Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót20-06-2006

Mistrzostwa Polski Weteranów
		X Mistrzostwa Polski Weteranów
Po wielu latach zawody tenisa stołowego mistrzowskiej rangi W ŁODZI.
W dniach 27-28 maja Łódź gościła uczestników Mistrzostw Polski Weteranów
w tenisie stołowym. Zawody rozgrywane były w Hali Centrum Zajęć Sportowo
Rekreacyjnych przy ulicy Małachowskiego.
Do naszego miasta zjechało blisko 250 zawodniczek i zawodników, którzy ukończyli 40 rok
życia, a najstarszym uczestnikiem był 91 letni Jan Targosiński z Warszawy.
Rywalizowano w 7 turniejach indywidualnych i 7 turniejach deblowych.
Impreza zgromadziła największą jak do tej pory liczbę zawodników, ale przebiegała zgodnie
z programem. Dzięki pomocy firmy MODEST, Mistrzostwa mogły być rozgrywane na 16
stołach a profesjonalne działanie Komisji Sędziowskiej z ŁOZTS było godne podziwu.

Jeśli chodzi o występ łodzian to jedyny złoty medal zdobyła para
Andrzej Juszko-Sławomir Kasprzak
Wspomnieć jednak należy o "łódzkim rodowodzie" indywidualnych złotych medalistów-
Dariuszu Szlubowskim i Jerzym Florczaku. Obaj nie ukrywali swej radości, że sukces odnieśli właśnie w Łodzi.
Ogółem reprezentanci naszego województwa zdobyli 5 brązowych medali indywidualnie:
MAŁGORZATA JASKUŁA
ELŻBIETA KUROWSKA-GIERASIMIUK
IWONA LEWANDOWSKA
ZBIGNIEW JĘDRCZAK
HENRYK ŚCIERWICKI

W grach podwójnych natomiast medale zdobyli:
srebrne:
JOLANTA KRĘPSKA
TERESA GREGORCZYK (Mazowieckie)

MAREK STĘPIEŃ
DARIUSZ SZLUBOWSKI (Śląskie)

ZDZISŁAW ORZECHOWSKI
ANDRZEJ WIATRAK (Mazowieckie)


brązowe:
MAŁGORZATA JASKUŁA
IWONA LEWANDOWSKA

WALDEMAR CIESIOŁKIEWICZ
ADAM JUSZKO

LESZEK KALINA
TOMASZ ROGOZIŃSKI

ZBIGNIEW JĘDRCZAK
HENRYK ŚCIERWICKI

JÓZEF KORUS
WITOLD FURST (Kujawsko Pomorskie)

Główny Organizator Mistrzostw, Klub Sportowy ELTA dziękuje współorganizatorom: PZTS i ŁSKFSTiR,
oraz wszystkim wolontariuszom, bez pomocy, których nie byłby w stanie
przeprowadzić tak wielkiej imprezy.

Dziękujemy serdecznie sponsorom:
"STONE MASTER", UMŁ, "MODEST", "HOLCIM", ŁZE S.A., "PARTNER", PKO BANK POLSKI,
Urząd Gminy Gorzkowice, MPK Łódź, "DREWNOSTYL", "WAN", TBS Piekarnia,
oraz Sławomirowi Izdebskiemu i Sylwestrowi Żywotkowi za okazałe wsparcie.


Waldemar Ciesiołkiewicz, Robert Mikołajczyk

Miejsca pozostałych uczestników z woj. łódzkiego:

K 40-49 lat

7-8 IRENA ŁĘSKA
9-10 JOLANTA KRĘPSKA

M 70 + lat

9-12 JÓZEF KORUS
HENRYK RAKOWSKI

M 65-69 lat

9-12 WIESŁAW WOŹNIAK
13-16 MARIAN DOMAŃSKI
17-24 RYSZRD ROGOZIŃSKI

M 60-64 lat

5-6 JERZY PINEK
9-12 JANUSZ ŁOPIŃSKI
13-16 RYSZARD ŹRÓDLAK

M 50-59 lat

9-12 SŁAWOMIR KASPRZAK
17-24 MIROSŁAW BADZIAK
TADEUSZ PYTKOWSKI
25-32 JANUSZ OLBIŃSKI
ANDRZEJ OLCZAK
33-48 PIOTR JAGIEŁO
ANDRZEJ JUSZKO
ZDZISŁAW MARKIEWICZ
ANDRZEJ MIELCZAREK
49-64 MIROSŁAW HAJDUK
WIESŁAW MRUK
EDMUND PYCHYŃSKI
SYLWESTER ŻYWOTEK

