Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót20-05-2007

WYNIKI Indywidualnych Mistrzostw Ligi ŁTKFSTiR

WYNIKI DZISIEJSZYCH MISTRZOSTW:


KOLEJNOŚĆ:

1 Waldemar Ciesiołkiewicz WHSM
2 Adam Juszko ŁZE II
3 Krzysztof Placek JAGUAR Brzeziny
4 Jarosław Bartłomiejczyk MPK I
5-8 Sylwester Żywotek WHSM
Zdzisław Orzechowski SSN START I
Waldemar Rebkowiec ŁZE II
Tadeusz Pytkowski ŁZE III
9-14 Stanisław Urbańczyk I.M.S.W
Jarosław Banasiak MPK II
Jarosław Ługowski MPK II
Janusz Olbiński JEDYNKA ŁZE
Zdzisław Markiewicz JEDYNKA ŁZE
Iwona Lewandowska I.M.S.W


Kwalifikacje rozgrywano w dwóch grupach siedmioosobowych:


GRPA "A"

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. m-ce
Bar Jus Cie Mar Pyt Urb Ług
1.Bartłomiejczyk x 0:2 2:0 2:1 1:2 2:1 2:1 III
Jarosław x
2.Juszko 2:0 x 1:2 2:1 2:0 2:1 2:0 II
Adam x
3.Ciesiołkiewicz 0:2 2:1 x 2:0 2:1 2:0 2:1 I
Waldemar x
4.Markiewicz 1:2 1:2 0:2 x 2:0 1:2 2:0 VI
Zdzisław x
5.Pytkowski 2:1 0:2 1:2 0:2 x 2:1 2:1 IV
Tadeusz x
6.Urbańczyk 1:2 1:2 0:2 2:1 1:2 x 2:0 V
Stanisław x
7.Ługowski 1:2 0:2 1:2 0:2 1:2 0:2 x VII
Jarosław x


GRPA "B"

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. m-ce
Pla Reb Żyw Olb Orz Lew Ban
1.Placek x 2:1 2:0 1:2 2:0 2:1 0:2 I
Krzysztof x
2.Rebkowiec 1:2 x 2:0 2:1 1:2 2:0 2:0 III
Waldemar x
3.Żywotek 0:2 0:2 x 2:0 2:1 1:2 2:1 IV
Sylwester x
4.Olbiński 2:1 1:2 0:2 x 1:2 0:2 2:1 VII
Janusz x
5.Orzechowski 0:2 2:1 1:2 2:1 x 2:0 2:0 II
Zdzisław x
6.Lewandowska 1:2 0:2 2:1 2:0 0:2 x 1:2 V
Iwona x
7.Banasiak 2:0 0:2 1:2 1:2 0:2 2:1 x VI
Jarosław x


PIERWSZA RUNDA:

Krzysztof Placek JAGUAR Brzeziny
x x

Iwona Lewandowska I.M.S.W 2
Tadeusz Pytkowski ŁZE III 3

Waldemar Rebkowiec ŁZE II 3
Zdzisław Markiewicz JEDYNKA ŁZE 0

Janusz Olbiński JEDYNKA ŁZE 1
Adam Juszko ŁZE II 3

Zdzisław Orzechowski SSN START I 3
Jarosław Ługowski MPK II 0

Jarosław Banasiak MPK II 2
Jarosław Bartłomiejczyk MPK I 3

Sylwester Żywotek WHSM 3
Stanisław Urbańczyk I.M.S.W 2

Waldemar Ciesiołkiewicz WHSM
x x

(Około 40 mint trwał pojedynek Sylwesta Żywotka i Stanisława
Urbańczyka. Wszystkie sety były na przewagi a w piątym 16:14!
Przegrane po pięciosetowych bojach Iwony Lewandowskiej
i Jarka Banasiaka)


ĆWIERĆFINAŁY:

Krzysztof Placek JAGUAR Brzeziny 3
Tadeusz Pytkowski ŁZE III 0

Waldemar Rebkowiec ŁZE II 1
Adam Juszko ŁZE II 3

Zdzisław Orzechowski SSN START I 0
Jarosław Bartłomiejczyk MPK I 3

Sylwester Żywotek WHSM 2
Waldemar Ciesiołkiewicz WHSM 3

(W tej fazie bbyły dwa pojedynki "bratobójcze", w których Adam Juszko
okazał się lepszy od Waldka Rebkowca, a Waldek Ciesiołkiewicz
z wielkimi problemami pokonał Sylwka Żywotka)


PÓFFINAŁY:

Krzysztof Placek JAGUAR Brzeziny 1
Adam Juszko ŁZE II 3

Jarosław Bartłomiejczyk MPK I 1
Waldemar Ciesiołkiewicz WHSM 3


(pierwszy półfinał cały czas był bardzo wyrównany, natomiast w drugim
Waldek miał cały czas inicjatywę i mógł wygrać 3:0 ponieważ w trzecim secie
miał 10:6 (skończyło się 11:13). W cwartym secie było 10:7, 10:8, i koniec.)

FINAŁ:
Nie było to porywające widowisko wszystkie sety z niewielką przewagą
Waldka Ciesiołkiewicza, który został nowym MISTRZEM i dołączył do grona
poprzednich zwycięzców:
Adama Juszki - 2003/2004
Zbigniewa Jędrczaka - 2004/2005
Przemka Rybikowskiego - 2005/2006

W meczu o trzecie miejsce Krzysiek Placek pokonał
Jarka Bartłomiejczyka 2:1.


Dziękuję Jarkowi Ługowskiemu za wielką pomoc w przygotowaniu
zawodów, a wszystkim przybyłym zawodnikom za pomaganie w ich przeprowadzeniu.
W szczególności: Iwonie, Pawłowi (Wojciechowskiemu) i Stasiowi.


Nieobecni, mogą żałować że się nie stawili, chociaż z drugiej
strony, gdyby było nas więcej to byśmy się az tak nie nagrali…
Do zobazenia za niecały rok.






Indywidualne Mistrzostwa II Ligi ŁTKFSTiR

Zawody odbyły się w niedzielę 13 maja
w pawilonie sportowym KS „Elta” przy ulicy Rojnej 46a.

Zwyciężył Jerzy Kowalski w finale pokonując Andrzeja Mielczarka 3:1.
trzecie miejsce zajął Andrzej Błaziński a czwarte Henryk Wielkopolan.
niestety, w zawodach uczestniczyło tylko 11 osób....



Do zobazenia za niecały rok.

Waldemar Ciesiołkieicz






 

   copyright © Modest sp z o.o.