1927 Londyn

1. Węgry (Roland Jacobi, Zoltan Mechlovitz, Daniel Pecsi)
2. Austria
3. Anglia
3. Indie

 

1928 Stokholm

1. Węgry (Laszlo Bellak, Sandor Glancz, Roland Jacobi, Daniel Pecsi)
2. Austria
3. Anglia
4. Łotwa

 

1929 Budapest

1. Węgry (Roland Jacobi, Zoltan Mechlovitz, Daniel Pecsi)
2. Austria
3. Anglia
4. Łotwa

 

1930 Berlin

1. Węgry (Victor Barna, Laszlo Bellak, Lajos David, Istvan Kelen, Miklos Szabados)
2. Szwecja
3. Czechosłowacja
4. Austria

 

1931 Budapeszt

1. Węgry (Victor Barna, Lajos David, Istvan Kelen, Miklos Szabados)
2. Czechosłowacja
3. Anglia
4. Szwecja

 

1932 Praga

1. Czechosłowacja (Michael Grubauer, Stanislav Kolar, Jindrich Lauterbach, Antoni Malececk, Nikodem Bedrich)
2. Węgry
3. Austria
4. Łotwa

 

1933 Wiedeń

1. Węgry (Victor Barna, Istvan Boros, Lajos David, Istvan Kelen, Sandor Glancz)
2. Czechosłowacja
3. Austria
4. Anglia

 

1934 Paryż

1. Węgry (Victor Barna, Laszlo Bellak, Lajos David, Tibor Hazi, Miklos Szabados)
2. Austria
3. Czechosłowacja
4. Polska

 

1935 Londyn

1. Węgry (Victor Barna, Laszlo Bellak, Tibor Hazi, Istvan Kelen, Miklos Szabados)
2. Czechosłowacja
3. Austria
3. Polska

 

1936 Praga

1. Austria (Richard Bergman, Helmut Goebel, Hans Hartinger, Erwin Kohn, Alfred Liebster)
2. Rumunia
3. Czechosłowacja
4. Francja

 

1937 Wiedeń

1. USA (Abe Berenbaum, Robert G Blattner, James H McClure, Sol Schiff)
2. Węgry
3. Czechosłowacja
4. Polska
4. Austria

 

1938 Londyn

1. Węgry (Victor, Laszlo Bellak, Erno Foldy, Tibor Hazi, Ferenc Soos)
2. Austria
3. Czechosłowacja
3. USA

 

1939 Kair

1. Czechosłowacja ( Miloslav Hamr, Vaclav Tereba, Bohumil Vana)
2. Jugosławia
3. Anglia
4. Litwa

 

1947 Paryż

1. Czechosłowacja (Bohumil Vana, Adolf Slar, Vaclav Tereba, Ivan Andreadis, Frantisek Tokar)
2. USA
3. Francja
3. Austria

 

1948 Londyn

1. Czechosłowacja (Ivan Andreadis, Max Marinko, Ladislav Stipek, Frantisek Tokar, Bohumil Vana)
2. Francja
3. Austria
4. USA

 

1949 Sztokholm

1. Węgry (Jozsef Koczian,Ferenc Sido, Ferenc Soos, LaszloVarkonyi)
2. Czechosłowacja
3. Anglia
4. USA

 

1950 Budapeszt

1. Czechosłowacja (Ivan Andreadis, Max Marinko, Vaclav Tereba, Frantisek Tokar)
2. Węgry
3. Anglia
4. Francja

 

1951 Wiedeń

1. Czechosłowacja (Ivan Andreadis, Ladislav Stipek, Vaclav Tereba, Frantisek Tokar, Bohumil Vana)
2. Węgry
3. Jugosławia

 

1952 Bombaj

1. Węgry (Jozsef Koczian, Ferenc Sido, Kalman Szepesi, Elemer Gyetvai, Laszlo Varkonyi)
2. Anglia
3. Japonia
4. Hongkong

 

1953 Bukareszt

1. Anglia (Aubrey Simons, Richard Bergman, Johny Leach, Brian Kennedy,)
2. Węgry
3. Czechosłowacja
3. Francja

 

1954 Londyn

1. Japonia (Kazuo Kawai, Ichiro Ogimura, Kichii Tamasu, Yoshio Tomita)
2. Czechosłowacja
3. Anglia

 

1955 Utrecht

1. Japonia (Ichiro Ogimura, Kichii Tamasu, Yoshio Tomita, Toshiaki Tanaka)
2. Czechosłowacja
3. Anglia
3. Węgry

 

1956 Tokio

1. Japonia (Ichiro Ogimura, Toshiaki Tanaka, Yoshio Tomita, Keisuke Tsunoda)
2. Czechosłowacja
3. Chiny
3. Rumunia

 