M 40-49 lat

7-8 ADAM JUSZKO
13-16 WALDEMAR CIESIOŁKIEWICZ
MAREK STĘPIEŃ
17-24 SŁAWOMIR IZDEBSKI
TOMASZ ROGOZIŃSKI
25-32 TOMASZ RYDZ
33-48 JAROSŁAW ŁUGOWSKI
IRENEUSZ KRAJEWSKI
JAROSŁAW BANASIAK
JAN KACZMAREK
49-64 BOGUSLAW STEFAŃCZYK
SLAWOMIR DROZDA
LESZEK KALINA
PIOTR OKRASA
ZBIGNIEW OKUPSKI
BOGUSŁAW PABICH
ROBERT MIKOŁAJCZYK
TADEUSZ KROCZYNSKI
ADAM KONECKI
KRZYSZTOF PLACEK
65-77 MAREK DZIEDZIŃSKI
HENRYK RYCZEK
PAWEŁ SKRZYPEK
JERZY WRÓBEL


K-50 +

1 GRAŻYNA RUMIŃSKA ZACHODNIO-POMORSKIE
2 HELENA JABŁOŃSKA ŚLĄSKIE
3-4 BARBARA BROMBOSZCZ DOLNOŚLĄSKIE
MAŁGORZATA JASKUŁA ŁÓDZKIE
5-6 TERESA GREGORCZYK MAZOWIECKIE
JADWIGA KONOWOŁ ŚLĄSKIE


K 40-49

1 DOROTA PALUCH ŚLĄSKIE
2 ALINA ZBOROWSKA ŚLĄSKIE
3-4 ELŻBIETA KUROWSKA-GIERASIMIUK ŁÓDZKIE
IWONA LEWANDOWSKA ŁÓDZKIE
5-6 KATARZYNA BIELAK MAZOWIECKIE
EWA MICHALCZYK PODKARPACKIE
7-8 GRAŻYNA KOSEWSKA WARMIŃSKO-MAZURSKIE
IRENA ŁĘSKA ŁÓDZKIE
9-10 JOLANTA KRĘPSKA ŁÓDZKIE
DANUTA NOWAKIEWICZ ŚLĄSKIE


M 70 +

1 BOLESŁAW HANCKO MAZOWIECKIE
2 BOGUSŁAW GORCZYCA MAZOWIECKIE
3-4 ERYK CIĘŻKOWSKI ŚLĄSKIE
JANUSZ GÓRZYŃSKI MAZOWIECKIE
5-6 PAWEŁ LESZCZYNA ŚLĄSKIE
MARIAN MAŚLAK WIELKOPOLSKIE
7-8 EDWARD NOWAK POMORSKIE
ADAM SZNAJDERSKI DOLNOŚLĄSKIE
9-12 JÓZEF KORUS ŁÓDZKIE
HIERONIM MUNIO LUBELSKIE
HENRYK RAKOWSKI ŁÓDZKIE
JAN TARGOSIŃSKI MAZOWIECKIE
13-15 KAROL BULA ŚLĄSKIE
WITOLD FURST KUJAWSKO-POMORSKIE
JERZY ZIELIŃSKI MAZOWIECKIE


