Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót20-05-2008

wyniki turniejów 1-5 GRAND PRIX ŁODZI sezonu 2007/2008
	
Okazała Inauguracja sezonu w Łodzi

1 turniej GRAND PRIX

94 osby uczestniczyły w 1 turnieju Grand Prix Łodzi amatorów tenisa stołowego.
W finale Waldemar Uściński pokonał Krzysztofa Placka 3:2(-4,7,-9,8,8),
a w grze o trzecie miejsce Marek Stępień wygrał z Konradem Gajewiczem 2:1(-9,6,5)


stoją od lewej: Waldemar Ciesiołkiewicz, Waldemar Uściński, Krzysztof Placek, Marek Stępień





punkty
1 Uściński Waldemar Kutno 141,00
2 Placek Krzysztof Skierniewice 126,90
3 Stępień Marek Łódź 115,62
4 Gajewicz Konrad Łódź 106,22
5-6 Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź 96,82
Konecki Adam Łódź 96,82
6-7 Kalina Leszek Aleksandrów 87,42
Mękarski Artur Piotrków Tr. 87,42
9-12 Filipczak Jacek Brzeziny 78,96
Myczka Przemysław Bednary 78,96
Przesmycki Przemysław Łódź 78,96
Wójcik Stefan Łomianki 78,96
13-16 Bartłomiejczyk Jarosław Rzgów 70,50
Jóżwiak Mateusz Łomianki 70,50
Czuryłowicz Krzysztof Łomianki 70,50
Juszko Adam Pabianice 70,50
17-24 Batorowicz Emil Łomianki 62,04
Czapski Waldemar Łomianki 62,04
Kowalewski Jerzy Łódź 62,04
Rogoziński Ryszard Łódź 62,04
Romanowski Andrzej Pabianice 62,04
Skowroński Wojciech Łódź 62,04
Sokołowski Witold Łódź 62,04
Urbańczyk Stanisław Łódź 62,04
25-32 Wojciechowski Wojciech Andrzejów 54,52
Uczciwek Piotr Bednary 54,52
Ostrowski Dawid Łódź 54,52
Orzechowski Zdzisław Łowicz 54,52
Olbiński Janusz Łódź 54,52
Kasza Dominik Łódź 54,52
Józala Waldemar Wieluń 54,52
Banasiak Jarosław Łódź 54,52
33-48 Sobieszek Sławomir Brzeziny 47,00
Domański Marian Andrzejów 47,00
Pytkowski Tadeusz Łowicz 47,00
Wrzosek Andrzej Rawa Mazowiecka 47,00
Mielczarek Andrzej Łódź 47,00
Pychyński Sławomir Wieluń 47,00
Podsędek Piotr Łowicz 47,00
Dubiela Jacek Łódź 47,00
Zimoń Mariusz Łódź 47,00
Raszkiewicz Adam Łódź 47,00
Lewandowska Iwona Łódź 47,00
Gabara Adam Andrzejów 47,00
Kulawiński Michał Łódź 47,00
Chybiński Marek Częstochowa 47,00
Sobczak Edward Łódź 47,00
Skrzetuski Wojciech Łódź 47,00
49-50 Staniczek Adam Tychy 39,48
Wasiak Roman Rzgów 39,48
51-52 Wroński Piotr Łódź 26,32
Żarnowski Tomasz Lututów 26,32
53-56 Kowalski Jacek Łask 26,32
Mikołajczyk Grzegorz Łódź 26,32
Szewczyk Ania Moszczenica 26,32
Walak Dariusz Łódź 26,32
57-64 Soduła Mariusz Opoczno 21,62
Chmielarz Bogdan Wieluń 21,62
Wójcicki Marian Częstochowa 21,62
Wawrzyniak Zbigniew Łódź 21,62
Rudak Mateusz Łowicz 21,62
Marciniak Zbigniew Łódź 21,62
Dziedziński Marek Tomaszów Maz. 21,62
Kopczyński Jerzy Łódź 21,62
65-80 Duda Ernest Opoczno 21,62
Sobiela Marcin Lututów 16,92
Wożniak Wiesław Łódź 16,92
Kiciński Ryszard Łódź 16,92
Golas Krzysztof Lututów 16,92
Kwiatkowski Krzysztof Łódź 16,92
Duraj Andrzej Łódź 16,92
Ługowska Agnieszka Łódź 16,92
Rutkowski Piotr Łódź 16,92
Susik Krzysztof Brzeziny 16,92
Siniarski Dariusz Łódź 16,92
Rojkowski Dariusz Andrzejów 16,92
Tataj Mariusz Bednary 16,92
Kapica Marek Lututów 16,92
Wosik Andrzej Brzeziny 16,92
Bobrowski Tadeusz Łódź 16,92
81-88 Mruk Wiesław Łódź 13,16
Sokołowski Szymon Łódź 13,16
Wiktor Patrycja Moszczenica 13,16
Kalinowski Tomasz Łódź 13,16
Jóźwiak Paweł Zgierz 13,16
Gniadek Dariusz Łódź 13,16
Haniecki Damian Łódź 13,16
Badral Osira Łódź 13,16
89-94 Znyk Cezary Łowicz 9,40
Marchwicki Paweł Łódź 9,40
Guzowski Kacper Łowicz 9,40
Gniadek Bartosz Łódź 9,40
Głobiński Dariusz Opoczno 9,40
Nieć Andrzej Opoczno 9,40




