Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót20-05-2008

II LIGA ŁTSKFSiR - 2 RUNDA, ostatnie mecze, tabela, terminarz,składy, adresy








TABELA KOŃCOWA

l.m. pkt gry
1. GEMLAK 18 52 148:32
2. WENDLER II Pab. 18 52 147:33
3. RAVEN CLUB 18 46 117:63
4. START II 18 38 99:81
5. ŁZE V 18 36 92:88
6. SALOS Wodna 18 31 76:104
7. RET GIM 20 18 32 71:109
8. AMPER 18 30 76:104
9. ZAPAŁ 18 22 27:153
10. KOSTECCY 18 21 47:133














WYNIKI II LIGI na 2 rundę sezonu 2007/2008



1 kolejka 21-26 I wyniki
START II - GEMLAK 2:8
ZAPAŁ - RAVEN CLUB 0:10
SALOS Wodna - AMPER 2:8
WENDLER II Pab. - RET GIM 20 10:0
ŁZE V - KOSTECCY 8:2

2 kolejka 28 I - 2 II wyniki
GEMLAK - KOSTECCY 9:1
ZAPAŁ - ŁZE V 0:10
RAVEN CLUB - SALOS Wodna 8:2
START II - WENDLER II Pab. 4:6
RET GIM 20 - AMPER 3:7

3 kolejka 4-9 II wyniki
GEMLAK - ZAPAŁ 10:0
WENDLER II Pab. - SALOS Wodna 10:0
AMPER - RAVEN CLUB 3:7
KOSTECCY - START II 1:9
ŁZE V - RET GIM 20 7:3


10 II - 2 III FERIE ZIMOWE
TERMINY DODATKOWE

4 kolejka 3-8 III wyniki
SALOS Wodna - GEMLAK 1:9
AMPER - ZAPAŁ 8:2
RAVEN CLUB - RET GIM 20 8:2
ŁZE V - START II 5:5
KOSTECCY - WENDLER II Pab. 3:7

5 kolejka 10-15 III wyniki
RAVEN CLUB - GEMLAK 3:7
START II - ZAPAŁ 10:0
SALOS Wodna - RET GIM 20 8:2
AMPER - KOSTECCY 8:2
ŁZE V - WENDLER II Pab. 4:6

6 kolejka 17-22 III wyniki
RET GIM 20 - GEMLAK 0:10
ZAPAŁ - KOSTECCY 2:8
START II - SALOS Wodna 7:3
WENDLER II Pab. - AMPER 9:1
RAVEN CLUB - ŁZE V 7:3


24 - 20 III ŚWIĘTA WIELKANOCNE
TERMINY DODATKOWE

7 kolejka 31 III - 5 IV wyniki
GEMLAK - AMPER 7:3
ZAPAŁ - WENDLER II Pab. 0:10
KOSTECCY - RAVEN CLUB 3:7
RET GIM 20 - START II 2:8
SALOS Wodna - ŁZE V 4:6

8 kolejka 7 IV - 12 IV wyniki
WENDLER II Pab. - GEMLAK 6:4
ZAPAŁ - SALOS Wodna 3:7
START II - RAVEN CLUB 4:6
KOSTECCY - RET GIM 20 3:7
ŁZE V - AMPER 7:3

9 kolejka 14 IV - 19 IV wyniki
GEMLAK - ŁZE V 9:1
RET GIM 20 - ZAPAŁ 9:1
SALOS Wodna - KOSTECCY 8:2
WENDLER II Pab. - RAVEN CLUB 7:3
AMPER - START II 5:5




Składy drużyn II LIGI ŁSKFSTiR na 2 rundę sezonu 2007/2008


AMPER-ŁZE SALOS-Wodna
1. Anna Olbińska 1. Marlena Drab
2. Zdzisław Drzewiecki 2. Michał Boczek
3. Piotr Kapusta 3. Marcin Borkiewicz
4. Andrzej Marciniak 4. Bartek Marczakowski
5. Tomasz Stolański 5. Paweł Rogoziński
6. Krzysztof Głobiński 6. Kamil Solarek
7. Jerzy Kopczyński 7. Piotr Maciaszk
8. Jarosław Adamczyk 8. Konrad Czerkas

GEMLAK ŁZE V
1. Piotr Wroński 1. Kazimierz Gajewski
2. Mateusz Bator 2. Bogdan Sobczak
3. Marcin Gajewski 3. Anna Pajor
4. Jacek Dubiela 4. Jan Jóźwiak