M 65-69

1 MARIAN WYRZYKOWSKI ZACHODNIOPOMOR.
2 HENRYK GLURA KUJAWSKO-POMOR.
3-4 RYSZARD BANASZKIEWICZ DOLNOŚLĄSKIE
RYSZARD RDEST ŚLĄSKIE
5-6 HENRYK MRYC MAŁOPOLSKIE
TADEUSZ SZOPA MAŁOPOLSKIE
7-8 JERZY JANUSZ ŚWIĘTOKRZYSKIE
ZDZISŁAW ORZECHOWSKI MAZOWIECKIE
9-12 EDWARD DĄBROWSKI MAZOWIECKIE
ANDRZEJ WIATRAK MAZOWIECKIE
WIESŁAW WOŹNIAK ŁÓDZKIE
STEFAN ZAIK ŚLĄSKIE
13-16 MARIAN DOMAŃSKI ŁÓDZKIE
STANISŁAW FRANKOWSKI ZACHODNIO-POMORSKIE
MARIAN KWODAWSKI ŚLĄSKIE
RYSZARD ROSZAK KUJAWSKO-POMOR.
17-24 CZESŁAW CHABIERSKI DOLNOŚLĄSKIE
WIESŁAW JAGNIĄTKOWSKI MAZOWIECKIE
MIROSŁAW KARCZMARCZYK POMORSKIE
RYSZARD KULCZYCKI LUBUSKIE
MICHAŁ RETERSKI ŚLĄSKIE
RYSZRD ROGOZIŃSKI ŁÓDZKIE
JAN SKRZYPEK MAŁOPOLSKIE
STANISŁAW WIECZOREK LUBELSKIE
25-28 ZYGMUNT MATRACKI POMORSKIE
PIOTR PIĘTA MAŁOPOLSKIE
JERZY RUCIŃSKI MAZOWIECKIE
EDWARD WASZAK LUBELSKIE



M 60-64

1 GRZEGORZ GAJEK MAZOWIECKIE
2 ROMAN ESKI MAZOWIECKIE
3-4 FRANCISZEK DULKOWSKI KUJAWSKO-POMOR.
EUGENIUSZ GÓRECKI POMORSKIE
5-6 FLORIAN MARSZAŁEK LUBUSKIE
JERZY PINEK ŁÓDZKIE
7-8 ZYGMUNT DZIĘGIELEWSKI POMORSKIE
BENEDYKT BUDREWICZ POMORSKIE
9-12 ANDRZEJ JĘDRUSEK WIELKOPOLSKIE
JANUSZ ŁOPIŃSKI ŁÓDZKIE
ROMUALD STASIEŁOWICZ LUBUSKIE
TADEUSZ TELUK ŚLĄSKIE
13-16 JAN BUŁYK ZACHODNIO-POM.
LEON PAWLAK MAZOWIECKIE
EUGENIUSZ TOMASZEWSKI LUBELSKIE
RYSZARD ŹRÓDLAK ŁÓDZKIE
17-19 FRANCISZEK JAROSZYŃSKI WIELKOPOLSKIE
STANISLAW KOBERSKI WIELKOPOLSKIE
EDWARD ZGUDKA MAZOWIECKIE


