Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót03-10-2006

Adresy sal, telefony
                      I LIGA

1. WHSM Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna wt.18:15
kierownik: Żywotek Sylwester p. 636-48-24, kom. 601-364-824
z-ca: Ciesiołkiewicz Waldemar 650-50-09, kom. 603 973 628


2. JAGUAR Brzeziny Brzeziny ul. Sienkiewicza 15 - Szkoła Podstawowa nr 2 wt.18:30
kierownik: Roman Jochmankom. 604 195 388
z-ca: Krzysztof Susik 0-46 874-11-08 kom. 697 235 804


3. JAKUB WENDLER-TRZY KORONY Pabianice Pab. ul.Grota Roweckiego 3 - MOSIR wt.16:45
kierownik: Krzysztof Gorzela d.215-92-95, k.601-303-579, fax 213-01-99
z-ca: Piotr Jagiełło k.503-113-597


4. JEDYNKA - ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna śr.17:00
kierownik:Olbiński Janusz d.258-45-45
z-ca:


5. ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY II Łódź ul. Wodna 34 - Hala Sportowa cz.17:00
kierownik: Rebkowiec Waldemar kom. 0-691-740-391
z-ca: Juszko Adam d.213-39-95 kom. 660 440 564


6. MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE I Łódź ul.Wierzbowa 51 śr.17:45
kierownik: Małecki Andrzej k. 502-626-301
z-ca: Sławomir Bojęś d. 679 28 79 k. 507 198 199


7. MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE II Łódź ul.Rojna 46a Pawilon ELTY pn.18:00
kierownik: Jarosław Ługowski kom. 0-602-687-610
z-ca:


8. IMSW Łódź ul. ul Przędzalniana 70 Szkoła Podstawowa Nr 29 cz.17:15
kierownik: Lewandowska Iwona d.673-42-35
z-ca: Skrzetuski Wojciech k. 503-994-640


9. STOW. SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START I Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna wt.16:15
kierownik: Wojtczak Tadeusz d.686-34-67
z-ca: Korus Józef 0 42 656 70 28


10. ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY III Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna śr.17:00
kierownik: Jaskuła Małgorzata p. 675 16 63 k.600 019 851
z-ca: Pytkowski Tadeusz k. 602 387 020






II LIGA

1. ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY IV Łódź ul. Wodna 34 - Hala Sportowa SALOS cz.17:00
kierownik: Mruk Wiesław p.675-11-99, d .650-21-93, kom. 603-973-804
z-ca: Pajor Anna p.675 11 60


2. MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE III Łódź ul. Wierzbowa 51 pt.17:15
kierownik: Bogusław Tylman d.633-69-91 kom. 504-569-649 (wt.17:00)
z-ca: Małecki Andrzej kom. 502-626-301


3. RODZINNY KLUB TENISA STOŁOWEGO "KOSTECCY" Łódź ul. Składowa 36 wt.17:00
kierownik: Kostecki Włodzimierz d. 679-15-94
z-ca:


4. STONE MASTER Andrespol ul. Rokicińska 450 - Klub „Polonia” cz.17:30
kierownik: Ryczek Henryk kom. 506 147 356
z-ca: Skowroński Marek


5. STOW. SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START III Łódź ul. Legionów 2 - Straż P. pt.17:00
kierownik: Wiliński Wiesław d1. 655 23 98 d2. 633-70-26, kom. 504 499 944
z-ca: Wielkopolan Henryk 657 71 94 kom. 698 141 301


6. RET-GIM 20 Łódź ul. Olimpijska 9 - Gimnazjum nr 20 cz.17:30
kierownik: Dariusz Gniadek d. 688-95-27, kom. 0-502-791-396
z-ca: Tadeusz Bobrowski d. 688-81-99


7. SALOS - WODNA Łódź ul. Wodna 34 - Hala Sportowa (wejście od Wysokiej) wt.17:00
kierownik:Marlena Drab d. 252-33-78, kom. 510 421 952
z-ca :Michał Boczek 634 40 55 kom. 609 153 203


8."AMPER" - ŁZE Łódź ul. Wodna 34 - Hala Sportowa SALOS cz.17:00
kierownik: Anna Olbińskad.258-45-45p.675 14 25kom.502 075 501
z-ca: Zdzisław Drzewiecki p.675 13 22


9. RAVEN-CLUB Łódź ul. Karolewska 30/34, Zespół Szkół Specjalnych pn.17:45
kierownik: Krzysztof Kwiatkowski d. 252 32 14
z-ca :Zbigniew Wawrzyniak602261320


10. FUTROPOL Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna wt.16:00
kierownik: Paweł Wojciechowski d. 258-58-79, k. 503-561-815
z-ca:


11. ZAPAŁ Łódź ul. Wodna 34 - Hala Sportowa SALOS cz.17:00
kierownik: Sławomir Białkowski p.675 14 20, k. 603 97 39 07
z-ca:




 

   copyright © Modest sp z o.o.