Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót15-05-2006

MISTRZOSTWA ŁODZI AMATORÓW

			
Przpraszamy za długi okres oczekiwnia na kompletne wyniki MWŁ i OMŁ.
Związane to jest z bardzo czsochłonnymi przygotowaniami do Mistrzostw Polski Weteranów.
Wyniki wkrótce zamiścimy na stronie www.tenisstolowy.pl zamieszczone są .
Swoje wrażenia z Zawodów prosimy zamieszczać na forum strony www.pingpong-lodz.pl
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, współpracę oraz wyrozumiałość.
WIELKIE SŁOWA PODZIĘKOWANIA dla Panów:
Wiesława Mruka, Henryka Ryczka, Władysława Stępnia, Sylwestra Żywotka i Witolda Pietrzaka
bez wsparcia których Mistrzosrwa nie mogłyby się odbyć.
Dzięki pomocy Pana Jerzego Klingera z Firmy MODEST graliśmy takimi samymi piłeczkami
jak na Misrzostwach Świata.
Dziękuję również Iwonie Lewandowskij i Pawłowi Orzechowskiemu za
sprawne rpowadzenie Zawodów.


Mistrzostwa Wojewódzwa Łódzkiego

Kobiety:

1. Iwona Lewandowska Łódź
2. Małgorzata Jaskuła Łódź
3. Jolnta Krępska Andrzejów
4. Iza Marciniak Łódź


do 17 lat:

1. Przemysław Skołd Łódź
2. Michał Kulawiński Łódź
3-4 Dominik Kasza Łódź
Adrian Ratajczyk Łódź
5-6 Wojciech Obniski Łódź
Tobiasz Wasiak Rzgów
7-8 Michał Kordaczuk Łódź
Maciej Lerka Łódź

18-39 lat:

1. Waldemar Rebkowiec Łódź
2. Sylwester Nowak Łódź
3-4 Marcin Partyczyński Rzgów
Przemysław Przesmycki Łódź
5-8 Konrad Gajewicz Łódź
Wojciech Skowroński Łódź
Mateusz Trzciński Łódź
Rafał Walaszczyk Pabianice
9-12 Igor Cichosz Pabianice
Dariusz Szymaniak Łódź
Rogalski Arkadiusz Łódź
Jacek Filipczak Brzeziny
13-16 Witold Pietrzak Aleksandrów
Zbigniew Marciniak Łódź
Sławomir Rutkowski Andzrzejów
Jacek Kowalski Łódź
17-18 Krzysztof Sienkiewicz Łódź
Paweł Ugorny Łódź


40-54 lata:

1. Marek Stępień Łódź
2. Tomasz Rogoziński Aleksandrów
3-4 Leszek Kalina Aleksandrów
Henryk Ścierwicki Łódź
5-6 Adam Juszko Łódź
Krzysztof Placek Skierniewice
7-8 Andrzej Juszko Łódź
Zdzisław Markiewicz Łódź
9-12 Jarosław Banasiak Łódź
Waldemar Ciesiołkiewicz Łódź
Sławomir Izdebski Łódź
Jan Kaczmarek Łódź
13-16 Jerzy Kopczyński Łódź
Tadeusz Kroczyński Aleksandrów
Iwona Lewandowska Łódź
Zbigniew Okupski Łódź
17-20 Andrzej Kowalski Łódź
Jarosław Ługowski Łódź
Henryk Ryczek Łódź
Roman Wasiak Rzgów
21-24 Wojciech Bachliński Łódź
Andzrzej Bachliński Łódź
Bogusław Stefańczyk Antoniew
Mariusz Zimoń Łódź

55 lat i starsi:

1. Zbigniew Jędrczak Pabianice
2. Sylwester Żywotek Łódź
3-4 Mirosław Badziak Pabianice
Zdzisław Orzechowski Łowicz
5-8 Marian Domański Andrzejów
Tadeusz Pytkowski Łowicz
Ryszard Rogoziński Łódź
Jerzy Pinek Łódź
9-12 Wiesław Mruk Łódź
Janusz Olbiński Łódź
Stanisław Urbańczyk Łódź
Wojciech Wociechowski Andrzejów
13-16 Tadeusz Binkowski Łódź
Mariusz Gajewicz Zgierz
Janusz Jóźwiak Łódź
Maciej Nowakowski Łódź
17-18 Paweł Marchwicki Łódź
Wiesław Woźniak Łódź


OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI
amatorów i weteranów tenisa stołowego
Turniej indywidualny:

1. Jan Molęda Radom
2. Stanisław Mirecki Warszawa
04-mar Marek Stępień Łódź
Adam Konecki Łódź
08-maj Justyn Milewski Warszawa
Przemysław Rybikowski Warszawa
Henryk Ścierwicki Łódź
Damian Świerczek Warszawa
16-wrz Konrad Gajewicz Łódź
Tomasz Rogoziński Aleksandrów
Przemysław Przesmycki Łódź
Cezary Znyk Łowicz
Daniel Wnękowski Warszawa
Marcin Patryczyński Łódź
Emil Kalbarczyk Radom
Krzysztof Placek Skierniewice
17-32 Kamil Czerkies Warszawa
Tomasz Rogoziński Łowicz
Przemysław Przesmycki Pabianice
Cezary Znyk Pabianice
Daniel Wnękowski Warszawa
Marcin Patryczyński Łódź
Jakub Placek Skierniewice
Krzysztof Placek Pabianice
Tomasz Rogoziński Łódź
Przemysław Przesmycki Łódź
Cezary Znyk Łódź
Daniel Wnękowski Warszawa
Marcin Patryczyński Łódź
Adam Juszko Pabianice
Krzysztof Placek Łowicz
Piotr Uczciwek Łowicz

Startowało 72zawodników:

Turniej deblowy:

1 Jan Molęda Radom
Emil Kalbarczyk Radom

2 Marek Przybłowicz Warszawa
Krzysztof Zalewski Warszawa

3-4 Daniel Konecki Łódź
Marcin Partyczyński Łódź

Leszek Kalina Aleksandrów
Tomasz Rogoziński Aleksandrów


5-8 Dariusz Skowroński Warszawa
Stanisław Mirecki Warszawa

Iwona Lewandowska Łódź
Sławomir Izdebski Łódź

Zbigniew Jędrczak Pabianice
Henryk Ścierwicki Łódź

Mirosław Badziak Pabianice
Waldemar Rebkowiec Łódź

Startowało 35 par

 

   copyright © Modest sp z o.o.