Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót15-10-2007

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO i OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI 2007

MISTRZOSTWA ŁODZI


13 i 14 października odbyły się nasze Mistrzostwa na rok 2007.
Frekwencja nie była rewelacyjna, a drugiego dnia wręcz zadziwiająco mała.
Zyskali na tym Ci którzy uczestniczyli, bowiem nagrali się jak nigdy dotąd.
Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów medaliści zawodów tenisa stołowego,
w mieście Łodzi mogli stanąć na podium!
Zostało ono wykonane przez firmy STONE MASTER i PORTA-INDECO, według projektu
"architekta" Waldemara Ciesiołkiewicza i "teleportowane" na salę przy
ulicy Czajkowskiego przez ŁZE. W imieniu medalistów tych
i wszystkich następnych zawodów, osobom zaangażowanym w ten projekt dziękujemy.

Wielkie słowa podziękowania za wsparcie jakie otrzymaliśmy od sponsorów.

MODEST, STONE MASTER, ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY,
VAN, Marek Dziedziński, Sylwester Żywotek

to firmy i osoby dzięki którym zawody były takie jakie były.
Bez Waszej pomocy przy tak niskiej frekwencji właściwie zawody nie miały by racji bytu.

Dzięki za pomoc
Iwonie Lewandowskiej, Teresie Glińskiej, Darii Dudkiewicz, Piotrowi Winnickiemu, Adamowi Juszko,
Pawłowi Wojciechowskiemu, Jackowi Dubieli, Konradowi Gajewiczowi (nagłośnienie muzyczne)
i wszystkim którzy sędziowali lub pomagali w inny sposób.

Dziękuję za osobiste zaangażowanie Wiesławowi Mrukowi
i Wielkiemu nieobecnemu na Mistrzostwach Henrykowi Ryczkowi.


Waldemar Ciesiołkiewicz



		
OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI

1. Marek Stępień Łódź
2. Waldemar Ciesiołkiewicz Łódź
3. Tomasz Rogoziński Łódź
4. Leszek Kalina Aleksandrów
5-6 Waldemar Uściński Kutno
Zdzisław Orzechowski Łowicz
7-8 Jarosław Bartłomiejczyk Rzgów
Paweł Wycech Łódź
9-12 Paweł Gąsiorski Częstochowa
Andrzej Wrzosek Rawa Maz.
Andrzej Romanowski Pabianice
Konrad Gajewicz Łódź
13-16 Andrzej Mielczarek Łódź
Iwona Lewandowska Łódź
Przemysław Przesmycki Łódź
Adam Konecki Łódź
17-24 Dominik Kasza Łódź
Roman Wasiak Rzgów
Marian Domański Andrzejów
Marek Chybiński Częstochowa
Igor Cichosz Tomaszów Maz.
Artur Mękarski Piotrków Tryb.
Przybyłek Głowno
Jarosław Banasiak Łódź
25-32 Marek Dziedziński Tomaszów Maz.
Ryszard Rogoziński Łódź
Natalia Ługowska Łódź
Paweł Burchart Łódź
Tadeusz Pytkowski Łódź
Adrian Auguścik Łódź
Natalia Auguścik Łódź
Michał Rechciński Łódź

turniej pocieszenia

1. Michał Kulawiński Łódź
2. Szymon Rybikowski Łódź
3. Stanisław Wnęk Łódź
4. Andrzej Duraj Łódź
5-6 Wiesław Mruk Łódź
Paweł Marchwicki Łódź
7-8 Agnieszka Ługowska Łódź
Ryszard Kiciński Łódź
9-10 Marcin Płóciennk Łódź
Tomasz Kalinowski Łódź
11. Andrzej Łępicki Łódź



gry podwójne

1. Tomasz Rogoziński Leszek Kalina
2. Jarosław Bartłomiejczyk Adam Konecki
3. Zdzisław Orzechowski Paweł Wycech
4. Artur Mękarski Przemysław Przesmycki
5-8 Waldemar Ciesiołkiewicz Marcin Przybyłek
Jarosław Banasiak Iwona Lewandowska
Marek Chybiński Paweł Gąsiorski
Konrad Gajewicz Waldemar Uściński
9-13 Adrian Auguścik Szymon Rybikowski
Andrzej Mielczarek Michał Rechciński
Dominik Kasza Michał Kulawiński
Igor Cichosz Marek Dziedziński
Tadeusz Pytkowski Ryszard Rogoziński
Waldemar Rebkowiec Andrzej Romanowski






	

W Mistrzostwach województwa łódzkiego amatorów i weteranów
tenisa stołowego uczestniczyło 91 osób.
Najlepsi w poszczególnych kategoriach:

Kobiety:

1. Iwona Lewandowska Łódź
2. Małgorzata Jaskuła Łódź
3. Jolnta Krępska Andrzejów
4. Natalia Ługpwska Łódź
6 zawodniczek

18-39 lat:

1. Waldemar Uściński Kutno
2. Paweł Wycech Łódź
3. Konrad Gajewicz Rzgów
4. Andrzej Romanowski Pabianice
23 zwodników

40-49 lat:

1. Marek Stępień Łódź
2. Adam Juszko Pabianice
3. Tomasz Rogoziński Aleksandrów
4. Waldemar Ciesiołkiewicz Łódź
15 zawodników

50-59 lat:

1. Janusz Olbiński Łódź
2. Michał Rechciński Łódź
3. Roman Wasiak Rzgów
4. Jerzy Kowalewski Łódź
12 zawodników

powyżj 60 lat

1. Stanisław Urbańczyk Łódź
2. Zdzisław Orzechowski Łowicz
3. Tadeusz Pytkowski Łowicz
4. Jerzy Pinek Łódź
10 zawodników

szkoły podstawowe

1. Krystian Wosek SP 109
2. Michał Sobczak SP 174
3. Dawid Dubiela SP 29
4. Michał Markiewicz SP 164
15 zawodników

gimnazja

1. Damian Kołodziejski Gimnazjum 34
2. Michał Mistrzak Gimnazjum 34
3. Robert Skiba Gimnazjum 28
4. Piotr Gruszczyński Gimnazjum 43
10 zawodników

dziewczeta
1. Karolina Olechnowicz SP 164
1 zawodniczka . . .



 

   copyright © Modest sp z o.o.