Dziękuję za pomoc Teresie Glińskiej, Iwonie Lewandowskiej, Piotrowi
Winnickiemu i Romanowi Wasiakowi za pomoc w prowadzenie turnieju.
Witoldowi Pietrzakowi za ufundowanie nagrody rzeczowej, Jerzemu Klingerowi
za zapewnienie "sprzętu" do grania oraz Wiesławowi Mrukowi za wsparcie techniczne.
Zaś Wszystkim którzy przybyli na zawody, za UDZIAŁ

Waldemar Ciesiołkiewicz





		


94 osby uczestniczy w 2 turnieju Grand Prix Łodzi amatorów tenisa stołowego
W finale Kamil Łażewski pokonał Leszka Kalinę 3:2 (w piątym secie 12:10)

Kolejność w turnieju :



nazwisko i imię miejscowość punkty
1 Łażewski Kamil Sochaczew 141
2 Kalina Leszek Aleksandrów 126,9
3 Gajewicz Konrad Łódź 115,62
4 Uściński Waldemar Kutno 106,22
5-6 Konecki Adam Łódź 96,82
Skowroński Dariusz Warszawa 96,82
6-7 Czuryłowicz Krzysztof Łomianki 87,42
Stępień Marek Łódź 87,42
9-12 Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź 78,96
Orzechowski Zdzisław Łowicz 78,96
Papuga Dawid Łowicz 78,96
Znyk Cezary Łowicz 78,96
13-16 Bartłomiejczyk Jarosław Rzgów 70,5
Batorowicz Emil Łomianki 70,5
Olbiński Janusz Łódź 70,5
Wrzosek Andrzej Rawa Maz. 70,5
17-24 Czapski Waldemar Łomianki 62,04
Mękarski Artur Piotrków Tr. 62,04
Myczka Przemysław Bednary 62,04
Placek Krzysztof Skierniewice 62,04
Przesmycki Przemysław Łódź 62,04
Romanowski Andrzej Pabianice 62,04
Rudak Mateusz Łowicz 62,04
Rybikowski Szymon Łódź 62,04
25-32 Cichosz Konrad Tomaszów Maz. 54,52
Domański Marian Andrzejów 54,52
Gąsiorski Paweł Częstochowa 54,52
Ostrowski Dawid Łódź 54,52
Pytkowski Tadeusz Łowicz 54,52
Sokołowski Witold Łódź 54,52
Uczciwek Piotr Bednary 54,52
Wasiak Roman Rzgów 54,52
33-40 Filipczak Jacek Brzeziny 47
Jóżwiak Mateusz Łomianki 47
Kasza Dominik Łódź 47
Marciniak Zbigniew Łódź 47
Rebkowiec Wlademar Łódź 47
Tataj Mariusz Bednary 47
Kulawiński Michał Łódź 47
Wójcik Paweł Łowicz 47
41-48 Banasiak Jarosław Łódź 39,48
Wójcicki Marian Częstochowa 39,48
Ługowski Jarosław Łódź 39,48
Mruk Wiesław Łódź 39,48
Raszkiewicz Adam Łódź 39,48
Urbańczyk Stanisław Łódź 39,48
Wiktor Patrycja Moszczenica 39,48
Wojciechowski Wojciech Andrzejów 39,48
49-52 Lewandowska Iwona Łódź 32,9
Mielczarek Andrzej Łódź 32,9
Milas Tymoteusz Łódź 32,9
Węgierski Stanisław Łódź 32,9
53-56 Duraj Andrzej Łódź 26,32
Kopczyński Jerzy Łódź 26,32
Sokołowski Szymon Łódź 26,32
Wawrzyniak Zbigniew Łódź 26,32
Głobiński Krzysztof Łódź 21,62
57-64 Gniadek Dariusz Łódź 21,62
Krępska Jolanta Andrzejów 21,62
Mazur Mariusz Końskie 21,62
Ryczek Henryk Łódź 21,62
Sobczak Edward Łódź 21,62
Szewczyk Ania Moszczenica 21,62
Wożniak Wiesław Łódź 21,62
Zbrojewski Aureliusz Łódź 21,62
65-80 Dubiela Jacek Łódź 16,92
Gabara Adam Andrzejów 16,92
Kordaczuk Michał Łódź 16,92
Korzeniewski Marcin Łódź 16,92
Kowalski Jacek Łask 16,92
Kunert Szymon Łódź 16,92
Leśniewski Waldemar Łask 16,92
Ługowska Agnieszka Łódź 16,92
Marchwicki Oskar Łódź 16,92
Marchwicki Paweł Łódź 16,92
Marciniak Andrzej Łódź 16,92
Marciniak Iza Łódź 16,92
Miodek Dawid Bednary 16,92
Olczak Mariusz Łódź 16,92
Siniarski Dariusz Łódź 16,92
81-88 Bobrowski Tadeusz Łódź 13,16
Bujała Filip Łódź 13,16
Burchard Paweł Łódź 13,16
Duda Ernest Opoczno 13,16
Głobiński Dariusz Opoczno 13,16
Kalinowski Tomasz Łódź 13,16
Ługowska Natalia Łódź 13,16
Soduła Mariusz Opoczno 13,16
89-96 Golas Krzysztof Lututów 9,4
Haniecki Damian Łódź 9,4
Kiciński Ryszard Łódź 9,4
Rojkowski Dariusz Andrzejów 9,4
Skiba Robert Łódź 9,4
Skrzetuski Wojciech Łódź 9,4





