Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót03-03-2009

II OTK Weteranów - wyniki

Sławomir Kasprzak wygerał kategorie wiekową 50 - 59 lat!
Trzecie miejsca zajęli:
Iwona Lewadowska - kobiety
Krzysztof Placek - 40-49 lat !!!
Zdzisław Orzechowski - 65-70 lat

BRAWO!!!


kobiety:
1. Paluch Dorota Śląskie
2. Zborowska Alina Śląskie
3-4.
Lewandowska Iwona Łódzkie
Gregorczyk Teresa Mazowieckie
5-8.
Michalczyk Ewa Podkarpackie
Sturm Teresa Wielkopolskie
Bielak Katarzyna Mazowieckie
Cieśla Magdalena Zachodniopomorskie
9-12.
Grzejda Grażyna Mazowieckie
Kiersznicka Halina Zachodniopomorskie
Rumińska Grażyna Lubuskie
Nowakiewicz Danuta Śląskie
13-15.
Krępska Jolanta Łódzkie
Hojka Jadwiga Śląskie
Jakubowska Hanna Kujawsko-Pomorskie


mężczyźni 40-49 lat
1. Rachański Artur Lubelskie
2. Zemła Piotr Śląskie
3-4.
Wielgus Stefan Mazowieckie
Placek Krzysztof Łódzkie
5-8.
Wieczerzak Jacek Kujawsko-Pomorskie
Małkus Paweł Wielkopolskie
Derkowski Robert Dolnośląskie
Breński Remigiusz Kujawsko-Pomorskie
9-16.
Majewski Tomasz Kujawsko-Pomorskie
Piotrowski Krzysztof Kujawsko-Pomorskie
Paliwoda Zdzisław Warminsko-Mazurskie
Mroziński Romuald Wielkopolskie
Paga Paweł Kujawsko-Pomorskie
Jaskulski Grzegorz Dolnośląskie
Płocharski Jarosław Wielkopolskie
Nowakowski Witold Śląskie
17-24.
Konecki Adam Łódzkie
Kalina Leszek Łódzkie
Snarski Krzysztof Mazowieckie
Skowroński Dariusz Mazowieckie
Rogoziński Tomasz Łódzkie
Desselberger Andrzej Kujawsko-Pomorskie
Hoffman Włodzimierz Kujawsko-Pomorskie
Mańkowski Piotr Kujawsko-Pomorskie
25-32.
Chojnowski Ferdynand Warminsko-Mazurskie
Ratyński Wojciech Mazowieckie
Jurgoński Tomasz Lubuskie
Korman Krzysztof Kujawsko-Pomorskie
Kaliński Marek Kujawsko-Pomorskie
Piechnik Roman Lubelskie
Zieliński Artur Mazowieckie
Folwarski Wojciech Mazowieckie
33-36.
Biernacki Dariusz Mazowieckie
Wymiatał Robert Zachodniopomorskie
Stoklas Hubert Mazowieckie
Kosewski Witold Warminsko-Mazurskie
37-40.
Hatała Bogdan Warminsko-Mazurskie
Tokarczyk Krzysztof Kujawsko-Pomorskie
Trapp Andrzej Pomorskie
Masiukiewicz Władysław Wielkopolskie
41-48.
Lewandowski Paweł Kujawsko-Pomorskie
Chjnacki Piotr Kujawsko-Pomorskie
Pierzchała Mirosław Wielkopolskie
Krajewski Ireneusz Łódzkie
Wiśniewski Krzysztof Wielkopolskie
Kopeć Damian Wielkopolskie
Musialik Tomasz Kujawsko-Pomorskie
Iwuć Stefan Lubuskie
49-64.
Turakiewicz Marek Kujawsko-Pomorskie
Lewandowski Grzegorz Kujawsko-Pomorskie
Derkowski Dariusz Kujawsko-Pomorskie
Stefańczyk Boguslaw Łódzkie
Kroczyński Tadeusz Łódzkie
Złakowski Wiesław Warminsko-Mazurskie
Olech Krzysztof Kujawsko-Pomorskie
Górski Krzysztof Kujawsko-Pomorskie
Czarniawski Piotr Lubuskie
Składanek Paweł Mazowieckie
Oliwkowski Andrzej Mazowieckie
Krause Krzysztof Kujawsko-Pomorskie
Romulewicz Robert Warminsko-Mazurskie
Meller Kazimierz Kujawsko-Pomorskie
Jaśkiewicz Jacek Mazowieckie
Dalke Krzysztof Kujawsko-Pomorskie
65-80.
Zawadzki Jerzy Dolnośląskie
Ługowski Jarosław Łódzkie
Ciesiołkiewicz Waldemar Łódzkie
Jakubowski Dariusz Kujawsko-Pomorskie
Małecki Paweł Wielkopolskie
Kasendra Jan Wielkopolskie
Kozłowski Jędrzej Lubuskie
Gorczyca Janusz Mazowieckie
Sobków Zbigniew Dolnośląskie
Klawiński Dariusz Kujawsko-Pomorskie
Cieśla Jacek Zachodniopomorskie
Nawrocki Andrzej Wielkopolskie
Korczak Tomasz Mazowieckie
Szeparowicz Piotr Podlaskie
Baruch Dariusz Podlaskie
Kostecki Marek Kujawsko-Pomorskie

