Strona główna Archiwum Sprzęt Galeria zdjęć Ruch amatorski Redakcja
 

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
powrót17-05-2009

OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI 2009 - WYNIKI


TURNIEJ INDYWIDUALNY:

1 Wojnarski Robert Gostynin
2 Placek Jakub Skierniewice
3 Placek Krzysztof Skierniewice
4 Wawrzyniak Andrzej Sochaczew
5-6 Łażewski Kamil Sochaczew
Zimny Jan ŁódĽ
7-8 Piotrowski Krzysztof Bydgoszcz
Ciesiołkiewicz Waldemar ŁódĽ
9-12 Iwanicki Sebastian Bydgoszcz
Przesmycki Przemysław ŁódĽ
Stępień Marek ŁódĽ
Wrzosek Andrzej Rawa Maz.
13-16 Podsędek Mateusz Łowicz
Juszko Adam Pabianice
Kalina Leszek Aleksandrów
Przeborski Norbert Tomaszów
17-24 Iwanicki Damian Bydgoszcz
Kamionka Wojciech Wrocław
Mucha Łukasz Wrocław
Olczak Mariusz ŁłódĽ
Piotrowski Paweł Bydgoszcz
Rataj Mirosław Baiała Rawska
¦niady Kacper Pabianice
Znyk Cezary Łowicz
25-32 Wroński Piotr ŁódĽ
Juszko Andrzej ŁódĽ
Szcze¶niak Karol KoĽle
Filipczak Jacek Brzeziny
Stach Wojciech Wrocław
Marchwicki Oskar ŁódĽ
Marciniak Zbigniew ŁódĽ
Dubiela Jacek ŁódĽ
33-40 Będzyński Dariusz Tomaszów
Olbiński Janusz ŁódĽ
Ługowski Jarosław ŁódĽ
Wojciechowski Wojciech Andrzejów
Skiba Robert ŁódĽ
Podsędek Piotr Łowicz
Polit Daniel ŁódĽ
Stefańczyk Bogusław ŁódĽ
41-48 Wasiak Roman Rzgów
Ostrowski Dawid ŁódĽ
Ługowska Natalia ŁódĽ
Kowalski Jacek Łask
Szymkowski Kamil ŁódĽ
Sułkowski Jacek Andrzejów
Ługowski Artur ŁódĽ
Okupski Zbigniew ŁódĽ
49-51 Blaszczyk Patrycja KoĽle
Kunert Szymon ŁódĽ
Kapica Marek Lututów
52-54 Przybyłek Przemysław Głowno
Błaszczyk Dagmara KoĽle
Marciniak Iza ŁódĽ
55-57 Moskwa Dariusz KoĽzle
Kopczyński Jerzy ŁódĽ
Ługowska Agnieszka ŁódĽ
58-60 Golas Krzysztof Lututów
Kapusta Marcin Głowno
Haniecki Damian ŁódĽ
61-63 Dróżka Jarosław KoĽzle
Maniak Paweł Krzepocinek
Dębowski Krzysztof ŁódĽ
64-66 Kalinowski Tomasz ŁódĽ
Moskwa Tomasz KoĽzle
Szczepaniak Przemysław ŁódĽ
67-68 Augu¶cik Adrian ŁódĽ
Dudziak Arkadiusz Wrocław



GRY PODWÓJNE:

1 Wawrzyniak Andrzej Wojnarski Robert
2 Piotrowski Krzysztof Placek Krzysztof
3 Kalina Leszek Łażewski Kamil
4 Marciniak Zbigniew Przesmycki Przemysław
5-8 Iwanicki Damian Iwanicki Sebastian
Wrzosek Andrzej Znyk Cezary
Placek Jakub Podsędek Piotr
Juszko Adam Juszko Andrzej
9-16 Będzyński Dariusz Przeborski Norbert
Dubiela Jacek Zimny Jan
Kaminka Wojciech Mucha Łukasz
Kapusta Marcin Przybyłek Przemysław
Kunert Szymon Skiba Robert
Marciniak Iza Kopczyński Jerzy
Olbiński Janusz Wasiak Roman
Piotrowski Paweł Podsędek Mateusz
17-24 Kapica Marek Kowalski Jacek
Ługowska Agnieszka Ługowska Natalia
Ługowski Artur Ługowski Jarosław
Marciniak Andrzej Okupski Zbigniew
Dudziak Arkadiusz Stach Wojciech
Olczak Mariusz Stefańczyk Bogusław
Dębowski Krzysztof Szczepaniak Przemysław
Polit Daniel Szymkowski Kamil
Sułkowski Jacek Wojciechowski Wojciech
¦niady Kacper Wroński Piotr





 

   copyright © Modest sp z o.o.