	
III turniej

Pomimo ropocznających się ferii frekwencja była zadawalacjąca
ponieważ w zawodach uczestniczyły 72 osoby. Zabrakło kilku czołowych
zawodników (głównie z Warszawy), którzy wyjachałi na obozy, na poziom jednak
nie można było narzekać. Mniejsza liczba graczy spowodowała, że turniej
pociesznia (o miejsca od 49) był rozgrywany
w inny sposób jak do tej pory,
z czego bardzo zadowoleni byli jego uczestnicy.
Na uwagę zasługuje znakomita
postawa Zbigniewa Marciniaka, który miał
życiowe zawody i zajął
miejsca 9-12. Ciekawe czy to jednorazowy wystrzał, czy ?....
W bardzo ciekawym finale, Kamil Łażewski pokonał Marka Stępnia
3:2 (11:9, 6:11, 15,17, 11:4, 11:8)





1 Łażewski Kamil 108,00
2 Stępień Marek 97,20
3 Gajewicz Konrad 88,56
4 Uściński Waldemar 81,36
5-6 Papuga Dawid 74,16
Bartłomiejczyk Jarosław 74,16
7-8 Kalina Leszek 66,96
Konecki Adam 66,96
9-12 Placek Krzysztof 60,48
Marciniak Zbigniew 60,48
Myczka Przemysław 60,48
Romanowski Andrzej 60,48
13-16 Ciesiołkiewicz Waldemar 54,00
Wrzosek Andrzej 54,00
Rebkowiec Waldemar 54,00
Filipczak Jacek 54,00
17-24 Cichosz Konrad 47,52
Ostrowski Dawid 47,52
Mękarski Artur 47,52
Rechcinski Michał 47,52
Olbiński Janusz 47,52
Kubisiak Mirosław 47,52
Przesmycki Przemysław 47,52
Lewandowska Iwona 47,52
25-32 Kopczyński Jerzy 41,76
Wawrzyniak Zbigniew 41,76
Dubiela Jacek 41,76
Juszko Adam 41,76
Orzechowski Zdzisław 41,76
Ługowski Jarosław 41,76
Wójcik Paweł 41,76
Sokołowski Witold 41,76
33-40 Gniadek Dariusz 36,00
Pytkowski Tadeusz 36,00
Skowroński Wojciech 36,00
Sobczak Edward 36,00
Soduła Mariusz 36,00
Sokołowski Szymon 36,00
Uczciwek Piotr 36,00
Walak Dariusz 36,00
41-40 Moćko Przemysław 30,24
Okupski Zbigniew 30,24
Spbczynski Adam 30,24
Stanowski Piotr 30,24
Tataj Mariusz 30,24
Wasiak Roman 30,24
Wnęk Stanisław 30,24
Wojciechowski Wojciech 30,24
49 Zimoń Mariusz 25,20
50 Duraj Andrzej 23,76
51-52 Marciniak Iza 22,32
Raszkiewicz Adam 22,32
53-56 Kordaczuk Michał 20,16
Ługowska Natalia 20,16
Mielczarek Andrzej 20,16
Zbrojewski Aureliusz 20,16
57-60 Duda Ernest 16,56
Głobiński Dariusz 16,56
Mikołajczyk Grzegorz 16,56
Mikołajczyk Robert 16,56
61-64 Boczek Michał 16,56
Ługowska Agnieszka 16,56
Szymkowski Kamil 16,56
Wegner Piotr 16,56
65-68 Kalinowski Tomasz 16,56
Kiciński Ryszard 12,96
Miodek Dawid 12,96
Mruk Wiesław 12,96
69-72 Duda Przemyslaw 12,96
Korzeniewski Marcin 12,96
Siniarski Dariusz 12,96
Zawistowski Mateusz 12,96



Turniej prowadzdziła sędzina Daria Dudkiewicz. Bardzo dziekuję za pomoc