mężczyźni - 50-59 lat:
1. Kasprzak Sławomir Łódzkie
2. Kastrau Zenon Warmińsko-Mazurskie
3-4.
Zagajewski Stanisław Dolnośląskie
Przybyłowicz Marek Mazowieckie
5-8.
Pietrzniak Zbigniew Pomorskie
Andrzejczak Marek Pomorskie
Strzałka Marian Śląskie
Urbański Adam Małopolskie
9-16.
Czajor Mariusz Pomorskie
Prusiński Henryk Warmińsko-Mazurskie
Białek Grzegorz Wielkopolskie
Lewczuk Mirosław Śląskie
Woźniak Marian Mazowieckie
Pęda Leszek Mazowieckie
Biedziuk Antoni Zachodniopomorskie
Żukowski Janusz Zachodniopomorskie
17-24.
Kryszak Piotr Kujawsko-Pomorskie
Krawczyk Andrzej Zachodniopomorskie
Cywiński Roman Kujawsko-Pomorskie
Sielski Janusz Warmińsko-Mazurskie
Dobrzelecki Bogusław Pomorskie
Kucharski Zbigniew Pomorskie
Boiński Stanisław Kujawsko-Pomorskie
Zieliński Piotr Kujawsko-Pomorskie
25-32.
Płotek Wiesław Pomorskie
Szymaszek Kazimierz Zachodniopomorskie
Kiedrowicz Jerzy Wielkopolskie
Kasior Andrzej Zachodniopomorskie
Lipczyński Grzegorz Mazowieckie
Szumlas Adam Kujawsko-Pomorskie
Borkowski Wiaczesław Wielkopolskie
Pater Edward Kujawsko-Pomorskie
33-36.
Madej Bogusław Śląskie
Wlekliński Marek Kujawsko-Pomorskie
Zbylut Władysław Zachodniopomorskie
Opioła Tomasz Małopolskie
37-40.
Młotkowski Krzysztof Kujawsko-Pomorskie
Juszko Andrzej Łódzkie
Wołowiec Ryszard Kujawsko-Pomorskie
Grajkowski Janusz Kujawsko-Pomorskie
41-48.
Chorzępa Jan Dolnośląskie
Mikołajczak Robert Łódzkie
Olechnowicz Marian Lubuskie
Janicki Stanisław Kujawsko-Pomorskie
Wojciechowski Piotr Kujawsko-Pomorskie
Rechcinski Michał Łódzkie
Lewandowski Zbigniew Kujawsko-Pomorskie
Pitala Stanisław Małopolskie
49-64.
Farmus Bernard Wielkopolskie
Kamiński Marek Mazowieckie
Hyjek Bogusław Kujawsko-Pomorskie
Tylski Krzysztof Mazowieckie
Mąkosa Benedykt Mazowieckie
Wrzesiński Edmund Kujawsko-Pomorskie
Matysiak Marian Pomorskie
Węgrowicz Wojciech Mazowieckie
Liwszic Borys Mazowieckie
Płotek Krzysztof Pomorskie
Panfil Jerzy Kujawsko-Pomorskie
Zdunczyk Waldemar Pomorskie
Ścibisz Mirosław Pomorskie
Rybicki Władysław Mazowieckie
Cieloszek Adam Wielkopolskie
Bekisz Paweł Lubuskie
65-80.
Wojciechowski Józef Kujawsko-Pomorskie
Nykiel Józef Podkarpackie
Pietrzycki Waldemar Wielkopolskie
Kielak Zbigniew Kujawsko-Pomorskie
Daroszewski Leszek Kujawsko-Pomorskie
Piwowarski Krzysztof Mazowieckie
Krawczyk Andrzej Zachodniopomorskie
Żochowski Stefan Mazowieckie
Skrocki Dariusz Pomorskie
Borkowski Ryszard Mazowieckie
Szymański Stanisław Pomorskie
Oliwkowski Jacek Mazowieckie
Ostrowski Wiesław Kujawsko-Pomorskie
Sybila Bogusław Wielkopolskie
Rozner Jan Mazowieckie
81-83.
Kowalski Krzysztof Pomorskie
Ostrowski Zbigniew Kujawsko-Pomorskie
Szantyr Piotr Pomorskie

