Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót22-02-2006

SKŁADY, ADRESY


I LIGATenisa Stołowego Amatorów i Weteranów
Łódzkiego TKKFST i R na 2 rundę sezonu 2005/2006



1. ELTUSIE Łódź ul.Rojna 46a - Pawilon ELTY (wt.18:00)
kierownik: Tymoteusz Milas d.651-78-43, kom. 502 357 298
z-ca : Kamil Bednarek kom. 0-605-343-568
Kamil Bednarek
Adam Gralewski
Sławomir Owczarek
Jarosław Machulec
Tymoteusz Milas
Dawid Papuga
Tomasz Kuśmierek

2. JAGUAR BRZEZINY Brzeziny ul.Sienkiewicza 15 - Szkoła Podstawowa nr 2 (wt.18:30)
kierownik: Roman Jochman kom. 604 195 388
z-ca : Krzysztof Susik 0-46 874-11-08, kom. 697 235 804
Jacek Filipczak
Krzysztof Janczak
Roman Jochman
Fabian Jóźwikowski
Jan Pudlarz
Krzysztof Susik
Krzysztof Placek

3. JAKUB WENDLER-TRZY KORONY PABIANICE Pabianice ul.Grota Roweckiego 3 - MOSIR (wt.16:45)
kierownik: Krzysztof Gorzela d.215-92-95, k.601-303-579, fax 213-01-99
z-ca : Piotr Jagiełło k.503-113-597
Mirosław Badziak
Krzysztof Dudziak
Krzysztof Gorzela
Piotr Jagiełło
Zbigniew Jędrczak
Janusz Łopiński

4. JEDYNKA - ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY Łódź ul.. Kilińskiego 72 - Zakład Energetyczny (cz.17:00)
kierownik: Olbiński Janusz d.258-45-45, kom.880 683 009
z-ca :
Kazimierz Gajewski
Janusz Olbiński
Zdzisław Markiewicz
Jacek Kamiński
Marcin Czyrkowski

5. ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY II Łódź ul.. Kilińskiego 72 - Zakład Energetyczny (pt.17:00)
kierownik: Rebkowiec Waldemar p. 675-19-75, kom. 0-691-740-
z-ca : Juszko d. 213-39-95, kom. 660 440 564
Adam Juszko
Patryk Markwart
Sylwester Nowak
Waldemar Rebkowiec

6. MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE I Łódź ul.Wierzbowa 51 A -Świetlica (śr.18:00)
kierownik: Małecki Andrzej d. 657 36 04 k. 502-626-301
z-ca : Sławomir Bojęś d. 679 28 79 k. 507 209 111
Jarosław Banasiak
Jarosław Bartłomiejczyk
Sławomir Bojęś
Robert Radwański

7. MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE II Łódź ul.Rojna 46a - Pawilon ELTY (wt.18:00)
kierownik: Jarosław Ługowski p. 637-11-89, kom. 0-602-687-610
z-ca : Paweł Fordoński kom. 604 510 474
Paweł Fordoński
Łukasz Kiciak
Jarosław Ługowski
Maciej Malinowski

8. SSN START I Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna (wt.16:30)
kierownik: Żywotek Sylwester p. 636-48-24, kom. 601-364-824
z-ca : Ciesiołkiewicz Waldemar tel. 650-50-09, kom. 603 973 628
Waldemar Ciesiołkiewicz
Paweł Orzechowski
Henryk Ścierwicki
Sylwester Żywotek

9. SSN START II Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna (wt.16:30)
kierownik: Wojtczak Tadeusz d.686-34-67
z-ca :
Tadeusz Wojtczak
Henryk Rakowski
Wiesław Woźniak
Jan Szymczewski
Grzegorz Mikołajczyk
Zbigniew Sadecki

10. TELEKOMUNIKACJA POLSKA I Łódź ul Przędzalniana 70 -Szkoła Podstawowa Nr 29 (wt.17:00)
kierownik: Lewandowska Iwona d.673-42-35
z-ca : Skrzetuski Wojciech kom. 503-994-640
Krzysztof Kaczmażyński
Iwona Lewandowska
Anna Prętkiewicz
Przemysław Rybikowski
Wojciech Skrzetuski
Stanisław Urbańczyk

11. TELEKOMUNIKACJA POLSKA II Łódź ul Przędzalniana 70 - Szkoła Podstawowa Nr 29 (wt.17:00)
kierownik: Wojciechowski Paweł d. 258-58-79, k. 503-561-815
z-ca : Korus Józef d. 656-70-28
Marcin Bąk
Krzysztof Hałka
Józef Korus
Łukasz Kwiatkowski
Paweł Mroczko
Jerzy Pinek
Vladymir Uzelac
Paweł Wojciechowski
Mirosław Pustelnik

12."PINGBOYS" Łódź ul.Rojna 46a - Pawilon ELTY (pn.18:00)
kierownik: Izdebski Sławomir kom. 602 678 131
z-ca : Kołodziejski Sławomir 0 42 679 49 46
Sławomir Izdebski
Sławomir Kołodziejski
Ryszard Kunce
Marcin Partyczyński



 

   copyright © Modest sp z o.o.