Teresie Glińskiej, Iwonie Lewandowskiej i Piotrowi Winnickiemu oraz wszystkim,
którzy prowadzili rozgrywki grupowe lub sędziowali.
Turniej wspierali Wiesław Mruk i Witold Pietrzak oraz Firma MODEST.
Czwarty turniej rozegrany zostanie 30 marca.





4 turniej Grand Prix

W zawodach uczestniczyły 82 osoby.
W finale Dawid Ostrowski pokonał Marka Stępnia 3:2 (9,-8,-10,9,12)
W meczu o 3 miejsce Leszek Kalina wygrał z Waldkiem Uścińskim 2:1 (10,-9,10)
(kolejność z poprawina punktacją)

1 Ostrowski Dawid 123,00
2 Stępień Marek 110,70
3 Kalina Leszek 100,86
4 Uściński Waldemar 92,66
5-6 Gajewicz Konrad 84,46
Placek Krzysztof 84,46
7-8 Konecki Adam 76,26
Przesmycki Przemysław 76,26
9-12 Ciesiołkiewicz Waldemar 68,88
Kasza Dominik 68,88
Papuga Dawid 68,88
Jarosik Kacper 68,88
13-16 Orzechowski Zdzisław 61,50
Wójcik Paweł 61,50
Juszko Adam 61,50
Bartłomiejczyk Jarosław 61,50
17-24 Dubiela Jacek 54,12
Duraj Andrzej 54,12
Marciniak Zbigniew 54,12
Olbiński Janusz 54,12
Pytkowski Tadeusz 54,12
Mękarski Artur 54,12
Lewandowska Iwona 54,12
Rebkowiec Waldemar 54,12
25-32 Walak Dariusz 47,56
Wrzosek Andrzej 47,56
Skowroński Wojciech 47,56
Wawrzyniak Zbigniew 47,56
Placek Jakub 47,56
Domański Marian 47,56
Filipczak Jacek 47,56
Banasiak Jarosław 47,56
33-40 Kulawiński Michał 41,00
Sobczak Edward 41,00
Mielczarek Andrzej 41,00
Wojciechowski Wojciech 41,00
Wasiak Roman 41,00
Sokołowski Witold 41,00
Rechcinski Michał 41,00
Kordaczuk Michał 41,00
41-48 Okupski Zbigniew 34,44
Siniarski Dariusz 34,44
Rojkowski Dariusz 34,44
Śniady Kacper 34,44
Urbańczyk Stanisław 34,44
Domański Grzegorz 34,44
Szcześniak Karol 34,44
Zbrojewski Aureliusz 34,44
49 Wnęk Stanisław 28,70
50 Kubis Jacek 27,06
51-52 Przybyłek Przemysław 25,42
Wiaderny Paweł 25,42
53-56 Marchwicki Paweł 22,96
Marciniak Andrzej 22,96
Mikołajczyk Robert 22,96
Soduła Mariusz 22,96
57-64 Białkowski Sławomir 18,86
Kapusta Marcin 18,86
Kiciński Ryszard 18,86
Kopczyński Jerzy 18,86
Krępska Jolanta 18,86
Łaski Wiesław 18,86
Ługowska Agnieszka 18,86
Mruk Wiesław 18,86
65-80 Banaszczyk Michał 14,76
Gasiński Jerzy 14,76
Gniadek Dariusz 14,76
Haniecki Damian 14,76
Kalinowski Tomasz 14,76
Marchwicki Oskar 14,76
Pączek Piotr 14,76
Szymkowski Kamil 14,76
72-80 Dębowski Krzysztof 11,48
Fałek Fabian 11,48
Łuchniak Grzegorz 11,48
Ługowski Artur 11,48
Płóciennik Marcin 11,48
Raszkiewicz Adam 11,48
Wożniak Wiesław 11,48
Zarychta Radosław 11,48
81-82 Pruśniowski Krzysztof 8,20
Sułkowski Jacek 8,20

