Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót14-01-2007

Składy drużyn na 2 rundę sezonu 2006/2007
				
Składy drużyn I LIGI na 2 rundę sezonu 2006/2007


ŁZE III JEDYNKA ŁZE
Małgorzata Jaskuła Janusz Olbiński
Jan Jóźwiak Zdzisław Markiewicz
Tadeusz Pytkowski Igor Cichosz
Dawid Papuga Marcin Czyrkowski
Paweł Wójcik
Cezary Znyk
Mateusz Rudak
Piotr Podsędek

MPK I MPK II
Sławomir Izdebski Jarosław Banasiak
Jarosław Bartłomiejczyk Jarosław Ługowski
Sławomir Bojęś Tymoteusz Milas
Michał Sikała Katarzyna Chardy

WHSM SSN START I
Sylwester Żywotek Tadeusz Wojtczak
Henryk Ścierwicki Józef Korus
Waldemar Ciesiołkiewicz Zdzisław Orzechowski
Marcin Partyczyński Patryk Niedzielski
Maciej Ćwik Zbigniew Okupski
Aleksandra Kryśkiewicz Mateusz Trzciński
Stanisław Frączyk


J. W. TRZY KORONY JAGUAR Brzeziny
Mirosław Badziak Jacek Filipczak
Krzysztof Gorzela Roman Jochman
Piotr Jagiełło Fabian Jóźwikowski
Zbigniew Jędrczak Krzysztof Susik
Janusz Łopiński Krzysztof Placek
Krzysztof Dudziak Tomasz Gontarek

I.M.S.W ŁZE II
Iwona Lewandowska Adam Juszko
Wojciech Skrzetuski Sylwester Nowak
Stanisław Urbańczyk Waldemar Rebkowiec
Marcin Bąk




Składy drużyn II LIGI na 2 rundę sezonu 2006/2007


STONE MASTER M. P. K. III
Henryk Ryczek Andrzej Błaziński
Jolanta Krępska Bogusław Tylman
Marek Skowroński Stanisław Węgierski
Slawomir Rutkowski Marek Smardzewski
Przemysław Skołd Andrzej Małecki
Dawid Sobieski
Łukasz Sobieski

SALOS - Wodna S.S.N. - START III
Drab Marlena Marek Krawczyk
Michał Boczek Marcin Szulc
Marcin Borkiewicz Henryk Wielkopolan
Michał Kordaczuk Wiesław Wiliński
Kamil Lont Stanisław Worpus
Piotr Maciaszek Wiesław Woźniak
Piotr Gałecki Adam Raszkiewicz
Bartek Marczakowski Grzegorz Mikołajczyk
Paweł Rogoziński Jacek Szymczewski
Kamil Solarek

RET GIM 20 AMPER - ŁZE
Tadeusz Bobrowski Anna Olbińska
Dariusz Gniadek Zdzisław Drzewiecki
Marek Laukiewicz Piotr Kapusta
Zenon Plisiecki Andrzej Marciniak
Marcin Puzder Tomasz Stolański
Bartosz Gniadek Krzysztof Głobiński
Andrzej Duraj

RKTS KOSTECCY FUTROPOL
Włodzimierz Kostecki Paweł Wojciechowski
Adam Kostecki Bogdan Ciszewski
Paweł Kostecki Zbigniew Gazda
Piotr Kostecki Władysław Uzelac
Mieczysław Jakubik Paweł Mroczko
Edward Sobczak Mirosław Pustelnik
Stanisław Górny Jerzy Pinek

ZAPAŁ RAVEN CLUB
Sławomir Białkowski Krzysztof Kwiatkowski
Jerzy Gondek Marek Gossa
Dariusz Markiewicz Zbigniew Wawrzyniak
Dariusz Kowalczyk Piotr Stanowski
Jerzy Gasiński Wojciech Mastalerz
Kazimierz Wieczorek Anna Maciaszek
Jerzy Kopczyński

ŁZE IV
Anna Pajor
Wiesław Mruk
Jerzy Kowalewski
Bogdan Sobczak
Kacper Jarosik


 

   copyright © Modest sp z o.o.