Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót12-05-2008

I LIGA ŁTSKFSiR - 2 RUNDA, ostatnie mecze, tabela, terminarz,składy, adresy
	        
Baraże o "NOWĄ 1 ligę":
Senior 29 - Tommark II pn. 2 czerwcag odz.17.00
Sala SP29 przy ul. Przędzalnianej 70.











TABELA KOŃCOWA

1. WHSM 18 51 137 : 43 137:43
2. WENDLER I Pab. 18 50 130 : 50 130:50
3. ŁZE II 18 43 113 : 67 113:67
4. JEDYNKA ŁZE 18 42 114 : 66 114:66
5. ŁZE III 18 38 95 : 85 95:85
7. Senior 29 18 33 84 : 96 84:96
6. START I 18 30 77 : 103 77:103
8. ŁZE IV 18 28 61 : 119 61:119
9. STONE MASTER 18 27 69 : 111 69:111
10. AJN Ługowscy 18 18 20 : 160 20:160
















1 kolejka 21-26 I wyniki
AJN Ługowscy - WENDLER I Pab. 0:10
STONE MASTER - ŁZE II 6:4
WHSM - START I 8:2
ŁZE III - Senior 29 5:5
ŁZE IV - JEDYNKA ŁZE 0:10

2 kolejka 28 I - 2 II wyniki
Senior 29 - AJN Ługowscy 9:1
JEDYNKA ŁZE - ŁZE II 7:3
WHSM - STONE MASTER 9:1
WENDLER I Pab. - START I 8:2
ŁZE IV - ŁZE III 1:9

3 kolejka 4-9 II wyniki
ŁZE II - AJN Ługowscy 7:3
STONE MASTER - WENDLER I Pab. 4:6
WHSM - ŁZE IV 9:1
START I - Senior 29 2:8
ŁZE III - JEDYNKA ŁZE 5:5


10 II - 2 III FERIE ZIMOWE
TERMINY DODATKOWE

4 kolejka 3-8 III wyniki
AJN Ługowscy - STONE MASTER 2:8
ŁZE II - ŁZE IV 5:5
ŁZE III - WHSM 3:7
START I - JEDYNKA ŁZE 2:8
WENDLER I Pab. - Senior 29 9:1

5 kolejka 10-15 III wyniki
AJN Ługowscy - WHSM 0:10
ŁZE II - START I 9:1
ŁZE III - STONE MASTER 7:3
Senior 29 - ŁZE IV 9:1
WENDLER I Pab. - JEDYNKA ŁZE 5:5

6 kolejka 17-22 III wyniki
AJN Ługowscy - ŁZE III 1:9
Senior 29 - ŁZE II 2:8
START I - STONE MASTER 7:3
ŁZE IV - WENDLER I Pab. 3:7
JEDYNKA ŁZE - WHSM 4:6


24 - 20 III ŚWIĘTA WIELKANOCNE
TERMINY DODATKOWE

7 kolejka 31 III - 5 IV wyniki
ŁZE IV - AJN Ługowscy 9:1
WENDLER I Pab. - ŁZE II 8:2
WHSM - Senior 29 10:0
START I - ŁZE III 4:6
STONE MASTER - JEDYNKA ŁZE 2:8

8 kolejka 7 IV - 12 IV wyniki
AJN Ługowscy - START I 3:7
WHSM - ŁZE II 4:6
ŁZE IV - STONE MASTER 7:3
ŁZE III - WENDLER I Pab. 3:7
JEDYNKA ŁZE - Senior 29 9:1

9 kolejka 14 IV - 19 IV wyniki
JEDYNKA ŁZE - AJN Ługowscy 7:3
ŁZE II - ŁZE III 9:1
Senior 29 - STONE MASTER 6:4
WHSM - WENDLER I Pab. 6:4
START I - ŁZE IV 4:6










I LIGA tenisa stołowego amatorów i weteranów
Łódzkiego TKKFST i R na 2 rundę sezonu 2007/2008


1. WHSM

Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna cz.17:00
kierownik: Żywotek Sylwester kom. 601-364-824
z-ca: Ciesiołkiewicz Waldemar 650-50-09, kom. 603 973 628

2. JAKUB WENDLER-TRZY KORONY Pabianice

Pabianice ul.Grota Roweckiego 3 - MOSIR śr.18:00
kierownik: Krzysztof Gorzela d.215-92-95, kom.601-303-579
z-ca: Piotr Jagiełło k.503-113-597

3. JEDYNKA - ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY

Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna pt.17:00
kierownik: Olbiński Janusz 880 683 009
z-ca:

4. ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY II

Łódź ul. Wacława 22/24 - Szkoła śr.17:00
kierownik: Rebkowiec Waldemar kom. 0-691-740-391
z-ca: Juszko Adam d.213-39-95, kom. 660 440 564

5. MPK-AJN Ługowscy

Łódź ul.Rojna 46a Pawilon ELTY wt.19:00
kierownik: Jarosław Ługowski kom. 602-687-610
z-ca:

6. Senior 29

Łódź ul. ul Przędzalniana 70 Szkoła Podstawowa Nr 29 cz.17:30
kierownik: Lewandowska Iwona d.673-42-35
z-ca: Skrzetuski Wojciech kom. 503-994-640

7. Stowarzyszenie Sportowe Niepełnosprawnych "START" I
Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna wt.16:30
kierownik: Wojtczak Tadeusz 042 686-34-67
z-ca: Korus Józef 042 656 70 28

8. ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY III

Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna pt.17:00
kierownik: Jaskuła Małgorzata p. 675 16 63, kom.600 019 851
z-ca: Pytkowski Tadeusz kom. 602 387 020

9. ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY IV

Łódź ul. Legionów 2 - Straż Pożarna pt.17:00
kierownik: Mruk Wiesław kom. 603-973-804
z-ca : Jerzy Kowalewski kom. 501 517 629

10. STONE MASTER

Wisniowa Góra - Hala Ośrodka Wypoczynkowego "RELAKS" śr.17:00
kierownik: Ryczek Henryk kom. 507 130 064
z-ca : Marek Skowroński kom. 605 476 765


 

   copyright © Modest sp z o.o.