M 50-59

1 JERZY FLORCZAK DOLNOŚLĄSKIE
2 HENRYK RÓŻALSKI ŚLĄSKIE
3-4 ZBIGNIEW JĘDRCZAK ŁÓDZKIE
HENRYK ŚCIERWICKI ŁÓDZKIE
5-6 MARIAN DĄBROWSKI ŚLĄSKIE
MARIAN STRZAŁKA ŚLĄSKIE
7-8 MARIAN OLECHNOWICZ LUBUSKIE
JANUSZ SOKOŁOWSKI ŚLĄSKIE
9-12 MIROSŁAW DOBRZAŃSKI ZACHODNIO-POMORSKIE
BERNARD FARMUZ WIELKOPOLSKIE
SŁAWOMIR KASPRZAK ŁÓDZKIE
ZBIGNIEW KUCHARSKI POMORSKIE
13-16 JERZY DĘBSKI DOLNOŚLĄSKIE
ROMAN FAJKUS ŚLĄSKIE
STANISŁAW MAGDOŃ PODKARPACKIE
MARIAN WOŹNIAK MAZOWIECKIE
17-24 MIROSŁAW BADZIAK ŁÓDZKIE
WIACZESŁAW BORKOWSKI KUJAWSKO-POMORSKIE
HENRYK GRABOWSKI ŚLĄSKIE
ANDRZEJ KRAWCZYK POMORSKIE
ZBIGNIEW PIETRZNIAK POMORSKIE
TADEUSZ PYTKOWSKI ŁÓDZKIE
EDMUND RENKEL KUJAWSKO-POMORSKIE
MIECZYSŁAW WAGNER WIELKOPOLSKIE
25-32 ROMAN CYWIŃSKI KUJAWSKO-POMORSKIE
STANISŁAW JANICKI KUJAWSKO-POM.
BOGDAN MAĆKOWIAK LUBUSKIE
JANUSZ OLBIŃSKI ŁÓDZKIE
ANDRZEJ OLCZAK ŁÓDZKIE
AARNE PUU MAŁOPOLSKIE
WOJCIECH WĘGROWICZ MAZOWIECKIE
JANUSZ WOJNARSKI MAZOWIECKIE
33-48 GRZEGORZ BIAŁEK WIELKOPOLSKIE
JAN CHORZĘPA DOLNOŚLĄSKIE
ADAM CIELOSZYK WIELKOPOLSKIE
PIOTR JAGIEŁO ŁÓDZKIE
LESZEK JODANIEWSKI POMORSKIE
ANDRZEJ JUSZKO ŁÓDZKIE
JERZY KIEDROWICZ WIELKOPOLSKIE
JAN MARKIEWICZ MAZOWIECKIE
ZDZISŁAW MARKIEWICZ ŁÓDZKIE
ANDRZEJ MIELCZAREK ŁÓDZKIE
TADEUSZ NADZIEJKO LUBUSKIE
JERZY OSICKI DOLNOŚLĄSKIE
ZYGMUNT REKOWSKI POMORSKIE
JAN ROZUM MALOPOLSKIE
JANUSZ SIELSKI WARMINSKO-MAZURSKIE
STANISŁAW ZAGAJEWSKI DOLNOŚLĄSKIE
49-64 BOGUSŁAW DOBRZELECKI POMORSKIE
MIROSŁAW HAJDUK ŁÓDZKIE
JERZY HOJNACKI ŚLĄSKIE
HENRYK MICHALAK LUBUSKIE
WIESŁAW MRUK ŁÓDZKIE
JAN NOWAK LUBUSKIE
STANISŁAW PITALA MAŁOPOLSKIE
KRZYSZTOF PIWOWARSKI MAZOWIECKIE
KRZYSZTOF PŁOTEK POMORSKIE
EDMUND PYCHYŃSKI ŁÓDZKIE
JAN ROZNER MAZOWIECKIE
WŁADYSŁAW RYBICKI MAZOWIECKIE
BOGUSLAW SIBILA WIELKOPOLSKIE
STANISŁAW SZYMAŃSKI POMORSKIE
WŁADYSŁAW ZBYLUT ZACHODNIO POMORSKIE
SYLWESTER ŻYWOTEK ŁÓDZKIE
ROMAN PAWŁOWSKI MALOPOLSKIE
65-68 ANDRZEJ PIETRZYK ŚLĄSKIE
ZENON WALCZAK LUBUSKIE
MAREK WLEKLIŃSKI KUJAWSKO-POM.