Turniej pocieszenia wygrał Stanisław Wnęk.
Zawody prowadziła Daria Dudkiewicz (pomagał jej Piotr Winnicki)
Turniej pocieszenia prowadzili Pawł Marchwicki i Stanisław Wnęk.
Zawody wspierali Wiesław Mruk i firma MODEST.
Grzegorz Łuchniak zrobił profesjonalne zdjęcia z zawodów. Są one dostepne na stronie:
http://picasaweb.google.pl/grzegorz.luchniak/GrandPrixD13042008
Zdjęcia zrobine przez młodego fotpreportera Jakuba Placka są na stronie:
http://picasaweb.google.com/jakub.placek/4TurniejGrandPrixOdzi2008WTenisieStoOwym


Dziękujęmy wszystkim i zapraszmy na kolejne zawody.







V turniej

1 Konecki Adam 81
2 Bartłomiejczyk Jarosław 72,9
3 Kalina Leszek 66,42
4 Stępień Marek 61,02
5-6 Gajewicz Konrad 55,62
Placek Krzysztof 55,62
7-8 Papuga Dawid 50,22
Myczka Przemysław 50,22
9-12 Uściński Waldemar 45,36
Ostrowski Dawid 45,36
Mękarski Artur 45,36
Filipczak Jacek 45,36
13-16 Wrzosek Andrzej 40,5
Mielczarek Andrzej 40,5
Placek Jakub 40,5
Śniady Kacper 40,5
17-24 Orzechowski Zdzisław 35,64
Olbiński Janusz 35,64
Juszko Adam 35,64
Pytkowski Tadeusz 35,64
Wójcik Paweł 35,64
Przybyłek Przemysław 35,64
Sobczak Edward 35,64
Wasiak Roman 35,64
25-32 Lewandowska Iwona 31,32
Gniadek Dariusz 31,32
Kołakowski Lech 31,32
Ługowska Agnieszka 31,32
Ługowski Jarosław 31,32
Pączek Piotr 31,32
Tataj Mariusz 31,32
Rogoziński Ryszard 31,32
33-36 Dubiela Jacek 28,08
Duraj Andrzej 28,08
Kowalski Jacek 28,08
Walak Dariusz 28,08
37-40 Okupski Zbigniew 25,92
Szcześniak Karol 25,92
Szymkowski Kamil 25,92
Wnęk Stanisław 25,92
41-48 Kalinowski Tomasz 22,68
Kapica Marek 22,68
Kapusta Marcin 22,68
Kopczyński Jerzy 22,68
Ługowska Natalia 22,68
Marchwicki Paweł 22,68
Mruk Wiesław 22,68
Wożniak Wiesław 22,68
49 Golas Krzysztof 18,9
50 Kryściak Przemysław 18,36
51 Haniecki Damian 17,82
52 Dębowski Krzysztof 17,28
53 Bryjan Jakub 16,74
54 Ługowski Artur 16,2






 

   copyright © Modest sp z o.o.