1957 Sztokholm

1. Japonia (Ichiro Ogimura, Toshiaki Tanaka, Toshihiko Miyata, Keisuke Tsunoda)
2. Węgry
3. Chiny
3. Czechosłowacja

 

1959 Dortmund

1. Japonia (Nobuya Hoshino, Teruo Murakami, Seiji Narita, Ichiro Ogimura
2. Węgry
3. Chiny
4. Płd. Wietnam

 

1961 Pekin

1. Chiny (Jung Kuo-tuan, Chuang Tse-tung, Wang Chuan-yao, Hsu yin-sheng, Liu Fujung)
2. Japonia
3. Węgry
4. Szwecja

 

1963 Praga

1. Chiny (Chuand Tse-tung, Chang Shih-lin, Hsu Yin-sheng, Li Fujung, Wang Chia-sheng)
2. Japonia
3. Szwecja
4. RFN

 

1965 Ljubljana

1. Chiny (Li Fujung, Shang Shih-lin, Hsu Yin-sheng, Chuang Tse-tung, Chou Lan-sun)
2. Japonia
3. Korea Płn.
4. Jugosławia

 

1967 Sztokholm

1. Japonia (Nobuhiko Hasegawa, Hajime Kagimoto, Satoru Kawahara, Koji Kimura, Mitsuru Kohno)
2. Korea Płn.
3. Szwecja
4. RFN

 

1969 Monachium

1. Japonia (Nobuhiko Hasegawa, Tokio Tasaka, Shigeo Ito, Kenji, Mitsuru Kohno)
2. RFN
3. Jugosławia
4. Korea Płd.

 

1971 Nagoya

1. Chiny (Chuang Tse-tung, Li Fujung, Liang Ko-liang, Hsi EN-ting, Li Ching-kuang)
2. Japonia
3. Jugosławia
4. Szwecja

 

1973 Sarajewo

1. Szwecja (Stellan Bengtsson, Anders Johansson, Kjell Johansson, Bo Persson, Ingemar Wikstrom)
2. Chiny
3. Japonia
4. ZSRR

 

1975 Kalkuta

1. Chiny (Li Peng, Li Chen-shih, Hsu Shao-fa, Liang Ko-liang, Lu Yuan-sheng)
2. Jugosławia
3. Szwecja
4. Czechosłowacja

 

1977 Birmingham

1. Chiny (Kuo Yao-hua, Liang Ko-liang, Li Chen-shih, Huang Liang, Wang Chun)
2. Japonia
3. Szwecja
4. Węgry

 

1979 Pyongyang

1. Węgry (Gabor Gergely, Istvan Jonyer, Tibor Klampar, Tibor Kreisz, Janos Takacs)
2. Chiny
3. Japonia
4. Czechosłowacja

 

1981 Novi Sad

1. Chiny (Guo Yuehua, Wang Huiyuan, Shi Zhihao, Cai Zhenhua, Xie Saike)
2. Węgry
3. Japonia
4. Czechosłowacja

 

1983 Tokio

1. Chiny (Guo Yuehua, Cai Zhenhua, Xie Saike, Jiang Jialiang, Fan Changmao)
2. Szwecja
3. Węgry
4. Anglia

 

1985 Göteborg

1. Chiny ( Xie Saike, Jiang Jialiang,Wang Huiyuan, Chen Longcan, Chen Xinhua)
2. Szwecja
3. Polska
4. Japonia

 

1987 Delhi

1. Chiny (Jiang Jialiang,Teng Yi, Wang Hao, Chen Longcan, Chen Xinhua)
2. Szwecja
3. Korea Płn.
4. Jugosławia

 

1989 Dortmund

1. Szwecja (Mikael Appelgren, Peter Karlsson, Erik Lindh, Jorgen Person, Jan-Ove Waldner)
2. Chiny
3. Korea Płn.
4. ZSRR

 

1991 Chiba

1. Szwecja (Mikael Appelgren, Peter Karlsson, Erik Lindh, Jörgen Persson, Jan-Ove Waldner)
2. Jugosławia
3. Czechosłowacja
4. Belgia

 

1993 Göteborg

1. Szwecja (Jörgen Persson, Jan-Ove Waldner, Peter Karlsson, Mikael Appelgren, Erik Lindh)
2. Chiny
3. Niemcy
4. Korea Płd.

 

1995 Tianjin

1. Chiny (Wang Tao, Ma Wenge, Ding Song, Kong Linghui, Liu Guoliang)
2. Szwecja
3. Korea Płd.
4. Francja

 

1997 Manchester

1. Chiny (Kong Linghui, Wang Tao, Liu Guoliang)
2. Francja
3. Korea Płd.
4. Niemcy

 

2000 Kuala Lumpur

1. Szwecja (Jan-Ove Waldner, Jörgen Persson, Peter Karlsson)
2. Chiny
3. Japonia
3. Włochy