M 40-49

1 DARIUSZ SZLUBOWSKI ŚLĄSKIE
2 STEFAN WIELGUS MAZOWIECKIE
3-4 PAWEŁ MAŁKUS WIELKOPOLSKIE
DARIUSZ SKOWROŃSKI MAZOWIECKIE
5-6 ZDZISŁAW PALIWODA WARMIŃSKO-MAZURSKIE
MAREK PRZYBYŁOWICZ MAZOWIECKIE
7-8 TADEUSZ DURKA ŚLĄSKIE
ADAM JUSZKO ŁÓDZKIE
9-12 MAREK KACZOREK ŚLĄSKIE
MIROSŁAW LEWCZUK ŚLĄSKIE
JAN MOLĘDA MAZOWIECKIE
JACEK WIECZERZAK KUJAWSKO-POMOR.
13-16 WALDEMAR CIESIOŁKIEWICZ ŁÓDZKIE
WITOLD KOSEWSKI WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ROMUALD MROZIŃSKI WIELKOPOLSKIE
MAREK STĘPIEŃ ŁÓDZKIE
17-24 KRZYSZTOF DALKE KUJAWSKO-POMOR.
KRZYSZTOF GAJEWSKI MAZOWIECKIE
SŁAWOMIR IZDEBSKI ŁÓDZKIE
MAREK KUBOWICZ MAZOWIECKIE
TADEUSZ LIECAU POMORSKIE
GRZEGORZ LIPCZYNSKI MAZOWIECKIE
TOMASZ ROGOZIŃSKI ŁÓDZKIE
HUBERT STOKLAS MAZOWIECKIE
25-32 FERDYNAND CHOJNOWSKI WARMIŃSKO-MAZURSKIE
TOMASZ JURGOŃSKI LUBUSKIE
KRZYSZTOF KORMAN KUJAWSKO-POMOR.
WITOLD NOWAKOWSKI ŚLĄSKIE
TOMASZ RYDZ ŁÓDZKIE
SŁAWOMIR SŁOWINSKI DOLNOŚLĄSKIE
ROMAN WĄCZEK LUBUSKIE
GRZEGORZ WINKIEL DOLNOŚLĄSKIE
33-48 JAROSŁAW ŁUGOWSKI ŁÓDZKIE
IRENEUSZ KRAJEWSKI ŁÓDZKIE
KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI WIELKOPOLSKIE
STEFAN IWUĆ LUBUSKIE
JAROSŁAW BANASIAK ŁÓDZKIE
JAN KACZMAREK ŁÓDZKIE
ANTONI BIEDZIUK POMORSKIE
TADEUSZ BOBEREK SLĄSKIE
TOMASZ KORCZAK MAZOWIECKIE
ANDRZEJ MARCINIEC ŚLĄSKIE
PIOTR MAŃKOWSKI KUJAWSKO-POMOR.
KRZYSZTOF GOLA ŚWIĘTOKRZYSKIE
JACEK SKALDA MAŁOPOLSKIE
MIROSŁAW ŚCIBISZ POMORSKIE
ROMAN PIECHNIK LUBUSKIE
WALDEMAR WITKOWSKI MAZOWIECKIE
49-64 DARIUSZ LEWCZUK LUBUSKIE
LESZEK PĘDA MAZOWIECKIE
ROBERT KLUCZEWSKI WIELKOPOLSKIE
BOGUSLAW STEFAŃCZYK ŁÓDZKIE
SLAWOMIR DROZDA ŁÓDZKIE
LESZEK KALINA ŁÓDZKIE
PIOTR OKRASA ŁÓDZKIE
KRZYSZTOF SOBCZAK MAŁOPOLSKIE
GRZEGORZ FOLWARSKI MAZOWIECKIE
ZBIGNIEW OKUPSKI ŁÓDZKIE
JACEK GĄSIOROWSKI WARMIŃSKO-MAZ.
BOGUSŁAW PABICH ŁÓDZKIE
ROBERT MIKOŁAJCZYK ŁÓDZKIE
TADEUSZ KROCZYNSKI ŁÓDZKIE
ADAM KONECKI ŁÓDZKIE
KRZYSZTOF PLACEK ŁÓDZKIE
65-77 JANUSZ BRYCKI DOLNOŚLĄSKIE
MAREK DZIEDZIŃSKI ŁÓDZKIE
RYSZARD KLEPACZKO POMORSKIE
TOMASZ MAKOWSKI DOLNOŚLĄSKIE
MARIAN MATYSIAK POMORSKIE
HENRYK RYCZEK ŁÓDZKIE
PAWEŁ SKRZYPEK ŁÓDZKIE
MIECZYSŁAW SONNENFELD POMORSKIE
PIOTR SZANTYR POMORSKIE
GRZEGORZ TOKARZ MAZOWIECKIE
MIECZYSŁAW WIZERT ZACHODNIO-POMORSKIE
JERZY WRÓBEL ŁÓDZKIE
ANDRZEJ GNIEWEK MAŁOPOLSKIE


collapse;width:355pt">












































































































                              KLASYFIKACJA MEDALOWA
   

       

 

złote

srebrne

brązowe

razem

MAZOWIECKIE

5

5

3

13

DOLNOŚLĄSKIE

2

x

4

6

ŁÓDZKIE

1

2

10

13

POMORSKIE

1

1

2

4

ŚLĄSKIE

3

6

4

13

ZACHODNIOPOMORSKIE

3

x

1

4

KUJAWSKO-POMORSKIE

x

1

4

5

WIELKOPOLSKIE

x

x

4

4

LUBELSKIE

x

x

1

1

MAŁOPOLSKIE

x

x

1

1

PODKARPACKIE

x

x

1

1

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

x

x

1

1



 

   copyright © Modest sp z o.o.