Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót06-04-2009

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA 2009 - wyniki i ..




		
W niedzielę 5 kwietnia, w Hall Sportowej Szkoły Podstawowej w Rąbieniu odbyły się
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO AMATORÓW I WETERANÓW TENISA STOŁOWEGO.
Gospodarzem imprezy był Bogusław Stefańczyk, który uraczył wszystkich uczestnków
słodkimi bułeczkami i pączkami.
Rywalizowaliśmy w pięciu kategoriach i pomimo dość dobrej frekwencji oraz faktu,
że graliśmy tylko na sześciu stołach, organizacyjnie wszystko szło dość sprawnie,
a nieznaczne opóźnieniona była tylko ostatnia kategoria wiekowa.
Podziękowania dla SPONSORÓW: DREWNOSTYL, STONE MASTER, TOMMARK i SYLWESTRA ŻYWOTKA,
Witolda Pietrzaka za sportową i koleżeńską postawę, TBS PIEKARNIA i TOMMARK SPORT
za wyposażenie Sali w stoły i inne akcesoria do gry,
oraz dla Pawła Marchwickiego i Konrana Gajewicza za pomoc w prowadzeniu Mistrzostw.

wyniki:

Kobiety:

1. Lewandowska Iwona Łódź
2. Ługowska Agnieszka Łódź
3. Marciniak Iza Łódź
4. Tarkowska Agnieszka Łódź


powyżej 60 lat:

1. Domański Marian Andrzejów
2. Badziak Mirosław Pabianice
3. Baniewicz Wincenty Aleksandrów
4. Wiesław Woźniak Łódź
5. Marchwicki Paweł Łódź


50-59 lat:

1 Ścierwicki Henryk Łódź
2 Juszko Andrzej Łódź
3 Rechcinski Michał Rzgów
3 Wasiak Roman Rzgów
5-6 Kowalski Andrzej Łódź
Duraj Andrzej Łódź
7-8 Wojciechowski Wojciech Andrzejów
Mikołajczyk Robert Łódź
9-10 Kalinowski Tomasz Łódź
Miksa Andrzej Łęczyca


40-49 lat:

1 Stępień Marek Łódź
2 Konecki Adam Łódź
3 Bartłomiejczyk Jarosław Rzgów
3 Placek Krzysztof Skierniewice
5-8 Banasiak Jarosław Łódź
Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź
Kalina Leszek Aleksandrów
Rogoziński Tomasz Aleksandrów
9-12 Drozda Sławomir Rąbień
Ługowski Jarosław Łódź
Okrasa Piotr Łódź
Stefańczyk Bogusław Rąbień
13-16 Cichosz Konrad Tomaszów Mazowiecki
Krajewski Ireneusz Aleksandrów
Kroczyński Tadeusz Aleksandrów
Pączek Piotr Lutomiersk
17-19 Białkowski Sławomir Łódź
Dziedziński Marek Tomaszów Mazowiecki
Sułkowski Jacek Andrzejów


do 39 lat:

1 Gajewicz Konrad Łódź
2 Ostrowski Dawid Łódź
3 Marciniak Zbigniew Łódź
3 Śniady Kacper Pabianice
5-8 Konecki Daniel Łódź
Placek Jakub Skierniewice
Przedborski Norbert Tomaszów Mazowiecki
Przesmycki Przemysław Łódź
9-16 Biegała Jacek Tomaszów Mazowiecki
Dubiela Jacek Łódź
Gęszczak. Patryk Pabianice
Maniak Paweł Krzepocinek
Olczak Mariusz Łódź
Szcześniak Karol Koźle
Wroński Piotr Łódź
Wrzosek Andrzej Rawa Mazowiecka
17-18 Bator Mateusz Łódź
Kowalski Jacek Łask
19-24 Wolanin Jarosław Łódź
Majewski Łukasz Aleksandrów
Misiak Adam Aleksandrów
Moskwa Dariusz Łódź
Grzelak Tomasz Łódź
Rogalski Arkadiusz Rąbień
25-29 Dróżka Jarosław Łódź
Moskwa Tomasz Łódź
Nowak Michał Łódź
Nowak Piotr Łódź
Skowroński Maciek Koźle


wkrótce szczegółowa relacja ze zdjęciami
Waldemar Ciesiołkiewicz




 

   copyright © Modest sp z o.o.