RAVEN CLUB RKTS KOSTECCY
1. Krzysztof Kwiatkowski 1. Włodzimierz Kostecki
2. Marek Gossa 2. Adam Kostecki
3. Zbigniew Wawrzyniak 3. Paweł Kostecki
4. Piotr Stanowski 4. Piotr Kostecki
5. Dariusz Siniarski 5. Mieczysław Jakubik
6. Paweł Makuch 6. Stanisław Górny

JW TRZY KORONY II SSN-START II
1. Waldemar Zieliński 1. Marek Krawczyk
2. Adam Kapelański 2. Henryk Wielkopolan
3. Krzysztof Bednarek 3. Stanisław Worpus
4. Jan Mikuta 4. Wiesław Woźniak
5. Henryk Rakowski 5. Adam Raszkiewicz
6. Paweł Dziedziczak 6. Grzegorz Mikołajczyk
7. Janusz Wiśniewski 7. Jan Nowakowski
8. Jarosław Gorzela 8. Wiesław Wiliński
9. Zdzisław Miarczyński 9. Michał Kordaczuk
10. Stanisław Misiak

RET GIM 20 ZAPAŁ
1. Tadeusz Bobrowski 1. Sławomir Białkowski
2. Dariusz Gniadek 2. Jerzy Gądek
3. Zenon Plisiecki 3. Dariusz Markiewicz
4. Bartosz Gniadek 4. Grzegorz Włodarczyk
5. Andrzej Duraj 5. Jerzy Gasiński
6. Jerzy Pinek 6. Kazimierz Wieczorek
7. Marcin Korzeniewski







		

II LIGA tenisa stołowego amatorów i weteranów
Łódzkiego TKKFST i R na 2 rundę sezonu 2007/2008




3. RODZINNY KLUB TENISA STOŁOWEGO "KOSTECCY"

Łódź ul. Składowa 36 (domofon 18) wt.16:30
kierownik: Kostecki Włodzimierz d. 679-15-94
z-ca : Kostecki Adam d. 679-15-94, kom. 508 487 197

JAKUB WENDLER-TRZY KORONY II Pabianice

Pabianice ul.Grota Roweckiego 3 - MOSIR śr.17:00
kierownik: Mikuta Jan kom. 660 169 281
z-ca : Zieliński Waldemar


5. STOW. SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START II

Łódź ul. Legionów 2 - Straż P. pt.17:00
kierownik: Wiesław Woźniak 500 072 880
z-ca: Adam Raszkiewicz 510 238 425

6. RET-GIM 20

Łódź ul. Olimpijska 9 - Gimnazjum nr 20 cz.17:30
kierownik: Dariusz Gniadek d. 688-95-27 kom. 0-502-791-396
z-ca: Tadeusz Bobrowski d. 688-81-99

7. SALOS - WODNA

Łódź ul. Wodna 34 - Hala Sportowa (wejście od Wysokiej) wt.17:00
kierownik:Marlena Drab d. 252-33-78 kom. 510 421 952
z-ca : Michał Boczek d. 634 40 55 kom. 609 153 203

8."AMPER" - ŁZE

Łódź ul. Wacława 22/24 - Szkoła śr.17:00
kierownik: Anna Olbińska kom. 502 075 501
z-ca: Tomasz Stolański kom. 693-084-895

9. RAVEN-CLUB

Łódź ul. Karolewska 30/34, Zespół Szkół Specjalnych pn.17:45
kierownik: Krzysztof Kwiatkowski d. 252 32 14
z-ca : Zbigniew Wawrzyniak kom. 602 261 320

11. ZAPAŁ

Łódź ul. Wacława 22/24 - Szkoła śr.17:00
kierownik: Sławomir Białkowski p.675 14 20, k. 603 97 39 07
z-ca:

GEMLAK

Łódź ul Czajkowskiego 14 (MKS Jedynka) pt.19:00
kierownik: Piotr Wroński kom. 601 075 311
z-ca: Mateusz Bator kom. 600 250 482

ŁZE V

Łódź ul. Wacława 22/24 - Szkoła śr.17:00
kierownik: Pajor Anna p. 675 11 60, kom. 698 657 754
z-ca:


 

   copyright © Modest sp z o.o.