mężczyźni - 60-64 lat:
1. Nowak Jan Lubuskie
2. Ofiarski Marek Podkarpackie
3-4
Kurzak Bronisław Świętokrzyskie
Przygoda Jerzy Wielkopolskie
5-8.
Finkowski Marian Lubelskie
Dulkowski Franciszek Kujawsko-Pomorskie
Żywotek Sylwester Łódzkie
Wasilewski Włodzimierz Pomorskie
9-16.
Pytkowski Tadeusz Łódzkie
Markiewicz Jan Mazowieckie
Kowalczyk Lech Śląskie
Olbiński Janusz Łódzkie
Staszczyk Jan Wielkopolskie
Białoń Bronisław Śląskie
Jędrusek Andrzej Wielkopolskie
Roziński Aleksander Lubuskie
17-24.
Wojciechowski Andrzej Kujawsko-Pomorskie
Czarny Roman Małopolskie
Renkel Edmund Kujawsko-Pomorskie
Michalak Henryk Lubuskie
Koberski Stanisław Wielkopolskie
Jaroszyński Franciszek Wielkopolskie
Puu Aarne Małopolskie
Wojnarski Janusz Mazowieckie
25-28.
Kozaczek Jerzy Dolnośląskie
Mruk Wiesław Łódzkie
Boliszewski Mariusz Warmińsko-Mazurskie
Pawłowski Lech Dolnośląskie

mężczyźni - 65-69 lat:
1. Gajek Grzegorz Mazowieckie
2. Glura Henryk Kujawsko-Pomorskie
3-4.
Orzechowski Zdzisław Łodzkie
Banaszkiewicz Ryszard Dolnoślaskie
5-8.
Piskorowski Jerzy Warmińsko-Mazurskie
Pięta Piotr Małopolskie
Kulczycki Ryszard Lubuskie
Gołębiewski Kazimierz Kujawsko-Pomorskie
9-16.
Matracki Zygmunt Pomorskie
Burczyński Gerard Kujawsko-Pomorskie
Budrewicz Benedykt Pomorskie
Hreczuch Jan Dolnoślaskie
Gęsicki Marian Łodzkie
Pinski Mariusz Pomorskie
Motowidło Józef Pomorskie
Dzięgielewski Zygmunt Pomorskie
17-23.
Dąbrowski Edward Mazowieckie
Wieczorek Stanisław Lubelskie
Rutkowski Józef Kujawsko-Pomorskie
Pomahaczi Franciszek Dolnoślaskie
Domański Marian Łodzkie
Pawlak Leon Mazowieckie
Bukowski Jan Śląskie
25-26.
Sajdak Marek Śląskie
Karczmarczyk Mirosław Pomorskie

mężczyźni - 70-74 lata:
1. Wyrzykowski Marian Zachodniopomorskie
2. Gorczyca Bogusław Mazowieckie
3-4.
Nowak Edward Pomorskie
Gospodarczyk Wiesław Mazowieckie
5-8.
Jagniątkowski Wiesław Mazowieckie
Roszak Ryszard Kujawsko-Pomorskie
Leszczyna Paweł Śląskie
Waszak Edward Lubelskie
9-12.
Ciężkowski Eryk Śląskie
Pyka Józef Warmińsko-Mazurskie
Bohatyrewicz Józef Zachodniopomorskie
Chabierski Czesław Dolnosląskie
13-15.
Buława Roman Kujawsko-Pomorskie
Gromadzki Zbigniew Pomorskie
Sznajderski Adam Dolnosląskie
17-20.
Rogozinski Ryszard Łódzkie
Kasperczyk Remigiusz Dolnosląskie
Pawlik Henryk Mazowieckie
Dojka Lech Pomorskie

mężczyźni - pow. 74 lat:
1. Joński Zbigniew Dolnośląskie
2. Myrcik Józef Mazowieckie
3-4.
Żerdzicki Stefan Dolnośląskie
Gurzyński Janusz Mazowieckie
5-8.
Targosiński Jan Mazowieckie
Straszkiewicz Zbigniew Kujawsko-pomorskie
Munio Hieronim Lubelskie
Nowak Erwin Kujawsko-pomorskie
9. Maślak Marian Wielkopolskie
10. Pawłowski Julian Kujawsko-pomorskie





 

   copyright © Modest sp z o.o.