Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót15-12-2008

3 turniej GAND PRIX-wyniki

(po korekcie na miejscach 33-48 i 65-75)

1 Łażewski Kamil Sochaczew 262,5
2 Stępień Marek Łódź 236,25
3 Uściński Waldemar Kutno 215,25
4 Kalina Leszek Aleksandrów 197,75
5-6 Ostrowski Dawid Łódź 180,25
Placek Krzysztof Skierniewice 180,25
7-8 Bartłomiejczyk Jarosław Rzgów 162,75
Szyszka Rafał Lututów 162,75
9-12 Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź 147
Gajewicz Konrad Łódź 147
Konecki Adam Łódź 147
Przesmycki Przemysław Łódź 147
13-16 Gąsiorski Paweł Częstochowa 131,25
Kulawiński Michał Łódź 131,25
Placek Jakub Skierniewice 131,25
Rudak Mateusz Łowicz 131,25
17-24 Chybiński Marek Częstochowa 115,5
Filipczak Jacek Brzeziny 115,5
Marciniak Zbigniew Łódź 115,5
Pytkowski Tadeusz Łowicz 115,5
Szymaniak Dariusz Łódź 115,5
Szyszka Kamil Lututów 115,5
Wawrzyniak Zbigniew Łódź 115,5
Wroński Piotr Łódź 115,5
25-32 Przybyłek Przemysław Głowno 101,5
Skowroński Wojciech Łódź 101,5
Sobiela Marcin Lututów 101,5
Sokołowski Witold Łódź 101,5
Szcześniak Karol Koźle 101,5
Śniady Kacper Pabianice 101,5
Wasiak Roman Rzgów 101,5
Wójcik Paweł Łowicz 101,5
33-40 Ciołek Włdzimierz Łódź 94,5
Kopczyński Jerzy Łódź 94,5
Lewandowska Iwona Łódź 94,5
Ługowski Jarosław Łódź 94,5
Okrasa Piotr Łódź 94,5
Olbiński Janusz Łódź 94,5
Sobczak Edward Łódź 94,5
Wiaderny Paweł Łódź 94,5
41-48 Dubiela Jacek Łódź 87,5
Ługowski Artur Łódź 87,5
Maniak Paweł Łęczyca 87,5
Okupski Zbigniew Łódź 87,5
Rybikowski Szymon Łódź 87,5
Skiba Robert Łódź 87,5
Szyszka Stanisław Lututów 87,5
Wójcicki Marian Częstochowa 87,5
49 Orzechowski Zdzisław Łowicz 78,75
50 Kunert Szymon Łódź 75,25
51-52 Ługowska Natalia Łódź 68,25
Winnicki Damian Łowicz 68,25
53-56 Kapica Marek Lututów 61,25
Siniarski Dariusz Łódź 61,25
Golas Krzysztof Lututów 49
Pączek Piotr Lutomiersk 49
57-64 Bryjan Jakub Zgierz 40,25
Haniecki Damian Łódź 40,25
Kiciński Ryszard Łódź 40,25
Korzeniewski Marcin Łódź 40,25
Łaski Wiesław Łódź 40,25
Szymkowski Kamil Łódź 40,25
Tomczyk Rafał Łódź 40,25
Wojciechowski Wojciech Andrzejów 40,25
65-68 Kalinowski Tomasz Łódź 36
KopczyńskiAdam Łódź 36
Kryściak Przemek Zgierz 36
Mruk Wiesław Łódź 36
69-75 Banasiak Jarosław Łódź 31,5
Gumiński Mateusz Brzeziny 31,5
Jańczyk Damian Krzepociny 31,5
Jańczyk Przemysław Krzepociny 31,5
Kapusta Jakub Głowno 31,5
Kapusta Marcin Głowno 31,5
Markiewicz Zdzisław Łódź 31,5




 

   copyright © Modest sp z o.o.