Strona g³ówna Archiwum Sprzźt Galeria zdjźę Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO £ÓDZKIE
powrót19-04-2007

WYNIKI i TERMINARZ II LIGI-2 runda sezonu 2006/2007
 
Mecz o 1 miejsce i awans do I Ligi:


£ZE IV FUTROPOL 6:4 [1 set][2 set][3 set][4 set][5 set]
Sobczak B. Pinek J. 1:3 [11:13][ 5:11][ 11:9][ 9:11]
Jarosik K. Uzelac W. 3:1 [ 11:9][ 11:9][ 6:11][ 11:1]
Kowalewski J. Mroczko P. 0:3 [ 7:11][ 9:11][10:12]
DEBEL DEBEL 3:2 [ 11:9][ 9:11][ 7:11][ 11:9][ 11:8]
Jarosik K. Pinek J. 3:1 [ 6:11][ 11:9][ 11:6][ 11:9]
Sobczak B. Mroczko P. 0:3 [ 5:11][ 5:11][ 4:11]
Kowalewski J. Uzelac W. 3:0 [ 11:5][ 11:9][ 11:5]
Jarosik K. Mroczko P. 3:0 [ 11:6][ 11:9][ 11:9]
Kowalewski J. Pinek J. 0:3 [10:12][ 5:11][ 8:11]
Sobczak B. Uzelac W. 3:0 [ 11:8][ 11:6][ 11:6]



TABELA


l.m. pkt
1. £ Z E IV 20 57
2. FUTROPOL 20 55
4. STONE MASTER 20 52
3. M P K III 20 46
5. START II 20 41
6. RAVEN-CLUB 20 39
7. RKTS Kosteccy 20 36
8. SALOS Wodna 20 35
9. AMPER £ZE 20 31
10. RET GIM 20 20 28
11. ZAPA£ 20 20









TERMINARZ i WYNIKI II LIGI na 2 rundź sezonu 2006/2007

1 kolejka: 15-21 stycznia wyniki
ZAPA£ - £ZE IV 0:10
AMPER £ZE - START II 2:8
FUTROPOL - RET GIM 20 6:4
KOSTECCY - RAVEN-CLUB 2:8
MPK III - SALOS Wodna 6:4
pauzuje STONE MASTER

2 kolejka: 22-28 stycznia wyniki
AMPER £ZE - £ZE IV 4:6
ZAPA£ - START II 0:10
KOSTECCY - FUTROPOL 2:8
RAVEN-CLUB - RET GIM 20 9:1
SALOS Wodna - STONE MASTER 2:8
pauzuje MPK III

29 stycznia - 4 lutego
FERIE ZIMOWE
(TERMINY DODATKOWE)

3 kolejka: 5-11 lutego wyniki
£ZE IV - STONE MASTER 7:3
START II - MPK III 3:7
KOSTECCY - SALOS Wodna 4:6
ZAPA£ - FUTROPOL 0:10
RAVEN-CLUB - AMPER £ZE 5:5
pauzuje RET GIM 20

4 kolejka: 12-18 lutego wyniki
£ZE IV - SALOS Wodna 8:2
RAVEN-CLUB - STONE MASTER 0:10
FUTROPOL - MPK III 6:4
RET GIM 20 - AMPER £ZE 3:7
KOSTECCY - ZAPA£ 10:0
pauzuje START II

5 kolejka: 19-25 lutego wyniki
£ZE IV - RAVEN-CLUB 8:2
FUTROPOL - START II 10:0
SALOS Wodna - ZAPA£ 10:0
STONE MASTER - KOSTECCY 9:1
MPK III - RET GIM 20 9:1
pauzuje AMPER £ZE
6 kolejka: 26 lutego - 4 marca
wyniki

START II - STONE MASTER 1:9
SALOS Wodna - RET GIM 20 10:0
ZAPA£ - RAVEN-CLUB 3:7
AMPER £ZE - FUTROPOL 3:7

pauzuje KOSTECCY


5-11 marca
£ZE IV - MPK III 7:3 i
TERMINY DODATKOWE


7 kolejka: 12-18 marca wyniki
SALOS Wodna - START II 6:4
STONE MASTER - FUTROPOL 6:4
MPK III - RAVEN-CLUB 7:3
RET GIM 20 - ZAPA£ 8:2
AMPER £ZE - KOSTECCY 6:4
pauzuje £ZE IV

8 kolejka: 19-25 marca wyniki
£ZE IV - KOSTECCY 7:3
START II - RET GIM 20 7:3
ZAPA£ - MPK III 0:10
STONE MASTER - AMPER £ZE 10:0
FUTROPOL - SALOS Wodna 9:1
pauzuje RAVEN-CLUB
9 kolejka: 26 marca -1 kwietnia wyniki
START II - £ZE IV 1:9
STONE MASTER - MPK III 6:4
RET GIM 20 - KOSTECCY 5:5
FUTROPOL - RAVEN-CLUB 9:1
AMPER £ZE - ZAPA£ 8:2
pauzuje SALOS Wodna
10 kolejka: 2-8 kwietnia wyniki
RET GIM 20 - £ZE IV 2:8
KOSTECCY - START II 4:6
ZAPA£ - STONE MASTER 0:10
MPK III - AMPER £ZE 10:0
RAVEN-CLUB - SALOS Wodna 8:2
pauzuje FUTROPOL
11 kolejka: 9-15 kwietnia wyniki
£ZE IV - FUTROPOL 6:4
START II - RAVEN-CLUB 4:6
SALOS Wodna - AMPER £ZE 5:5
RET GIM 20 - STONE MASTER 0:10
KOSTECCY - MPK III 9:1


pauzuje ZAPA£

16-23 kwietnia
TERMINY DODATKOWE

BARAÆE
24 -30 kwietnia
7-12 maja



 

   copyright © Modest sp z o.o.