownik: Małecki Andrzej d.657 36 04 kom. 502-626-301
z-ca : Bogusław Tylman d.633-69-91 kom. 0504-569-649
 Andrzej Błaziński
 Andrzej Małecki
 Marek Skowroński
 Bogusław Tylman
 Stanisław Węgierski

3. RODZINNY KLUB TENISA STOŁOWEGO "KOSTECCY" Łódź ul .Składowa 36 (wt. 18:00)
kierownik: Kostecki Włodzimierz d. 679-15-94
z-ca : Kostecki Adam d. 679-15-94 , kom. 508 487 197
 Anna Kostecka
 Adam Kostecki
 Paweł Kostecki
 Piotr Kostecki
 Włodzimierz Kostecki
 Mieczysław Jakubik
 Stanisław Górny

4. STONE MASTER Andrespol ul. Rokicińska 450 -- Klub „Polonia” (cz.18:00)
kierownik: Ryczek Henryk kom. 506 147 356
z-ca : Marian Domański d. 213-40-11,
 Pach Marcin
 Skołd Przemysław
 Sobieski Dawid
 Sobieski Łukasz
 Henryk Ryczek

5. SSN „START” III Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna pt.17:00
kierownik: Wiliński Wiesław d. 633-70-26, 655 23 98 kom. 504 499 944
z-ca : Woźniak Wiesław kom. 505 027 485
 Andrzej Komisarski
 Marek Krawczyk
 Grzegorz Mikołajczyk
 Jan Nowakowski
 Marcin Szulc
 Henryk Wielkopolan
 Wiesław Wiliński
 Stanisław Worpus
 Henryk Zieliński
 Jacek Szymczewski
 Mateusz Trzciński

6. RET-GIM 20 Łódź ul. Olimpijska 9 - Gimnazjum nr 20 17:30
kierownik: Dariusz Gniadek d. 688-95-27, kom. 0-502-791-396
z-ca : Tadeusz Bobrowski d. 688-81-99
 Tadeusz Bobrowski
 Dariusz Gniadek
 Marek Laukiewicz
 Zenon Plisiecki
 Marcin Puzder
 Piotr Tokarski
 Bartosz Gniadek
 Jacek Matjas

7. SALOS - WODNA Łódź ul. Wodna 34 - Hala Sportowa (wejście od Wysokiej) wt.17:00
kierownik: Marlena Drab d. 252-33-78, fax 678-97-89
z-ca :
 Drab Marlena
 Michał Boczek
 Marcn Borkiewicz
 Piotr Kordaczuk
 Kamil Lont
 Piotr Maciaszek
 Mariusz Piotrowski
 Marcin Puzder

8. ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY IV Łódź ul. . Kilińskiego 72 - Zakład Energetyczny wt.17:00
kierownik: Mruk Wiesław p. 675-11-99, d .650-21-93, kom. 0-603-973-804
z-ca : Pajor Anna p. 675 11 60
 Anna Pajor
 Wiesław Mruk
 Jerzy Kowalewski
 Bogdan Sobczak
 Marcin Czyrkowski

9."AMPER" - ŁZE Łódź ul.. Kilińskiego 72 - Zakład Energetyczny pn.17:00
kierownik: Anna Olbińska d.258 45 45, p.675 14 25, kom.502 075 501
z-ca : Piotr Oryński p.675 10 39
 Anna Olbińska
 Jan Budzyń
 Zdzisław Drzewiecki
 Piotr Oryński
 Andrzej Wawrzyniak

10. PARK 3 MAJA Łódź ul. Karolewska 30/34 - Zespół Szkół Specjalnych nr 2 pn.17:00
kierownik: Kwiatkowski Krzysztof d. 657 73 95
z-ca : Walak Wiesław d. 656 21 61
 Eugeniusz Będzia
 Zbigniew Janik
 Krzysztof Kwiatkowski
 Edward Sobczak
 Wiesław Walak
 Marek Gossa
 Zbigniew Wawrzyniak



 

   copyright © Modest sp z o.o.